za 15:30 - race 105 - Heat 5

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
ARGArgo Dames 14+ D2[192]
 Vera van der Niet
HUNNieuwe leden Dames 2019D C4*[182]
 Sophie Lindemann
PROMBMB4+ D2[189]
 Thirza Feenstra
ARGArgo Dames 34+ D2[193]
 Anna de Rooij
AEGAegir 5HOnerv C4+[203]
 Steijn Beijersbergen van Henegouwen
GYACan I get a Vloot 1HOnerv C4+[199]
 Casper de Wit
AEGAegir 14+ D2[188]
 Nienke Harte
ARGArgo Dames 24+ D2[183]
 EsmÌ©e van Eck
AEGHeren 3HOnerv C4+[202]
 Hein Eijssen
SKOSøepøltjes4+ D2[186]
 Rosa Baas
SAUZegevier4+ D2[185]
 Anouk van der Linden
TRITriton4+ D2[187]
 Stance de Hollander
AGODe SlagboordersH C2*[204]
 Philip Thuijs
PROJa,boeien?HOnerv C4+[201]
 Martin Kooistra
HUNDolce VitaD C4*[181]
 Corry van der Sluis
EURIndignusHOnerv C4+[200]
 Vits Vidulejs
HUNSeriously Easy RowingH 4*[180]
 Job Kwakman
ASO'Vo LumeHOnerv C4+[195]
 Arend Noortman
GYASemper RisuHOnerv C4+[198]
 Thomas Hoekstra
PROSPAMHOnerv C4+[197]
 Nathan Gebraad
AMPActief balans4+ D2[184]
 Sacha Gevers
AEGHeren 4HOnerv C4+[196]
 Dion de Croon

za 17:00 - race 106 - Heat 6

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
GYAKatara 1D C4+ Klassement[233]
 Floor Munnik
ORCOrcaHCl 4*[220]
 Titus Stam
PRODubbeldubbeltweemetHCl 4*[221]
 Bart van Vliet
LAGDames A4+ D2[191]
 Lotte Vijverberg
GYAVICEHOnerv C4+[178]
 Lars Bakker
GYAKatara AD C4+ Klassement[234]
 Anne de Bue
SKOBløb4+ D2[190]
 Sophie Warringa
AEGHeren 6HOnerv C4+[231]
 Dirk van der Pol
GYADe TrekvogelsHOnerv C4+[230]
 Djimmer Riemersma
PROAmbivalentHOnerv C4+[229]
 Maximilian Meijkamp
THEGerstensmoothieD C4+ Klassement[235]
 Marleen Willems
GYAIncompotentHOnerv C4+[228]
 Fabien Meijer
NJONjordHCl 8+[215]
 Niels Gankema
PROOngekendD C4+ Klassement[236]
 Fem de Jong
ASOAchterstevorenHCl 8+[216]
 Tom Langelaar
GYACan I get a Vloot AHOnerv C4+[227]
 Rik Roosjen
ORCSumoHErv C4+[194]
 Hans Koning
GYAODIZHOnerv C4+[226]
 Sander Kiers
SKOKantje StuurbøørdD C4+ Klassement[237]
 Renske van Druten
PROEquivalentHCl 8+[217]
 Joram Boumans
AEGDames 2D C4+ Klassement[238]
 Isabelle Dubois
AEGDames 1D C4+ Klassement[239]
 Annemiek Vink
PROKiek 'm goan!HOnerv C4+[175]
 Marko Matusovic
SKOSchaduwachtHCl 8+[218]
 Lukas Schlatmann
PHOPhodkaHOnerv C4+[177]
 Daan de Jonge
GYAClubheren 8+ '19HCl 8+[219]
 Otto Bervoets
SKOKantje BakbøørdD C4+ Klassement[240]
 Pascalle van Dijck
AGODe BoegboordersHOnerv C4+[224]
 Kjell van Wijlandt
GYAHocus ProwcusHOnerv C4+[222]
 Niels Eijndhoven

zo 11:00 - race 202 - Heat 8

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOSøepøltjes4+ D2[30]
 Rosa Baas
TRITriton4+ D2[31]
 Stance de Hollander
GYADe TrekvogelsHOnerv C4+[41]
 Djimmer Riemersma
PROAmbivalentHOnerv C4+[37]
 Maximilian Meijkamp
PROKiek 'm goan!HOnerv C4+[38]
 Marko Matusovic
AEGAegir 14+ D2[32]
 Nienke Harte
EURIndignusHOnerv C4+[252]
 Vits Vidulejs
SAUZegevier4+ D2[28]
 Anouk van der Linden
AEGHeren 4HOnerv C4+[157]
 Dion de Croon
AEGHeren 9HOnerv C4+[42]
 Rachid El-Refaeih
AMPActief balans4+ D2[27]
 Sacha Gevers
ARGArgo Dames 34+ D2[35]
 Anna de Rooij
SKOBløb4+ D2[26]
 Sophie Warringa
LAGDames A4+ D2[25]
 Lotte Vijverberg
AEGHeren 6HOnerv C4+[43]
 Dirk van der Pol
ARGArgo Dames 14+ D2[33]
 Vera van der Niet
GYAHocus ProwcusHOnerv C4+[39]
 Niels Eijndhoven
PROMBMB4+ D2[34]
 Thirza Feenstra
GYATyr 1H C4+ Klassement[36]
 Julian Blanksma

zo 13:30 - race 204 - Heat 10

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOGladde Bøys4+ H1[65]
 David Brouwer
ORCKanorca's4+ H1[68]
 Robin van den Brink
NJONjordDCl 4*[159]
 Merel Riekerk
PRODoe MaarDCl 4*[85]
 Sophie Struijk
PROStrakDCl 4*[75]
 Nadine Tiessen
PHOLean-Agile-Scrum4+ H1[70]
 Wouter van Ewijk
PROJa,dus?4+ H1[73]
 Mike Hoogeveen
AEGDames 1D C4+ Klassement[89]
 Annemiek Vink
PROLange L4+ H1[61]
 Lars kleyn Winkel
PROOngekendD C4+ Klassement[90]
 Fem de Jong
SKOKrøkøDCl 4*[76]
 Isabella Hofmans
AEGAegir4+ H1[72]
 Victor Van Dam
EURMGCDDCl 4*[78]
 Maartje Geurts
BORFredDOnerv C4+[96]
 Iris Rijpstra
GYAKatara AD C4+ Klassement[91]
 Anne de Bue
GYAClubdames 4* 19DCl 4*[77]
 Maya Vasquez Fischer
ARGArgoDCl 4*[80]
 Sifre van Teeffelen
HUNPUURDCl 4*[79]
 Yvonne Snijder
GYAKatara 1D C4+ Klassement[94]
 Floor Munnik
ASOD.I.E.P.DCl 4*[74]
 Eline van Dijk
SKOKantje StuurbøørdD C4+ Klassement[88]
 Renske van Druten
GYAOptima Pokkel4+ H1[66]
 Rob Nijmeijer
PROSteen Papier Bier4+ H1[62]
 Jasper Coppen
GYAZAVIDOnerv C4+[97]
 Julia Swaters
GYAHead * ChicksDCl 4*[87]
 Lisanne Boekhoud
PROTempo'80 Linkerbaan4+ H1[71]
 Jan József Buis
ARGArgo Dames 24+ D2[29]
 EsmÌ©e van Eck
LAGLagaDCl 4*[81]
 Emma Poppelier
THEGerstensmoothieD C4+ Klassement[92]
 Marleen Willems
ORCLit & LichtDCl 4*[84]
 Sacha de Groot
HUNVlot! 2DCl 4*[83]
 Wietske Hemminga
PROBadbeer4+ H1[69]
 Hugo Knaven
ASOHeren Club 4+4+ H1[63]
 Noud van Halteren
TRITriton4+ H1[67]
 Floris ten Tusscher
HUNRoeibikkelsDCl 4*[86]
 Elizabeth Maarsingh
AEGDames 2D C4+ Klassement[95]
 Isabelle Dubois