zo 12:00 - race 203 - Heat 9

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
AGODe BoegboordersHOnerv C4+[54]
 Kjell van Wijlandt
GYARenaissancevlootHOnerv C4+[56]
 Luuk Diersen
AEGHeren 1H C4+ Klassement[47]
 Marijn van der Veen
ASOThe Seven C's #lichtH C4+ Klassement[50]
 Anthonie Schaap
GYATyr 2H C4+ Klassement[46]
 Ben Mulder
ORCSumoHErv C4+[52]
 Hans Koning
AEGAegir 5HOnerv C4+[60]
 Steijn Beijersbergen van Henegouwen
ASOThe Seven C's #zwaarH C4+ Klassement[51]
 Patrick Tjon
PHOPhodkaHOnerv C4+[55]
 Daan de Jonge
PROJa,boeien?HOnerv C4+[59]
 Martin Kooistra
AEGHeren 2H C4+ Klassement[48]
 Martijn Nijland
PROBliksemHOnerv C4+[53]
 Thomas Crul

za 17:00 - race 106 - Heat 6

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
GYAKatara 1D C4+ Klassement[233]
 Floor Munnik
ORCOrcaHCl 4*[220]
 Titus Stam
PRODubbeldubbeltweemetHCl 4*[221]
 Bart van Vliet
LAGDames A4+ D2[191]
 Lotte Vijverberg
GYAVICEHOnerv C4+[178]
 Lars Bakker
GYAKatara AD C4+ Klassement[234]
 Anne de Bue
SKOBløb4+ D2[190]
 Sophie Warringa
AEGHeren 6HOnerv C4+[231]
 Dirk van der Pol
GYADe TrekvogelsHOnerv C4+[230]
 Djimmer Riemersma
PROAmbivalentHOnerv C4+[229]
 Maximilian Meijkamp
THEGerstensmoothieD C4+ Klassement[235]
 Marleen Willems
GYAIncompotentHOnerv C4+[228]
 Fabien Meijer
NJONjordHCl 8+[215]
 Niels Gankema
PROOngekendD C4+ Klassement[236]
 Fem de Jong
ASOAchterstevorenHCl 8+[216]
 Tom Langelaar
GYACan I get a Vloot AHOnerv C4+[227]
 Rik Roosjen
ORCSumoHErv C4+[194]
 Hans Koning
GYAODIZHOnerv C4+[226]
 Sander Kiers
SKOKantje StuurbøørdD C4+ Klassement[237]
 Renske van Druten
PROEquivalentHCl 8+[217]
 Joram Boumans
AEGDames 2D C4+ Klassement[238]
 Isabelle Dubois
AEGDames 1D C4+ Klassement[239]
 Annemiek Vink
PROKiek 'm goan!HOnerv C4+[175]
 Marko Matusovic
SKOSchaduwachtHCl 8+[218]
 Lukas Schlatmann
PHOPhodkaHOnerv C4+[177]
 Daan de Jonge
GYAClubheren 8+ '19HCl 8+[219]
 Otto Bervoets
SKOKantje BakbøørdD C4+ Klassement[240]
 Pascalle van Dijck
AGODe BoegboordersHOnerv C4+[224]
 Kjell van Wijlandt
GYAHocus ProwcusHOnerv C4+[222]
 Niels Eijndhoven