zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKASkadiHDev 2xvoorwedstrijd 3za 08:10[3]
Sebastiaan Pach
SKASkadi (1)DEj 8+voorwedstrijd 1za 08:40[2]
Iris van Willegen
SKASkadiLDB 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[4]
Kim van der Heijden
LAGLaga/SkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:35[3]
Giulia Rolloos
SKASkadiLDDev 2xvoorwedstrijd 3za 09:45[6]
Edolie van de Velde
SKASkadiDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:30[3]
Nina Loos
SKASkadiDDev 2xvoorwedstrijd 1za 10:45[3]
Theresa Feddersen
SKASkadiLDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[4]
Floor de Groot
SKASkadiLDEj 4*voorwedstrijd 2za 11:20[4]
Verie Pijnappel
SKASkadiHDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[2]
Pieter Labaar
SKASkadi 1 *LHDev 4-voorwedstrijd 1za 13:55[3]
Pieter Verweij
SKASkadi 2 *LHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:05[5]
Sander Lobéé
SKASkadiHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:10[3]
Niels Beks
SKASkadi (2)LHEj 8+voorwedstrijd 1za 14:45[4]
Arthur Lale-Demoz
SKASkadiDDev 4-voorwedstrijd 2za 15:00[6]
Vienna van Niersen
SKASkadi/ProteusLHG 2-A-finaleza 15:05[4]
Bart Paardekooper
SKASkadi/TritonHE 2xA-finaleza 15:45[6]
Ben van Brussel
SKASkadi (1)DEj 8+A-finaleza 16:10[2]
Iris van Willegen
SKASkadiLDB 2xA-finaleza 16:40[2]
Kim van der Heijden
LAGLaga/SkadiLDDev 2xA-finaleza 16:45[6]
Giulia Rolloos
SKASkadiDG 1xA-finaleza 17:05[1]
Nina Loos
SKASkadiDDev 2xA-finaleza 17:10[1]
Theresa Feddersen
SKASkadiLDEj 4*A-finaleza 17:20[5]
Verie Pijnappel
SKASkadi 1 *LHDev 4-A-finaleza 18:05[2]
Pieter Verweij
SKASkadi 2 *LHDev 4-A-finaleza 18:05[6]
Sander Lobéé
SKASkadiDDev 4-A-finaleza 18:25[3]
Vienna van Niersen

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKA134SkadiLDE 1xtime-trialzo 09:04
Floor de Groot
PRO149Proteus/SkadiLHGb 4-time-trialzo 09:11
Chris van der Hoorn
SKA181Skadi *HG 2xtime-trialzo 09:24
Sebastiaan Pach
SKA184Skadi/TritonLHG 2xtime-trialzo 09:30
Ben van Brussel
LAG209Laga/SkadiLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Giulia Rolloos
SKA210SkadiLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Edolie van de Velde
SKA229SkadiDG 2xtime-trialzo 10:17
Theresa Feddersen
SKA234Skadi/NjordDG 2xtime-trialzo 10:17
Nina Loos
SKA298SkadiHB 8+time-trialzo 10:49
Niels Beks
SKA318SkadiLDB 4*time-trialzo 11:03
Verie Pijnappel
SKA324Skadi 2 *HE 8+time-trialzo 11:14
Sander Lobéé
VID326Vidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+time-trialzo 11:14
Steven Coevert
SKA350SkadiDB 2xtime-trialzo 11:23
Kim van der Heijden
SKASkadiLDE 1xB-finalezo 13:55[5]
Floor de Groot
PROProteus/SkadiLHGb 4-A-finalezo 14:15[6]
Chris van der Hoorn
SKASkadiDG 4-A-finalezo 14:20[5]
Vienna van Niersen
SKASkadi *HG 2xA-finalezo 14:40[6]
Sebastiaan Pach
SKASkadi/TritonLHG 2xA-finalezo 14:45[2]
Ben van Brussel
LAGLaga/SkadiLDGb 2xA-finalezo 15:00[3]
Giulia Rolloos
SKASkadiLDGb 2xA-finalezo 15:00[4]
Edolie van de Velde
SKASkadi/NjordDG 2xA-finalezo 15:50[5]
Nina Loos
SKASkadiLDB 4*A-finalezo 16:40[4]
Verie Pijnappel
SKASkadi 2 *HE 8+B-finalezo 16:45[6]
Sander Lobéé
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+A-finalezo 16:50[6]
Steven Coevert
SKASkadi/ThêtaDE 4xA-finalezo 17:40[2]
Nina Loos
SKASkadiDE 8+A-finalezo 17:45[1]
Iris van Willegen
NERNereus-combiDE 8+A-finalezo 17:45[4]
Anne-Eva Petersen
NERNereus-combiDE 8+heatzo 18:15[2]
Anne-Eva Petersen