Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
GYA188TRIGGEREDDOnerv C4+1e ronde09:17,021e
Lindgerd Pauwels
GYA189AmbrosiusDOnerv C4+1e ronde09:22,122e
Danel Berenschot
GYA198BoordevolDOnerv C4+1e ronde08:44,512e
Nena Adema
GYA188TRIGGEREDDOnerv C4+2e ronde01:12,524e
Lindgerd Pauwels
GYA189AmbrosiusDOnerv C4+2e ronde01:12,223e
Danel Berenschot
GYA198BoordevolDOnerv C4+2e ronde01:07,013e
Nena Adema
GYA224Aqua FeraDOnerv C4+1e ronde08:58,03e
Vera van Gerven
GYA225RemerosDOnerv C4+1e ronde09:18,713e
Doortje van der Heide
GYA224Aqua FeraDOnerv C4+2e ronde01:07,75e
Vera van Gerven
GYA225RemerosDOnerv C4+2e ronde01:07,54e
Doortje van der Heide
GYA237Clubheren '22OO 8+1e ronde06:17,41e
Tom Höltke
GYA240Anti Rowing Rowing ClubDErv 4*1e ronde07:39,26e
Laura Watervoort
GYA241StormDErv 4*1e ronde08:12,414e
Puck Berendschot
GYA247ContentaDErv 4*1e ronde08:07,713e
Lise Klein Ganseij
GYA271MotorbootHOnerv C4+1e ronde09:22,28e
Sverre Prins
GYA237Clubheren '22OO 8+2e ronde00:46,51e
Tom Höltke
GYA240Anti Rowing Rowing ClubDErv 4*2e ronde00:59,710e
Laura Watervoort
GYA241StormDErv 4*2e ronde00:59,37e
Puck Berendschot
GYA247ContentaDErv 4*2e ronde01:00,912e
Lise Klein Ganseij
GYA271MotorbootHOnerv C4+2e ronde01:09,06e
Sverre Prins

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
GYA299SaffiaanHOnerv C4+1e ronde08:27,220e
Thijs van Bockel
GYA322Vita FeraDOnerv C4+1e ronde09:21,66e
Natascha Wobbes
GYA328Invictus GloriaDOnerv C4+1e ronde10:06,819e
Laura Brummelhuis
GYA335IdeDOnerv C4+1e ronde09:58,217e
Eva Kral
GYA299SaffiaanHOnerv C4+2e ronde01:04,517e
Thijs van Bockel
GYA322Vita FeraDOnerv C4+2e ronde01:13,412e
Natascha Wobbes
GYA328Invictus GloriaDOnerv C4+2e ronde01:14,914e
Laura Brummelhuis
GYA335IdeDOnerv C4+2e ronde01:18,522e
Eva Kral
GYA343Fifty/FiftyHErv 4*1e ronde06:29,62e
Marten Struijk
GYA359Competicie laaaagOErv C4+1e ronde08:16,72e
Eva Dumas
GYA361Adt FeramDOnerv C4+1e ronde10:42,519e
Anne Mulder
GYA343Fifty/FiftyHErv 4*2e ronde00:47,72e
Marten Struijk
GYA359Competicie laaaagOErv C4+2e ronde01:04,02e
Eva Dumas
GYA361Adt FeramDOnerv C4+2e ronde01:12,89e
Anne Mulder
GYA392not fast not furiousHOnerv C4+1e ronde08:49,417e
Max Kooi
GYA393Viri AmorisHOnerv C4+1e ronde08:21,811e
Laurens Bouwhuis
GYA418AmphitriteDOnerv C4+1e ronde10:51,016e
Rianne Thomas
GYA420Virtus VitaeDOnerv C4+1e ronde09:32,32e
Mirthe de Wilde
GYA392not fast not furiousHOnerv C4+2e ronde01:06,214e
Max Kooi
GYA393Viri AmorisHOnerv C4+2e ronde01:04,311e
Laurens Bouwhuis
GYA418AmphitriteDOnerv C4+2e ronde01:25,720e
Rianne Thomas
GYA420Virtus VitaeDOnerv C4+2e ronde01:12,25e
Mirthe de Wilde