zaterdag

25 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ASO45Van SlagDCl 4*time-trialza 09:55
Roos Oostdam
ASO594* DuurderDCl 4*time-trialza 09:55
Saskia Cornet
ASO271Country RowersHOnerv C4+time-trialza 11:00
Koen Kempers
ASO97HOcus FocusH4+time-trialza 11:15
Sam Kaart
ASO98CenZuurH4+time-trialza 11:15
Lukas Stam
ASO107Bad RowmanceHLente C4+voorwedstrijd 1za 13:05[2]
Thomas Roost
ASO594* DuurderDCl 4*C-finaleza 15:37[2]
Saskia Cornet
ASO45Van SlagDCl 4*B-finaleza 15:43[4]
Roos Oostdam
ASO98CenZuurH4+A-finaleza 16:25[2]
Lukas Stam
ASO97HOcus FocusH4+A-finaleza 16:25[5]
Sam Kaart
ASO271Country RowersHOnerv C4+A-finaleza 16:37[3]
Koen Kempers
ASO107Bad RowmanceHLente C4+A-finaleza 17:01[4]
Thomas Roost

zondag

26 juni 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
ASO302BladgoudDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Fleur Dekker
ASO306SnoekiemonstersDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Ygone Kok
ASO317RegenbootDOnerv C4+time-trialzo 09:00
Cécile van Oorschot
ASO131UitgebootDOnerv C4+time-trialzo 09:15
Minke Redegeld
ASO331RowséD4+time-trialzo 09:35
Maya Stelzer
ASO169FireD4+time-trialzo 10:55
Margot van Melis
ASO380KangaroeiersDOnerv C4+time-trialzo 11:05
Annet de Gier
ASO181WaterLadiesDOnerv C4+time-trialzo 11:20
Claire Wegink
ASO201AppeltaartDLente C4+voorwedstrijd 1zo 13:05[3]
Chiara Hoekstra
ASO210CeeBierDLente C4+voorwedstrijd 3zo 13:17[2]
Julia van der Weerd
ASO211Gouden KoersDLente C4+voorwedstrijd 3zo 13:17[3]
Gaby Kooman
ASO213HoteldebootelDLente C4+voorwedstrijd 3zo 13:17[5]
Myrthe Hoekema
ASO383NederH4+voorwedstrijd 1zo 13:23[2]
Derek Ponssen
ASO388CenZuurH4+voorwedstrijd 2zo 13:29[2]
Lukas Stam
ASO302BladgoudDOnerv C4+C-finalezo 13:41[6]
Fleur Dekker
ASO317RegenbootDOnerv C4+B-finalezo 13:47[2]
Cécile van Oorschot
ASO306SnoekiemonstersDOnerv C4+B-finalezo 13:47[6]
Ygone Kok
ASO331RowséD4+B-finalezo 13:59[3]
Maya Stelzer
ASO131UitgebootDOnerv C4+D-finalezo 14:11[3]
Minke Redegeld
ASO380KangaroeiersDOnerv C4+C-finalezo 16:02[3]
Annet de Gier
ASO169FireD4+A-finalezo 16:26[3]
Margot van Melis
ASO181WaterLadiesDOnerv C4+C-finalezo 16:38[3]
Claire Wegink
ASO388CenZuurH4+A-finalezo 17:02[3]
Lukas Stam
ASO210CeeBierDLente C4+C-finalezo 17:08[3]
Julia van der Weerd
ASO201AppeltaartDLente C4+B-finalezo 17:14[5]
Chiara Hoekstra
ASO213HoteldebootelDLente C4+A-finalezo 17:20[1]
Myrthe Hoekema
ASO211Gouden KoersDLente C4+A-finalezo 17:20[6]
Gaby Kooman