Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
ORC182De KlapiteinenDOnerv C4+1e ronde08:16,51e
Lotte van Zwol
ORC193BitchklapjeDOnerv C4+1e ronde08:38,39e
Arwen Plomp
ORC182De KlapiteinenDOnerv C4+2e ronde01:05,08e
Lotte van Zwol
ORC193BitchklapjeDOnerv C4+2e ronde01:04,35e
Arwen Plomp
ORC214Snoeked on YouDOnerv C4+1e ronde09:12,27e
Lieve de Nooijer
ORC219De HartenbekersDOnerv C4+1e ronde09:16,011e
Larissa Jellema
ORC230RowyalsDOnerv C4+1e ronde09:55,417e
Emma Hoog Antink
ORC214Snoeked on YouDOnerv C4+2e ronde01:07,23e
Lieve de Nooijer
ORC219De HartenbekersDOnerv C4+2e ronde01:10,915e
Larissa Jellema
ORC230RowyalsDOnerv C4+2e ronde01:11,417e
Emma Hoog Antink
ORC249Dames Clubdubbelvier OrcaDErv 4*1e ronde07:26,73e
Remke Gengler
ORC251QuadrupeltjeDErv 4*1e ronde08:14,015e
Femke de Wit
ORC255TjakDErv 4*1e ronde07:40,57e
Aniek Brandt
ORC249Dames Clubdubbelvier OrcaDErv 4*2e ronde00:57,65e
Remke Gengler
ORC251QuadrupeltjeDErv 4*2e ronde00:59,48e
Femke de Wit
ORC255TjakDErv 4*2e ronde00:59,69e
Aniek Brandt

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
ORC289CatchyDErv 4*1e ronde07:17,31e
Nina Schermerhorn
ORC293AdtmiralenHOnerv C4+1e ronde07:34,03e
Hidde de Vlas
ORC301GevaarteHOnerv C4+1e ronde08:15,018e
Sander Lammers
ORC313De riggers van de ronde tafelHOnerv C4+1e ronde07:18,82e
Abraham de Boer
ORC326AdemnoodDOnerv C4+1e ronde09:50,316e
Anne Behnen
ORC289CatchyDErv 4*2e ronde00:56,21e
Nina Schermerhorn
ORC293AdtmiralenHOnerv C4+2e ronde01:00,47e
Hidde de Vlas
ORC301GevaarteHOnerv C4+2e ronde01:02,413e
Sander Lammers
ORC313De riggers van de ronde tafelHOnerv C4+2e ronde00:55,32e
Abraham de Boer
ORC326AdemnoodDOnerv C4+2e ronde01:14,313e
Anne Behnen
ORC368VaarwelDOnerv C4+1e ronde08:52,81e
Janna de Wit
ORC368VaarwelDOnerv C4+2e ronde01:07,11e
Janna de Wit
ORC388Orkano'sHOnerv C4+1e ronde08:29,913e
Pim Schonig
ORC400Country RowsHOnerv C4+1e ronde08:04,06e
Sil Rijsenbrij
ORC404AergoDynamicaHOnerv C4+1e ronde08:30,815e
Ties Berendsen
ORC360PompocieDErv C4+1e ronde08:43,82e
Maaike Zuurmond
ORC409OrcadetjesDErv C4+1e ronde08:46,23e
Laura Evers
ORC388Orkano'sHOnerv C4+2e ronde01:02,810e
Pim Schonig
ORC400Country RowsHOnerv C4+2e ronde01:00,72e
Sil Rijsenbrij
ORC404AergoDynamicaHOnerv C4+2e ronde01:06,315e
Ties Berendsen
ORC360PompocieDErv C4+2e ronde01:09,12e
Maaike Zuurmond
ORC409OrcadetjesDErv C4+2e ronde01:09,53e
Laura Evers