zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
EEMEem/VikingHDev 2xvoorwedstrijd 1za 08:00[4]
Jelmer Bennema
VIKViking 2M16 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[2]
Hilda van Lith
WETWetterwille/VikingM16 2xvoorwedstrijd 1za 09:50[4]
Loes Boddeke
VIKViking 1M16 2xvoorwedstrijd 3za 10:00[3]
Nikkie Buijtendorp
VIKPepijn LerouJ18 1xheatza 11:40[1]
Viking 1
VIKPepijn ReynJ18 1xheatza 11:40[6]
Viking 2
VIKPepijn van de VeldeJ18 1xheatza 11:45[4]
Viking 3
VIKViking 1M18 2xvoorwedstrijd 2za 12:05[3]
Isabelle Bloem
VIKViking 2M18 2xvoorwedstrijd 3za 12:10[4]
Jikke Lerou
VIKJos BouhuisJ16 1xheatza 15:10[2]
Viking 3
VIKRuben BähreJ16 1xheatza 15:15[3]
Viking 2
VIKFloris YadavaJ16 1xheatza 15:30[4]
Viking 4
VIKJorrit OelderikJ16 1xheatza 15:40[5]
Viking 1
VIKViking/Willem IIIJ18 4-A-finaleza 16:50[3]
Pepijn Reyn
WETWetterwille/VikingM16 2xA-finaleza 16:55[2]
Loes Boddeke
VIKVikingJ16 4xA-finaleza 17:45[3]
Sjoerd Froeling
VIKViking/Weesp/Pampus/RICM16 8+A-finaleza 18:35[5]
Annelot ten Berg

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIK96Viking 2J16 2xtime-trialzo 08:46
Ruben Bähre
VIK102Viking 3J16 2xtime-trialzo 08:46
Edward den Beer Poortugael
VIK122Viking 1J16 2xtime-trialzo 08:46
Sjoerd Froeling
HEM219Hemus/Viking/WetterwilleM16 4xtime-trialzo 10:11
Vera Meijerhof
VIK256Viking/SpaarneJ18 2xtime-trialzo 10:23
Robbe Mourits
EEM258Eem/VikingJ18 2xtime-trialzo 10:23
Jelmer Bennema
VIK259VikingJ18 2xtime-trialzo 10:23
Pepijn Reyn
VIKViking 3J16 2xA-finalezo 13:50[5]
Edward den Beer Poortugael
HEMHemus/Viking/WetterwilleM16 4xA-finalezo 15:40[3]
Vera Meijerhof
VIKViking/SpaarneJ18 2xB-finalezo 16:00[3]
Robbe Mourits
EEMEem/VikingJ18 2xA-finalezo 16:05[3]
Jelmer Bennema
VIKAnnelot ten BergM16 1xheatzo 17:20[3]
Viking 5
VIKNikkie BuijtendorpM16 1xheatzo 17:25[3]
Viking 2
VIKHilda van LithM16 1xheatzo 17:25[4]
Viking 4
VIKFay KlosM16 1xheatzo 17:25[6]
Viking 1
VIKVikingM18 4xA-finalezo 18:00[2]
Jikke Lerou
HUNHunze-combiJ16 8+A-finalezo 18:05[4]
Lucas Keijzer