Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
SKO227MøkkelsDOnerv C4+1e ronde09:55,216e
Amita Janssen
SKO234Tøtally SpiesDOnerv C4+1e ronde09:39,015e
Caroline Holtslag
SKO227MøkkelsDOnerv C4+2e ronde01:11,216e
Amita Janssen
SKO234Tøtally SpiesDOnerv C4+2e ronde01:09,09e
Caroline Holtslag
SKO253LøuterDErv 4*1e ronde07:46,110e
Julie de Jong
SKO268DørstigHOnerv C4+1e ronde10:08,711e
Ties van der Waal
SKO253LøuterDErv 4*2e ronde01:01,114e
Julie de Jong
SKO268DørstigHOnerv C4+2e ronde01:15,511e
Ties van der Waal

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
SKO286PøsitiefDErv 4*1e ronde07:29,72e
Dagmar Schuring
SKO331RapidøDOnerv C4+1e ronde10:13,020e
Qin van de Stadt
SKO336DIES ET NØXDOnerv C4+1e ronde09:48,915e
Nora van Ulsen
SKO286PøsitiefDErv 4*2e ronde01:00,22e
Dagmar Schuring
SKO331RapidøDOnerv C4+2e ronde01:15,215e
Qin van de Stadt
SKO336DIES ET NØXDOnerv C4+2e ronde01:17,919e
Nora van Ulsen
SKO342HCL4*HErv 4*1e ronde07:22,67e
Bas Wijnhorst
SKO358CompoCie '22OErv C4+1e ronde10:58,84e
Anne Bos
SKO377Bøøtje KrøketDOnerv C4+1e ronde10:24,115e
Lisa Greijmans
SKO380De batøDOnerv C4+1e ronde10:23,514e
Jenny Cheung
SKO383De Usain BøøtDOnerv C4+1e ronde09:04,54e
Hannah Hangx
SKO342HCL4*HErv 4*2e ronde00:55,47e
Bas Wijnhorst
SKO358CompoCie '22OErv C4+2e ronde01:19,34e
Anne Bos
SKO377Bøøtje KrøketDOnerv C4+2e ronde01:18,216e
Lisa Greijmans
SKO380De batøDOnerv C4+2e ronde01:23,120e
Jenny Cheung
SKO383De Usain BøøtDOnerv C4+2e ronde01:09,73e
Hannah Hangx
SKO389KøttekoppersHOnerv C4+1e ronde08:24,912e
Toon van Gaalen
SKO413BVØØTJEDOnerv C4+1e ronde11:08,217e
Lilian Uemura
SKO422KabøøtersDOnerv C4+1e ronde11:12,318e
Evi Rookmaaker
SKO433BrøertjesDOnerv C4+1e ronde10:28,412e
Veerle Gorsse
SKO389KøttekoppersHOnerv C4+2e ronde01:01,75e
Toon van Gaalen
SKO413BVØØTJEDOnerv C4+2e ronde01:18,810e
Lilian Uemura
SKO422KabøøtersDOnerv C4+2e ronde01:25,821e
Evi Rookmaaker
SKO433BrøertjesDOnerv C4+2e ronde01:19,712e
Veerle Gorsse