zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRITritonHDev 2xvoorwedstrijd 3za 08:10[5]
Casper van der Steen
TRITritonDEj 8+voorwedstrijd 3za 08:50[6]
Marie de Munck
TRITritonLHDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:20[6]
Victor de Vos
GYAGyas/TritonDE 2xvoorwedstrijd 1za 10:20[5]
Femke van de Vliet
TRITriton/Willem IIIDE 2xvoorwedstrijd 2za 10:25[4]
Mette Beugelsdijk
TRITriton 2DG 1xvoorwedstrijd 2za 10:35[3]
Florentine Timmenga
TRITriton 1DG 1xvoorwedstrijd 3za 10:40[2]
Eva Simkens
TRITriton 1LDG 1xvoorwedstrijd 2za 11:00[2]
Merel Kraak
TRITriton 2LDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:05[5]
Emma de Fraiture
TRITriton (2)LDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:15[2]
Lisette Regelink
TRITritonHE 4-voorwedstrijd 2za 12:25[3]
Bas Thijssen
TRITriton/LeytheHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[5]
Pieter van Veen
TRITritonDG 2-voorwedstrijd 1za 13:45[2]
Rianne Prins
TRITritonLHDev 4-voorwedstrijd 2za 14:00[2]
Max Gompel
TRITritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:15[5]
Steven Bos
ORCOrca/TritonHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:15[6]
Pim Mattijssen
TRITritonLHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:45[1]
Martijn van Beusekom
PHOPhocas/TritonDDev 4-voorwedstrijd 1za 14:55[4]
Pleun Santerse
TRITriton/ProteusHE 2xA-finaleza 15:45[3]
Harold Langen
SKASkadi/TritonHE 2xA-finaleza 15:45[6]
Ben van Brussel
TRITritonHDev 2xA-finaleza 15:50[4]
Casper van der Steen
GYAGyas/TritonDE 2xA-finaleza 17:00[2]
Femke van de Vliet
TRITriton/Willem IIIDE 2xA-finaleza 17:00[5]
Mette Beugelsdijk
TRITriton 1DG 1xA-finaleza 17:05[6]
Eva Simkens
TRITriton/ThêtaLHEj 4+A-finaleza 17:30[3]
Tim Henssen
TRITritonLDE 2xA-finaleza 17:35[3]
Fieke Verhaaf
TRITritonHE 4-A-finaleza 17:50[5]
Bas Thijssen
TRITriton/LeytheHDev 4-A-finaleza 17:55[4]
Pieter van Veen
TRITritonDG 2-A-finaleza 18:00[1]
Rianne Prins
TRITritonHEj 8+A-finaleza 18:10[5]
Steven Bos
TRITritonLHEj 8+A-finaleza 18:20[2]
Martijn van Beusekom
PHOPhocas/TritonDDev 4-A-finaleza 18:25[1]
Pleun Santerse

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
TRI55TritonLDB 1xtime-trialzo 08:22
Emma de Fraiture
TRI129Triton 1LDE 1xtime-trialzo 09:04
Femke van de Vliet
TRI130Triton 3LDE 1xtime-trialzo 09:04
Agnès Lanooij
TRI142TritonLHGb 4-time-trialzo 09:11
Max Gompel
TRI164TritonDB 1xtime-trialzo 09:18
Florentine Timmenga
SKA184Skadi/TritonLHG 2xtime-trialzo 09:30
Ben van Brussel
OKE188Okeanos/TritonLHG 2xtime-trialzo 09:30
Lay de Jong
TRI292Triton/Vidar/OrcaHB 4+time-trialzo 10:39
Hein Schreuder
ORC300Orca/TritonHB 8+time-trialzo 10:49
Pim Mattijssen
TRI302TritonHB 8+time-trialzo 10:49
Steven Bos
TRI306TritonLHB 8+time-trialzo 10:56
Martijn van Beusekom
OKE358Okeanos/Triton *LDE 4xtime-trialzo 11:29
Janette Huijser
NER361Nereus/TritonLDE 4xtime-trialzo 11:29
ilse Feenstra
TRI386TritonDB 8+time-trialzo 11:35
Marie de Munck
TRITriton *HE 1xA-finalezo 12:45[6]
Harold Langen
TRITritonLDB 1xA-finalezo 13:15[5]
Emma de Fraiture
TRITriton/LeytheHG 4-A-finalezo 13:20[3]
Pieter van Veen
TRITritonLHE 1xA-finalezo 13:25[5]
Stijn Kanters
TRITriton 1LDE 1xA-finalezo 14:00[3]
Femke van de Vliet
TRITritonLHGb 4-A-finalezo 14:15[4]
Max Gompel
TRITritonHE 2-A-finalezo 14:35[4]
Harold Langen
SKASkadi/TritonLHG 2xA-finalezo 14:45[2]
Ben van Brussel
OKEOkeanos/TritonLHG 2xA-finalezo 14:45[4]
Lay de Jong
TRITriton/OrcaDG 4+A-finalezo 14:50[4]
Eline van Marle
PHOPhocas/TritonDG 4+A-finalezo 14:50[6]
Pleun Santerse
TRITritonLDG 2xA-finalezo 14:55[5]
Fieke Verhaaf
TRITritonHB 2xA-finalezo 16:15[5]
Casper van der Steen
TRITritonHB 8+A-finalezo 16:30[2]
Steven Bos
TRITritonLHB 8+A-finalezo 16:35[5]
Martijn van Beusekom
PROProteus/TritonLHE 8+A-finalezo 16:55[2]
Matthijs Bijman
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finalezo 16:55[5]
Thomas van Tussenbroek
TRITriton/ArgoLHB 2xA-finalezo 17:00[6]
Victor de Vos
OKEOkeanos/Triton *LDE 4xA-finalezo 17:10[4]
Janette Huijser
NERNereus/TritonLDE 4xA-finalezo 17:10[6]
ilse Feenstra
NERNereus/Laga/Triton/Willem IIIDE 4xA-finalezo 17:40[4]
Mette Beugelsdijk
NERNereus/TritonDE 8+A-finalezo 17:45[6]
Marjolein Scholtens
TRITritonDB 8+A-finalezo 17:55[1]
Marie de Munck