Sat, 14:10 - Race 38 - W U23, LM U23 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]FRAEncouragement-SESN 2W U23
Laure VILLANOVA
[2]ESPHernaniko Arraun ElkarteaW U23
Nerea IRASTORZA JAUREGUI
[3]GERConcept 2 Team GermanyW U23
Jasmina BIER
[4]GERRVT Trier 1W U23
Annika ELSEN
[5]FRANantes CAW U23
Anna HERR
[6]FRALorient a ScorffW U23
Ombeline LUCAS
[7]FRARouen CNA 2W U23
Eva KLIMACEK
[8]FRAArmentieres CLL 2W U23
Audrey FEUTRIE
[9]FRANancy SN 1W U23
Noemie AUBERT
[10]GERRVT Trier 1W U23
Katharina BAUER
[11]FRAJoinville AMJW U23
Pauline ROSSIGNOL-TOLLARD
[12]FRANancy SN 2W U23
Emma CORNELIS
[13]ESTEstoniaW U23
Liisu MITT
[14]FRABayonne Av 2W U23
Anne Sophie MARZIN
[15]FRARouen CNA 1W U23
Adele BROSSE
[16]UKRUkraineW U23
Valentyna ZHELUDKOVA
[17]FRALe Havre SHAW U23
Margaux BAILLEUL
[18]GERConcept 2 Team GermanyW U23
Elisabeth LOWKE
[19]FRALibourne CNW U23
Maya CORNUT DANJOU
[20]FRAArmentieres CLL 1W U23
Violaine AERNOUDTS
[21]FRAGrenoble AvW U23
Emma LUNATTI
[22]FRAAix les Bains en AvironW U23
Leane MAUPIN
[23]FRABayonne Av 1W U23
Marie PACHEBAT
[24]FRAToulouse AW U23
Julie LAGARDE
[25]FRAEncouragement-SESN 1W U23
Pauline LOTTI
[26]FRABayonne SNW U23
Aurelie BOUCHOT
[27]FRATours ATMW U23
Clemence SCHOENY
[28]FRABoulogne 92W U23
Sarah FRAINCART
[29]FRARouen CNA 3W U23
Margot LOUBEYRE
[30]FRALyon Caluire AC 1W U23
Kelliane BAUBRY
[31]FRASete AvW U23
Juliette RAGALEUX
[32]FRAEnghien SNW U23
Delphine ALLART
[33]FRARouen CNALM U23
Louis PRUVOST
[34]FRAMACON SRLM U23
Louis PHILIPPE
[35]FRATroyes SNLM U23
Jeremie ALLINGER
[36]FRALyon Caluire AC 1LM U23
Matthieu BEAUD
[37]DENDanish Rowing FederationLM U23
Christian Thor HAGEMANN
[38]GERRGT TrierLM U23
Johannes THEIN
[39]FRABergerac SNLM U23
Mathieu DUVIGNACQ
[40]FRABordeaux ENLM U23
Corentin AMET
[41]FRACompiegne SNLM U23
Etienne FRANCOIS
[42]FRAROUEN CNALM U23
Pierrick VERGER
[43]FRANancy SNLM U23
Hugo BEUREY
[44]FRAMACON SRLM U23
Paul TIXIER
[45]FRALibourne CN 1LM U23
Damien BLOUDEAU
[46]FRAGrenoble AvLM U23
Jules TETAZ
[47]FRASaint Cassien CNLM U23
Erwan HEMERY
[48]FRAAix les Bains en AvironLM U23
Baptiste SAVAETE
[49]FRALac Bleu AvLM U23
Ferdinand LUDWIG
[50]FRAAnnecy CN 1LM U23
Nils LAYDEVANT
[51]FRATours ATMLM U23
Raphael GIRAULT
[52]GERConcept 2 Team GermanyLM U23
Johannes Henrik LANGHANS
[53]FRAAnnecy CN 2LM U23
Robin NOUS
[54]FRAEncouragement-SESNLM U23
Roman BURGUN
[55]FRALyon Caluire AC 2W U23
Albane POULET
[56]PAKPakistan Rowing FederationW U23
Raza ZAINAB
[57]GERRVT TrierW U23
Lea M√úLLER-RUCHHOLTZ
[58]FRAMantes ASW U23
Caroline NERE
[59]FRAAiguebelette ACL 1W U23
Lisa GAIME
[60]FRAAnnecy CNW U23
Lucie DAVOINE
[61]FRAAiguebelette ACL 2W U23
Nina COURTOIS
[62]FRASN OiseW U23
Alice JOUANNE
[63]FRASaint Quentin AvW U23
Laurine MASFETY
[64]GBRBritish ArmyW U23
Immy MACDONALD
[65]FRAMarseille AASLM U23
Lilian PATINAUD
[66]FRACondrieu SNLM U23
Vincent GUILLON
[67]FRALa Seyne sur Mer Av 2LM U23
Selmen NAMOUCHI
[68]USACincinnati Rowing ClubLM U23
Max GRAMAN
[69]FRAMetz SR 3LM U23
Guillaume TOSTES
[70]GBRMAD IRC \ Bexhill Rowing ClubLM U23
Sam MITCHELL
[71]FRAMelun CN 1LM U23
Antoine FARGES
[72]FRALyon Caluire AC 2LM U23
Baptiste SIMIAN
[73]FRAGravelines USALM U23
Tristan DEBOUTIERE
[74]FRAArgenteuil COMALM U23
Mathys FERRIERE
[75]FRANantes CLL AvLM U23
Clement MARIOT
[76]FRAMelun CN 2LM U23
Maximilien JANICKE
[77]FRAMeaux CNLM U23
William CADET
[78]FRABoulogne 92LM U23
Gustave ORAIN
[79]FRANice CNLM U23
Clement JUST
[80]BELUNBruxellesLM U23
Guillaume HERBEN
[81]GERStuttgarter RGLM U23
Christian NOPITSCH
[82]ALGLyon CALM U23
Neil NEKKACHE
[83]FRAMetz SR 1LM U23
Alexis TRUR
[84]FRALibourne CN 2LM U23
Pierre BOUFFARD
[85]FRARCFLM U23
Raphael TORRES
[86]FRALa Seyne sur Mer Av 1LM U23
Titouan GUILMIN
[87]FRASaint-Fons SNSLM U23
Nicolas MATRAT
[88]FRALa Seyne sur Mer Av 3LM U23
Theo LAFITTE
[89]FRALoire sur Rhone SNLM U23
Sebastien MONIN
[90]FRAMetz SR 2LM U23
Guillaume LEBRETON-NOYER
[91]FRAMittersheim USLM U23
Theo BAYEUL
[92]FRAAUNLW U23
Marion PACCHIODO