zaterdag

23 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
AEG25Dames 12DOnerv C4+Heat 1za 09:00
Mylena Floor
AEG18Dames 11DOnerv C4+Heat 1za 09:00
Isabel Overmars
AEG21Dames 10DOnerv C4+Heat 1za 09:00
Britt van den Tooren
AEG17Dames 9DOnerv C4+Heat 1za 09:00
Lisa Haitsma
AEG74Dames 5DOnerv C4+Heat 2za 10:30
Iris Schregardus
AEG67Dames 4DOnerv C4+Heat 2za 10:30
Isa Klinkert
AEG66Dames 6DOnerv C4+Heat 2za 10:30
Britt te Winkel
AEG51Aegir4+ H1Heat 2za 10:30
Victor Van Dam
AEG119Dames 3DOnerv C4+Heat 3za 12:00
Hester Somsen
AEG126Dames 8DOnerv C4+Heat 3za 12:00
Carmen Chan
GYA113Gyas/Aegir 1Mix C4+Heat 3za 12:00
Jolien Wilbrink
AEG128Dames 7DOnerv C4+Heat 3za 12:00
Femke Huisman
AEG163Aegir 24+ D1Heat 4za 14:00
Esther Hassink
AEG164Heren 9HOnerv C4+Heat 4za 14:00
Rachid El-Refaeih
AEG148Heren 1H C4+ KlassementHeat 4za 14:00
Marijn van der Veen
AEG145Heren 2H C4+ KlassementHeat 4za 14:00
Martijn Nijland
AEG203Aegir 5HOnerv C4+Heat 5za 15:30
Steijn Beijersbergen van Henegouwen
AEG188Aegir 14+ D2Heat 5za 15:30
Nienke Harte
AEG202Heren 3HOnerv C4+Heat 5za 15:30
Hein Eijssen
AEG196Heren 4HOnerv C4+Heat 5za 15:30
Dion de Croon
AEG231Heren 6HOnerv C4+Heat 6za 17:00
Dirk van der Pol
AEG238Dames 2D C4+ KlassementHeat 6za 17:00
Isabelle Dubois
AEG239Dames 1D C4+ KlassementHeat 6za 17:00
Annemiek Vink

zondag

24 februari 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijd
AEG24Heren 3HOnerv C4+Heat 7zo 10:00
Hein Eijssen
AEG17Aegir 24+ D1Heat 7zo 10:00
Esther Hassink
AEG32Aegir 14+ D2Heat 8zo 11:00
Nienke Harte
AEG157Heren 4HOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Dion de Croon
AEG42Heren 9HOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Rachid El-Refaeih
AEG43Heren 6HOnerv C4+Heat 8zo 11:00
Dirk van der Pol
AEG47Heren 1H C4+ KlassementHeat 9zo 12:00
Marijn van der Veen
AEG60Aegir 5HOnerv C4+Heat 9zo 12:00
Steijn Beijersbergen van Henegouwen
AEG48Heren 2H C4+ KlassementHeat 9zo 12:00
Martijn Nijland
AEG89Dames 1D C4+ KlassementHeat 10zo 13:30
Annemiek Vink
AEG72Aegir4+ H1Heat 10zo 13:30
Victor Van Dam
AEG95Dames 2D C4+ KlassementHeat 10zo 13:30
Isabelle Dubois
AEG131Dames 9DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Lisa Haitsma
AEG115Dames 3DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Hester Somsen
AEG125Dames 7DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Femke Huisman
AEG127Dames 6DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Britt te Winkel
AEG158Dames 12DOnerv C4+Heat 11zo 14:30
Mylena Floor
AEG153Dames 8DOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Carmen Chan
AEG154Dames 11DOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Isabel Overmars
AEG155Dames 10DOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Britt van den Tooren
AEG152Dames 4DOnerv C4+Heat 12zo 15:30
Isa Klinkert