zaterdag

23 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
PRO14KapotDOnerv C4+Heat 1za 09:00
Mandy Vermeijs
PRO8Doe MaarDCl 4*Heat 1za 09:00
Sophie Struijk
PRO58Lange L4+ H1Heat 2za 10:30
Lars kleyn Winkel
PRO71V.L.U.G.DOnerv C4+Heat 2za 10:30
Helena den Ouden
PRO55Badbeer4+ H1Heat 2za 10:30
Hugo Knaven
PRO46StrakDCl 4*Heat 2za 10:30
Nadine Tiessen
PRO53Tempo'80 Linkerbaan4+ H1Heat 2za 10:30
Jan József Buis
PRO50Steen Papier Bier4+ H1Heat 2za 10:30
Jasper Coppen
PRO108Potentiaal4+ H2Heat 3za 12:00
Nelson van de Kar
PRO92VoorbijDCl 4*Heat 3za 12:00
Frederique Oosterbaan
PRO123ComplexDOnerv C4+Heat 3za 12:00
Mirthe Otter
PRO104Impils4+ H2Heat 3za 12:00
Carlos de Cloet
PRO124SchieTopDOnerv C4+Heat 3za 12:00
Odessa Schokker
PRO100Adtlantis4+ H2Heat 3za 12:00
Lars Janssen
PRO99Stabiel4+ H2Heat 3za 12:00
Jelle Hoek
PRO161Perry4+ D1Heat 4za 14:00
Suzet Giltay
PRO171BliksemHOnerv C4+Heat 4za 14:00
Thomas Crul
PRO152Finaal4+ D1Heat 4za 14:00
Sandy Prikanowski
PRO189MBMB4+ D2Heat 5za 15:30
Thirza Feenstra
PRO201Ja,boeien?HOnerv C4+Heat 5za 15:30
Martin Kooistra
PRO197SPAMHOnerv C4+Heat 5za 15:30
Nathan Gebraad
PRO221DubbeldubbeltweemetHCl 4*Heat 6za 17:00
Bart van Vliet
PRO229AmbivalentHOnerv C4+Heat 6za 17:00
Maximilian Meijkamp
PRO236OngekendD C4+ KlassementHeat 6za 17:00
Fem de Jong
PRO217EquivalentHCl 8+Heat 6za 17:00
Joram Boumans
PRO175Kiek 'm goan!HOnerv C4+Heat 6za 17:00
Marko Matusovic

zondag

24 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
PRO1DubbeldubbeltweemetHCl 4*Heat 7zo 10:00
Bart van Vliet
PRO23SPAMHOnerv C4+Heat 7zo 10:00
Nathan Gebraad
PRO12Perry4+ D1Heat 7zo 10:00
Suzet Giltay
PRO10Finaal4+ D1Heat 7zo 10:00
Sandy Prikanowski
PRO37AmbivalentHOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Maximilian Meijkamp
PRO38Kiek 'm goan!HOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Marko Matusovic
PRO34MBMB4+ D2Heat 8zo 11:00
Thirza Feenstra
PRO59Ja,boeien?HOnerv C4+Heat 9zo 12:00
Martin Kooistra
PRO53BliksemHOnerv C4+Heat 9zo 12:00
Thomas Crul
PRO85Doe MaarDCl 4*Heat 10zo 13:30
Sophie Struijk
PRO75StrakDCl 4*Heat 10zo 13:30
Nadine Tiessen
PRO73Ja,dus?4+ H1Heat 10zo 13:30
Mike Hoogeveen
PRO61Lange L4+ H1Heat 10zo 13:30
Lars kleyn Winkel
PRO90OngekendD C4+ KlassementHeat 10zo 13:30
Fem de Jong
PRO62Steen Papier Bier4+ H1Heat 10zo 13:30
Jasper Coppen
PRO71Tempo'80 Linkerbaan4+ H1Heat 10zo 13:30
Jan József Buis
PRO69Badbeer4+ H1Heat 10zo 13:30
Hugo Knaven
PRO105Impils4+ H2Heat 11zo 14:30
Carlos de Cloet
PRO104Adtlantis4+ H2Heat 11zo 14:30
Lars Janssen
PRO99Stabiel4+ H2Heat 11zo 14:30
Jelle Hoek
PRO103Potentiaal4+ H2Heat 11zo 14:30
Nelson van de Kar
PRO116V.L.U.G.DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Helena den Ouden
PRO120KapotDOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Mandy Vermeijs
PRO133VoorbijDCl 4*Heat 12zo 15:30
Frederique Oosterbaan
PRO137SchieTopDOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Odessa Schokker