zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEG6Aegir 3HOnerv C4+time-trialza 09:00
Syts de Kuiper De Kuiper
AEG233Aegir 12HOnerv C4+time-trialza 09:15
Robert Morsman
AEG235Aegir 4HOnerv C4+time-trialza 09:15
Floris Punt
AEG27Aegir 4H4+time-trialza 09:35
Ties Rijksen
AEG28Aegir 1H4+time-trialza 09:35
Thijs Jonker
AEG263Aegir 2H4+time-trialza 09:45
Taco Nieuwdorp
AEG61AegirDCl 4*time-trialza 09:55
Anne Hoogendoorn
AEG84Aegir 2HOnerv C4+time-trialza 10:45
Melle de Bie
AEG275Aegir 7HOnerv C4+time-trialza 11:00
Norbert de Krijger
AEG291AegirD4+voorwedstrijd 2za 13:23[5]
Iris Meekhof
AEG6Aegir 3HOnerv C4+C-finaleza 13:35[2]
Syts de Kuiper De Kuiper
AEG28Aegir 1H4+A-finaleza 13:59[1]
Thijs Jonker
AEG27Aegir 4H4+A-finaleza 13:59[5]
Ties Rijksen
AEG235Aegir 4HOnerv C4+C-finaleza 14:11[3]
Floris Punt
AEG263Aegir 2H4+A-finaleza 14:41[4]
Taco Nieuwdorp
AEG61AegirDCl 4*D-finaleza 15:31[5]
Anne Hoogendoorn
AEG84Aegir 2HOnerv C4+B-finaleza 16:07[5]
Melle de Bie
AEG275Aegir 7HOnerv C4+A-finaleza 16:37[5]
Norbert de Krijger
AEG291AegirD4+A-finaleza 16:49[1]
Iris Meekhof

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
AEG141Aegir 1D4+time-trialzo 09:45
Loes Kranenburg
AEG336Aegir 1D8+time-trialzo 10:15
Lynn Boot
AEG338Aegir 2D8+time-trialzo 10:15
Anne Hoogendoorn
AEG349Aegir 14DOnerv C4+time-trialzo 10:25
Suze Nijboer
AEG352Aegir 15DOnerv C4+time-trialzo 10:25
Brecht van de Velde
AEG357Aegir 7DOnerv C4+time-trialzo 10:25
Erin Stuifzand
AEG376Aegir 4DOnerv C4+time-trialzo 11:05
Annick Joman
AEG174Aegir 8DOnerv C4+time-trialzo 11:20
Annabel Gerrits
AEG175Aegir 13DOnerv C4+time-trialzo 11:20
Britt Van Hal
AEG179Aegir 6DOnerv C4+time-trialzo 11:20
Manon Ammerlaan
AEG196Aegir 9DOnerv C4+time-trialzo 11:20
Rasmillea Latulola
AEG384Aegir 2H4+voorwedstrijd 1zo 13:23[3]
Sybren van Vierzen
AEG391Aegir 1H4+voorwedstrijd 2zo 13:29[5]
Lukas van Rongen
AEG141Aegir 1D4+A-finalezo 14:41[5]
Loes Kranenburg
AEG349Aegir 14DOnerv C4+B-finalezo 14:53[2]
Suze Nijboer
AEG352Aegir 15DOnerv C4+B-finalezo 14:53[3]
Brecht van de Velde
AEG357Aegir 7DOnerv C4+B-finalezo 14:53[6]
Erin Stuifzand
AEG376Aegir 4DOnerv C4+B-finalezo 16:08[1]
Annick Joman
AEG174Aegir 8DOnerv C4+C-finalezo 16:38[1]
Annabel Gerrits
AEG175Aegir 13DOnerv C4+C-finalezo 16:38[2]
Britt Van Hal
AEG179Aegir 6DOnerv C4+B-finalezo 16:44[3]
Manon Ammerlaan
AEG196Aegir 9DOnerv C4+A-finalezo 16:50[5]
Rasmillea Latulola
AEG391Aegir 1H4+B-finalezo 16:56[3]
Lukas van Rongen
AEG384Aegir 2H4+B-finalezo 16:56[4]
Sybren van Vierzen
AEG338Aegir 2D8+A-finalezo 17:26[3]
Anne Hoogendoorn
AEG336Aegir 1D8+A-finalezo 17:26[5]
Lynn Boot