za 14:00 - race 104 - Heat 4

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
GYADames van de clubD 4*[142]
 Wasughy Arumugam
AEGAegir 24+ D1[163]
 Esther Hassink
HUNHunze H VeteranenH 8+[139]
 Maarten van Messel
SKOSkøll 14+ D1[162]
 Eline Vieveen
GYATyr 1H C4+ Klassement[150]
 Julian Blanksma
GYATyr 2H C4+ Klassement[149]
 Ben Mulder
GYAPloegje 1 (Rocky HC2+ Rowers)H C2+[169]
 Jelle Braam
PROPerry4+ D1[161]
 Suzet Giltay
AEGHeren 9HOnerv C4+[164]
 Rachid El-Refaeih
SKOCøølman4+ H2[105]
 Noud Corten
ASOThe Seven C's #zwaarH C4+ Klassement[147]
 Patrick Tjon
AEGHeren 1H C4+ Klassement[148]
 Marijn van der Veen
AEGHeren 2H C4+ Klassement[145]
 Martijn Nijland
HUNHunze 3M18 4*[117]
 Helena Brand
LAGDames C4+ D1[156]
 Sanne Treep
GYAZwaar '13 (Gyas/De Hoop)H 8+[141]
 Beimen Vellinga
HUNHunze/Jason/TubantiaM18 4*[167]
 Hanne Gietema
SKOSønna4+ D1[159]
 Karlijn Martens
ORCDuizendboot odz Veel poten(tie)4+ D1[158]
 Marit BosM
GYAEJLD '17 / Blond GroningenD 4*[144]
 Tjaardy Buiskool
GYARenaissancevlootHOnerv C4+[172]
 Luuk Diersen
AGOSaBOOTage4+ D1[157]
 Britte Fennis
HUNHunze 2M18 4*[168]
 Pien Meulenhoff
SKOVØØRUIT4+ D1[151]
 Gaia van den Heuvel
GYAROB4+ D1[155]
 Jonne van der Eyden
GYATeam NLH 8+[140]
 Sverre Brok
PROBliksemHOnerv C4+[171]
 Thomas Crul
ASOWiebelatief4+ D1[154]
 Emma Nordkamp
TRITriton4+ D1[153]
 Suzan van Mensvoort
ASOThe Seven C's #lichtH C4+ Klassement[146]
 Anthonie Schaap
PROFinaal4+ D1[152]
 Sandy Prikanowski

zo 11:00 - race 202 - Heat 8

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
SKOSøepøltjes4+ D2[30]
 Rosa Baas
TRITriton4+ D2[31]
 Stance de Hollander
GYADe TrekvogelsHOnerv C4+[41]
 Djimmer Riemersma
PROAmbivalentHOnerv C4+[37]
 Maximilian Meijkamp
PROKiek 'm goan!HOnerv C4+[38]
 Marko Matusovic
AEGAegir 14+ D2[32]
 Nienke Harte
EURIndignusHOnerv C4+[252]
 Vits Vidulejs
SAUZegevier4+ D2[28]
 Anouk van der Linden
AEGHeren 4HOnerv C4+[157]
 Dion de Croon
AEGHeren 9HOnerv C4+[42]
 Rachid El-Refaeih
AMPActief balans4+ D2[27]
 Sacha Gevers
ARGArgo Dames 34+ D2[35]
 Anna de Rooij
SKOBløb4+ D2[26]
 Sophie Warringa
LAGDames A4+ D2[25]
 Lotte Vijverberg
AEGHeren 6HOnerv C4+[43]
 Dirk van der Pol
ARGArgo Dames 14+ D2[33]
 Vera van der Niet
GYAHocus ProwcusHOnerv C4+[39]
 Niels Eijndhoven
PROMBMB4+ D2[34]
 Thirza Feenstra
GYATyr 1H C4+ Klassement[36]
 Julian Blanksma

zo 12:00 - race 203 - Heat 9

codeploeg
slag
wedstrijdnummer
nummer
AGODe BoegboordersHOnerv C4+[54]
 Kjell van Wijlandt
GYARenaissancevlootHOnerv C4+[56]
 Luuk Diersen
AEGHeren 1H C4+ Klassement[47]
 Marijn van der Veen
ASOThe Seven C's #lichtH C4+ Klassement[50]
 Anthonie Schaap
GYATyr 2H C4+ Klassement[46]
 Ben Mulder
ORCSumoHErv C4+[52]
 Hans Koning
AEGAegir 5HOnerv C4+[60]
 Steijn Beijersbergen van Henegouwen
ASOThe Seven C's #zwaarH C4+ Klassement[51]
 Patrick Tjon
PHOPhodkaHOnerv C4+[55]
 Daan de Jonge
PROJa,boeien?HOnerv C4+[59]
 Martin Kooistra
AEGHeren 2H C4+ Klassement[48]
 Martijn Nijland
PROBliksemHOnerv C4+[53]
 Thomas Crul