Sun., 9:15 a.m. - Race 4 - [033] JLW U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[6]EHSEden High School
Madeleine Enns
[7]WELLCWelland Centennial Secondary School
Meryn Chew
[8]EHSEden High School
Payton Tonnos
[9]STMSt Marys School
Alexandra Toskas
[10]STMSt Marys School
Zofia Bawden
[11]STMSt Marys School
Hailey Ardron
[12]STMSt Marys School
Liya Kassa
[13]STMSt Marys School
Adriana Cundari
[14]TRINBlessed Trinity High School
Kyla Lord
[15]TRINBlessed Trinity High School
Katie Weninger
[16]WELLCWelland Centennial Secondary School
Rachael Sauer
[17]NRSNiagara Rowing School
Elizabeth Spilotro
[18]WELLCWelland Centennial Secondary School
Zoe Sacuta
[19]WELLCWelland Centennial Secondary School
Natasha Gamble
[20]STMSt Marys School
Avyukta Krishna Nair
[21]STMSt Marys School
Nina Seaman
[22]STMSt Marys School
Teegan Kuder
[23]STMSt Marys School
Kendra Fennell
[24]WELLCWelland Centennial Secondary School
Olivia Wogan
[25]EHSEden High School
Pauline Rotz
[26]TonnosBishop Tonnos CSS
Adriana Van Berkel
[27]EHSEden High School
Maya Gaston

Sun., 9:30 a.m. - Race 5 - JLW U17, JW U17 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[3]BRNKBranksome HallJLW U17
Cayden Friesen
[4]TRINBlessed Trinity High SchoolJW U17
Teyla Vandersloot
[5]ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U17
Anna Bellefeuille
[6]TonnosBishop Tonnos CSSJW U17
Ava Saunders
[7]BRNKBranksome HallJLW U17
Teya Taylor
[8]ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U17
Yohanna Ostrowski
[9]NRSNiagara Rowing SchoolJLW U17
Janna Paquin
[10]BRNKBranksome HallJLW U17
Katherine Leung
[11]BRNKBranksome HallJW U17
Sophia Deluca
[12]BRNKBranksome HallJLW U17
Shayla Stolberg
[13]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLW U17
Olivia Vendittelli
[14]STASt. Thomas Aquinas CSSJLW U17
Olivia Latour
[15]BRNKBranksome HallJLW U17
Cecelia Quinn
[16]DMHSDenis Morris Catholic High SchoolJLW U17
Cait Whittard
[17]BRNKBranksome HallJLW U17
Bella Rusaw
[18]SNRCSouth Niagara Rowing ClubJLW U17
Eve Belfry
[19]ARGNArgonaut Rowing ClubJLW U17
Julia Teixeira
[20]NRSNiagara Rowing SchoolJLW U17
Talia Taylor
[21]BRNKBranksome HallJLW U17
Avery Partridge
[22]KRCKingston Rowing ClubJLW U17
Isidora Ferguson
[23]RCRidley CollegeJLW U17
Claire Sun
[24]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLW U17
Ella Marino
[25]NRSNiagara Rowing SchoolJLW U17
Avery Topp
[26]BRNKBranksome HallJLW U17
Kiera Wallace
[27]NFRCNiagara Falls Rowing ClubJLW U17
Vanessa Whalen
[28]TRINBlessed Trinity High SchoolJLW U17
Autumn Livermore
[29]WELLCWelland Centennial Secondary SchoolJLW U17
Clara Van Dyk
[30]TRINBlessed Trinity High SchoolJLW U17
Jazmine Smith