Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
NJO162Njord 5HOnerv C4+1e ronde09:14,912e
Alec Blom
NJO195Njord 2DOnerv C4+1e ronde08:33,66e
Gudrun Mietes
NJO200Njord 1DOnerv C4+1e ronde08:33,66e
Florien van der Kolk
NJO162Njord 5HOnerv C4+2e ronde01:08,512e
Alec Blom
NJO195Njord 2DOnerv C4+2e ronde01:03,62e
Gudrun Mietes
NJO200Njord 1DOnerv C4+2e ronde01:04,04e
Florien van der Kolk
NJO210NjordDErv 2x1e ronde08:00,91e
Maartje van Tilburg
NJO215Njord 7DOnerv C4+1e ronde09:13,48e
Marleen Versluijs
NJO217Njord 3DOnerv C4+1e ronde08:57,62e
Annemijn Holthuizen
NJO210NjordDErv 2x2e ronde01:01,11e
Maartje van Tilburg
NJO215Njord 7DOnerv C4+2e ronde01:08,98e
Marleen Versluijs
NJO217Njord 3DOnerv C4+2e ronde01:09,110e
Annemijn Holthuizen
NJO259Njord 6HOnerv C4+1e ronde11:06,512e
Lucas de Greef
NJO263Njord 4HOnerv C4+1e ronde09:04,14e
Bas Geiger
NJO259Njord 6HOnerv C4+2e ronde01:10,79e
Lucas de Greef
NJO263Njord 4HOnerv C4+2e ronde01:07,55e
Bas Geiger
NJO282Njord 1DErv 4+2e ronde01:10,15e
Rosalie Fokkens

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
NJO303Njord 3HOnerv C4+1e ronde10:10,122e
Daan van Steekelenburg
NJO319Njord 5DOnerv C4+1e ronde10:02,218e
Annemijn Geuze
NJO333Njord 4DOnerv C4+1e ronde09:27,49e
Floor Luhrman
NJO303Njord 3HOnerv C4+2e ronde01:16,021e
Daan van Steekelenburg
NJO319Njord 5DOnerv C4+2e ronde01:18,120e
Annemijn Geuze
NJO333Njord 4DOnerv C4+2e ronde01:16,016e
Floor Luhrman
NJO365Njord 9DOnerv C4+1e ronde09:43,89e
Anna Sips
NJO365Njord 9DOnerv C4+2e ronde01:10,56e
Anna Sips
NJO399Njord 1HOnerv C4+1e ronde08:01,32e
Jesper Steegenga
NJO405Njord 2HOnerv C4+1e ronde08:30,314e
Wouter Kool
NJO423Njord 6DOnerv C4+1e ronde10:09,19e
Sara Smid
NJO428Njord 8DOnerv C4+1e ronde11:29,621e
Noor van Geloven
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+1e ronde06:48,71e
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+1e ronde06:50,72e
Mees Schoonman
NJO399Njord 1HOnerv C4+2e ronde01:02,07e
Jesper Steegenga
NJO405Njord 2HOnerv C4+2e ronde01:09,321e
Wouter Kool
NJO423Njord 6DOnerv C4+2e ronde01:19,913e
Sara Smid
NJO428Njord 8DOnerv C4+2e ronde01:19,611e
Noor van Geloven
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+2e ronde00:49,11e
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+2e ronde00:50,72e
Mees Schoonman