Nieuwe starttijden 2km races
Vanwege een kans op onweer zijn de starttijden van de 2km wedstrijden in de middag (vanaf race 387 - J18 8+) met 20 minuten vervroegt. De nieuwe starttijden zijn gepubliceerd in het Time-Team systeem.

zaterdag

3 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NAUNautilusM16 2xvoorwedstrijd 2za 08:50[4]
Sacha Brous
NAUFlorian GroenewegenJ16 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[1]
Nautilus
NAUJip KemnerM16 1xvoorwedstrijd 1za 09:25[3]
Nautilus
NAUMattea DuursmaM18 1xvoorwedstrijd 2za 09:40[6]
Nautilus
NAUNautilusM16 2xB-finaleza 11:00[5]
Sacha Brous
NAUFlorian GroenewegenJ16 1xC-finaleza 11:10[4]
Nautilus
NAUJip KemnerM16 1xB-finaleza 11:40[2]
Nautilus
NAUMattea DuursmaM18 1xB-finaleza 11:50[4]
Nautilus
NAU3NautilusJ18 4*1e rondeza 12:50[5]
Bart Rasing
NAU3NautilusJ18 4*2e rondeza 12:52[5]
Bart Rasing
NAU12NautilusM16 2x1e ronde 3za 13:05[2]
Simone van der Tang
NAU12NautilusM16 2x2e ronde 3za 13:07[2]
Simone van der Tang
NAU23Abe KoopmansJ16 1x1e ronde 1za 13:10[6]
Nautilus 1
NAU23Abe KoopmansJ16 1x2e ronde 1za 13:12[6]
Nautilus 1
NAU33Floris BraberJ16 1x1e ronde 3za 13:20[3]
Nautilus 3
NAU25Tijmen van der ZeeJ16 1x1e ronde 3za 13:20[5]
Nautilus 2
NAU33Floris BraberJ16 1x2e ronde 3za 13:22[3]
Nautilus 3
NAU25Tijmen van der ZeeJ16 1x2e ronde 3za 13:22[5]
Nautilus 2
NAU47NautilusM16 C4*1e rondeza 13:40[5]
Anna-Rose Dijkstra
NAU47NautilusM16 C4*2e rondeza 13:42[5]
Anna-Rose Dijkstra
NAU65NautilusJ16 4*1e ronde 2za 14:20[3]
Florian Kreft
NAU65NautilusJ16 4*2e ronde 2za 14:22[3]
Florian Kreft
NAU74Nautilus 2M18 2x1e ronde 2za 14:30[2]
Simone van der Tang
NAU76Nautilus 1M18 2x1e ronde 2za 14:30[5]
Julie Miossec
NAU74Nautilus 2M18 2x2e ronde 2za 14:32[2]
Simone van der Tang
NAU76Nautilus 1M18 2x2e ronde 2za 14:32[5]
Julie Miossec
NAU99Nautilus/Rijnmond12 4*1e rondeza 14:55[5]
Lieke van Poppel
NAU99Nautilus/Rijnmond12 4*2e rondeza 14:57[5]
Lieke van Poppel

zondag

4 juli 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijdbaan
NAUNautilus/MaasJ16 2xvoorwedstrijd 1zo 08:20[2]
Juan Poppeliers
NAUMattea DuursmaM18 1xA-finalezo 10:30[2]
Nautilus
NAUNautilus/MaasJ16 2xA-finalezo 10:45[4]
Juan Poppeliers
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+voorwedstrijd 2zo 16:00[3]
Jip Verhoeve
NAUNautilusM16 4xA-finalezo 16:35[2]
Sacha Brous
VIKViking/Nautilus/MaasJ16 8+A-finalezo 17:00[6]
Jip Verhoeve