zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
PHOPhocas/Okeanos 1DEj 4+voorwedstrijd 2za 08:35[3]
Sarah Ott
OKEOkeanosDEj 8+voorwedstrijd 1za 08:40[4]
Nienke Schijfsma
OKEOkeanos 1LHG 1xvoorwedstrijd 1za 08:55[2]
Mathijs Oggel
OKEOkeanos 2LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[6]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos 1LHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:15[3]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:20[2]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos *LDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[2]
Aurianne Puts
OKEOkeanos (1)LDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:20[1]
Janette Huijser
OKEOkeanos 1HG 2-voorwedstrijd 1za 11:25[2]
Frederik Tijssen
OKEOkeanosHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:30[3]
Jord Schaap
SKOSkøll/OkeanosHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[4]
Michiel Moerman
OKEOkeanos 2DG 2-voorwedstrijd 1za 13:45[3]
Anne Vrieler
OKEOkeanos 1DG 2-voorwedstrijd 2za 13:50[3]
Lidewij Kosters
OKEOkeanos (3)HEj 8+voorwedstrijd 2za 14:15[4]
Jaromir Hartog
OKEOkeanos/Willem III 2DE 4-A-finaleza 16:00[3]
Sarah Grijns
NERNereus/OkeanosDE 4-A-finaleza 16:00[4]
Miriam Visser
PHOPhocas/Okeanos 1DEj 4+A-finaleza 16:05[5]
Sarah Ott
OKEOkeanos 1LHG 1xA-finaleza 16:30[3]
Mathijs Oggel
OKEOkeanos 1LHDev 2xA-finaleza 16:35[2]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos 2LHDev 2xA-finaleza 16:35[3]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos *LDG 1xA-finaleza 17:15[3]
Aurianne Puts
OKEOkeanos (1)LDEj 4*A-finaleza 17:20[4]
Janette Huijser
OKEOkeanos 1HG 2-A-finaleza 17:25[2]
Frederik Tijssen
OKEOkeanosHDev 4-A-finaleza 17:55[5]
Jord Schaap
OKEOkeanos 2DG 2-A-finaleza 18:00[3]
Anne Vrieler
OKEOkeanos 1DG 2-A-finaleza 18:00[5]
Lidewij Kosters
OKEOkeanos (3)HEj 8+A-finaleza 18:10[1]
Jaromir Hartog
OKEOkeanos 1 *Bestuur2+A-finaleza 19:15[1]
OKEOkeanos 2Bestuur2+A-finaleza 19:15[6]

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
OKE21OkeanosHGb 4-time-trialzo 08:06
Jaromir Hartog
OKE68Okeanos 1LHB 1xtime-trialzo 08:33
Nathan Remijnse
OKE75Okeanos 2LHB 1xtime-trialzo 08:33
Jorik Spijkerman
OKE163OkeanosDB 1xtime-trialzo 09:18
Caroline Barbier
OKE187Okeanos 2LHG 2xtime-trialzo 09:30
Marc Poliacu-ProsŽe
OKE188Okeanos/TritonLHG 2xtime-trialzo 09:30
Lay de Jong
OKE190Okeanos 1LHG 2xtime-trialzo 09:30
Govert Dwarshuis
OKE334OkeanosHE 8+time-trialzo 11:14
Ruben Houkes
OKE358Okeanos/Triton *LDE 4xtime-trialzo 11:29
Janette Huijser
OKE364Okeanos/Phocas/Aegir/SaurusLDE 4xtime-trialzo 11:29
Aurianne Puts
OKE378OkeanosDB 8+time-trialzo 11:35
Nienke Schijfsma
OKEOkeanosHGb 4-B-finalezo 12:50[1]
Jaromir Hartog
OKEOkeanosHG 4+A-finalezo 13:00[5]
Yannick ten Velden
OKEOkeanos 2LHB 1xB-finalezo 13:30[5]
Jorik Spijkerman
OKEOkeanos 1LHB 1xA-finalezo 13:35[5]
Nathan Remijnse
OKEOkeanos/Willem IIIDG 4-A-finalezo 14:20[3]
Danielle Willemsen
OKEOkeanos 2LHG 2xA-finalezo 14:45[1]
Marc Poliacu-ProsŽe
OKEOkeanos 1LHG 2xA-finalezo 14:45[3]
Govert Dwarshuis
OKEOkeanos/TritonLHG 2xA-finalezo 14:45[4]
Lay de Jong
OKEOkeanos/PhocasDG 4+A-finalezo 14:50[3]
Ymke van Griensven
OKEOkeanos/Willem IIIDE 2-A-finalezo 15:45[4]
Benita de Man
OKEOkeanos 2DE 2-A-finalezo 15:45[5]
Lidewij Kosters
OKEOkeanos 1DE 2-A-finalezo 15:45[6]
Sarah Grijns
OKEOkeanosHE 8+A-finalezo 16:50[3]
Ruben Houkes
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finalezo 16:55[5]
Thomas van Tussenbroek
OKEOkeanos/Phocas/Aegir/SaurusLDE 4xA-finalezo 17:10[1]
Aurianne Puts
OKEOkeanos/Triton *LDE 4xA-finalezo 17:10[4]
Janette Huijser
OKEOkeanosDB 8+A-finalezo 17:55[4]
Nienke Schijfsma