Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

[903] DOnerv C4+ (poule 3)

pos.codeentry
stroke
1e ronde
points
2e ronde
points
total
1.AEGAegir 308:45.4(2)01:03.9(1)138.957
Lieke van der Veer75.05763.900
2.ARGArgo 308:29.6(1)01:06.7(2)139.500
Maartje Haster72.80066.700
3.LAGDames 709:11.5(3)01:07.8(3)146.585
Isabella Heukelom78.78567.800
4.NERDames 909:20.7(5)01:09.7(5)149.800
Bloeme Hillen80.10069.700
5.TRIDames 12'2209:23.1(8)01:09.9(6)150.342
Linde Brueren80.44269.900
6.PHONymphaea09:22.2(7)01:10.4(7)150.714
Myrthe Deen80.31470.400
7.ARGArgo 509:20.2(4)01:10.7(8)150.728
Eva van den Broek80.02870.700
8.NERDames 1009:42.9(11)01:09.0(4)152.271
Inge Terpstra83.27169.000
9.GYAVita Fera09:21.6(6)01:13.4(12)153.628
Natascha Wobbes80.22873.400
10.TRIDames 10'2209:44.5(12)01:10.9(9)154.400
Olly Duives83.50070.900
11.NERDames 409:46.1(13)01:11.0(10)154.728
Bo van Essen83.72871.000
12.LAGDames 909:41.7(10)01:13.1(11)156.200
Lara Uitdewillegen83.10073.100
13.NJONjord 409:27.4(9)01:16.0(16)157.057
Floor Luhrman81.05776.000
14.ORCAdemnood09:50.3(16)01:14.3(13)158.628
Anne Behnen84.32874.300
15.GYAInvictus Gloria10:06.8(19)01:14.9(14)161.585
Laura Brummelhuis86.68574.900
16.SKODIES ET NØX09:48.9(15)01:17.9(19)162.028
Nora van Ulsen84.12877.900
17.VIDVidar D309:47.4(14)01:18.2(21)162.114
Tess Van vliet83.91478.200
18.SKORapidø10:13.0(20)01:15.2(15)162.771
Qin van de Stadt87.57175.200
19.GYAIde09:58.2(17)01:18.5(22)163.957
Eva Kral85.45778.500
20.NJONjord 510:02.2(18)01:18.1(20)164.128
Annemijn Geuze86.02878.100
21.ASOBrakboord10:34.9(21)01:16.1(17)166.800
Anne van der Wel90.70076.100
22.OKEZonder dollen10:44.5(22)01:16.7(18)168.771
Lotte Birnie92.07176.700
ORCDolvinoteruggetrokkenteruggetrokken0.000
Emma Hoogenboom
GYAYUNAteruggetrokkenteruggetrokken0.000
Meike van Deemter
TRIDames 8'22teruggetrokkenteruggetrokken0.000
Lunet van den Brand