Prijsuitreiking
De prijsuitreiking van blok 2 start om 16:50 uur. De prijsuitreiking van blok 3 vind later vandaag plaats; 17:30 uur.
Uitslag blok 2
De uitslagen van blok twee zijn officieel.

zaterdag

7 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
LAG165Heren 13HOnerv C4+1e ronde08:26,92e
Aart Holtrop
LAG185Dames 4DOnerv C4+1e ronde08:26,63e
Jans van den Nobelen
LAG203Dames 2DOnerv C4+1e ronde09:04,018e
Sterre van der Wal
LAG165Heren 13HOnerv C4+2e ronde01:03,13e
Aart Holtrop
LAG185Dames 4DOnerv C4+2e ronde01:04,35e
Jans van den Nobelen
LAG203Dames 2DOnerv C4+2e ronde01:06,612e
Sterre van der Wal
LAG228Dames 10DOnerv C4+1e ronde10:38,822e
Julie Schotman
LAG228Dames 10DOnerv C4+2e ronde01:17,222e
Julie Schotman
LAG243Dames Club4*DErv 4*1e ronde07:57,812e
Meike Besuyen
LAG243Dames Club4*DErv 4*2e ronde01:01,013e
Meike Besuyen

zondag

8 mei 2022

nr.ploeg
slag
veldracetijdpos.
LAG316Dames 9DOnerv C4+1e ronde09:41,710e
Lara Uitdewillegen
LAG330Dames 7DOnerv C4+1e ronde09:11,53e
Isabella Heukelom
LAG316Dames 9DOnerv C4+2e ronde01:13,111e
Lara Uitdewillegen
LAG330Dames 7DOnerv C4+2e ronde01:07,83e
Isabella Heukelom
LAG345Heren Club4*HErv 4*1e ronde06:33,23e
Thijmen God
LAG373Dames 12DOnerv C4+1e ronde08:58,42e
Linde Augustijn
LAG345Heren Club4*HErv 4*2e ronde00:50,14e
Thijmen God
LAG373Dames 12DOnerv C4+2e ronde01:10,15e
Linde Augustijn
LAG390Heren 3HOnerv C4+1e ronde07:20,41e
Tim Rijfers
LAG394Heren 7HOnerv C4+1e ronde09:00,020e
Luuk Gooijer
LAG402Heren 11HOnerv C4+1e ronde08:18,99e
Rens Oldenburger
LAG403Heren 6HOnerv C4+1e ronde08:21,410e
Lucas Linger
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+1e ronde06:48,71e
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+1e ronde06:50,72e
Mees Schoonman
LAG390Heren 3HOnerv C4+2e ronde00:57,11e
Tim Rijfers
LAG394Heren 7HOnerv C4+2e ronde01:07,418e
Luuk Gooijer
LAG402Heren 11HOnerv C4+2e ronde01:05,013e
Rens Oldenburger
LAG403Heren 6HOnerv C4+2e ronde01:04,412e
Lucas Linger
LAG436Njord-Laga-Triton-Aegir CombiOO 8+2e ronde00:49,11e
Gijs Bolkestein
NJO437KNSRB-CCOO 8+2e ronde00:50,72e
Mees Schoonman