za 13:00 - race 105 - HV 8+ 2500 meter

codeploeg
slag
veld
nummer
HOOHoopHVG 8+[124]
 Alex Vermeulen
RIJRijnland/LagaHVG 8+[123]
 Jan Willem Boissevain
AMSAmstelHVF 8+[122]
 Cees Vente
RICRICHVF 8+[121]
 Arnt Mein
WILWillem III/TritonHVF 8+[120]
 Hans Kelderman
HOOHoop/Willem IIIHVE 8+[119]
 Remco Veenbrink
PAMPampus/TrompHVE 8+[118]
 Ton Frerejean
LAALaakHVE 8+[117]
 Taco Bavelaar
HOOHoop 3HVD 8+[116]
 Michael Boud
HOOHoop/Willem IIIHVD 8+[115]
 Stephan Bon
BEABeatrixHVD 8+[114]
 Gerard Egelmeers
HOOHoop 1HVD 8+[113]
 Jacques Klok
SPASpaarneHVD 8+[112]
 Nico Langenkamp
HOOHoop 2HVD 8+[111]
 Anton Reijinga
HOOHoop/DrietandHVD 8+[110]
 Allard Feddes
WILWillem III/SpaarneHVD 8+[109]
 Rudolf Poolman
SPASpaarne/HoopHVC 8+[108]
 Martyn Top
TROTrompHVC 8+[107]
 Willem Meulenhoff
LAALaak/Breda/Dudok/MaasHVC 8+[106]
 Alexandre Spicq
HOOHoop 3HVA 8+[105]
 Frederik Bicker Caarten
HOOHoop 2HVA 8+[104]
 Bastiaan Collette
HOOHoop 1HVA 8+[103]
 Coenraad Westbroek

za 14:10 - race 106 - HV 8+ 250 meter

codeploeg
slag
veld
nummer
HOOHoopHVG 8+[124]
 Alex Vermeulen
RIJRijnland/LagaHVG 8+[123]
 Jan Willem Boissevain
AMSAmstelHVF 8+[122]
 Cees Vente
RICRICHVF 8+[121]
 Arnt Mein
WILWillem III/TritonHVF 8+[120]
 Hans Kelderman
HOOHoop/Willem IIIHVE 8+[119]
 Remco Veenbrink
PAMPampus/TrompHVE 8+[118]
 Ton Frerejean
LAALaakHVE 8+[117]
 Taco Bavelaar
HOOHoop 3HVD 8+[116]
 Michael Boud
HOOHoop/Willem IIIHVD 8+[115]
 Stephan Bon
BEABeatrixHVD 8+[114]
 Gerard Egelmeers
HOOHoop 1HVD 8+[113]
 Jacques Klok
SPASpaarneHVD 8+[112]
 Nico Langenkamp
HOOHoop 2HVD 8+[111]
 Anton Reijinga
HOOHoop/DrietandHVD 8+[110]
 Allard Feddes
WILWillem III/SpaarneHVD 8+[109]
 Rudolf Poolman
SPASpaarne/HoopHVC 8+[108]
 Martyn Top
TROTrompHVC 8+[107]
 Willem Meulenhoff
LAALaak/Breda/Dudok/MaasHVC 8+[106]
 Alexandre Spicq
HOOHoop 3HVA 8+[105]
 Frederik Bicker Caarten
HOOHoop 2HVA 8+[104]
 Bastiaan Collette
HOOHoop 1HVA 8+[103]
 Coenraad Westbroek

zo 09:30 - race 201 - HV 8+, LDEj 4*, LDG 4*, DE 4*, DEj 8+, DG 8+, DE 8+ 5000 meter

codeploeg
slag
veld
nummer
RICRICHVF 8+[124]
 Arnt Mein
HOOHoop 3HVD 8+[123]
 Michael Boud
HOOHoop/Willem IIIHVE 8+[122]
 Remco Veenbrink
PAMPampus/TrompHVE 8+[121]
 Ton Frerejean
HOOHoop 2HVD 8+[120]
 Anton Reijinga
AMSAmstelHVF 8+[119]
 Cees Vente
HOOHoopHVG 8+[118]
 Alex Vermeulen
HOOHoop/DrietandHVD 8+[117]
 Allard Feddes
SPASpaarneHVD 8+[116]
 Nico Langenkamp
WILWillem III/TritonHVF 8+[115]
 Hans Kelderman
RIJRijnland/LagaHVG 8+[114]
 Jan Willem Boissevain
HOOHoop 1HVA 8+[113]
 Coenraad Westbroek
HOOHoop 3HVA 8+[112]
 Frederik Bicker Caarten
HOOHoop/Willem IIIHVD 8+[111]
 Stephan Bon
LAALaakHVE 8+[110]
 Taco Bavelaar
HOOHoop 1HVD 8+[109]
 Jacques Klok
TROTrompHVC 8+[108]
 Willem Meulenhoff
SPASpaarne/HoopHVC 8+[107]
 Martyn Top
WILWillem III/SpaarneHVD 8+[106]
 Rudolf Poolman
BEABeatrixHVD 8+[105]
 Gerard Egelmeers
LAALaak/Breda/Dudok/MaasHVC 8+[104]
 Alexandre Spicq
HOOHoop 2HVA 8+[103]
 Bastiaan Collette
EUREuros/Asopos/PhocasLDEj 4*[93]
 Roza Huizing
ARGArgoLDEj 4*[92]
 Jasmin Wiedmer
SKASkadi/NjordLDEj 4*[91]
 Maud de Witte
NERNereusLDEj 4*[90]
 Lissa de Jong
TRITritonLDEj 4*[89]
 Kike Wolters
SKOSkøll/SaurusLDEj 4*[88]
 Carlijn Bouman
GYAGyas/HunzeLDEj 4*[87]
 Wouke Mollema
PROProteus 2LDG 4*[85]
 Julia Rademaker
NJONjordLDG 4*[84]
 Marij Höppener
LAGLagaLDG 4*[83]
 Maaike Spreeuw
TRITriton/ThêtaLDG 4*[82]
 Sinie van der Ben
PROProteus 1LDG 4*[81]
 Lisa Keurentjes
NJONjord/Skadi/MaasLDG 4*[80]
 Verie Pijnappel
ARGArgoLDG 4*[79]
 Irene Slits
ASOAsoposDE 4*[77]
 Debra de Lange
VIDVidar/PhocasDE 4*[76]
 Julia Verbruggen
TRITriton/SkøllDE 4*[75]
 Lis Verouden
HOOHoop/Willem III/NereusDE 4*[74]
 Rhea van Leeuwen
NERNereusDE 4*[73]
 Marjolein Scholtens
SKOSkøllDE 4*[72]
 Anna Vos
NJONjordDE 4*[71]
 Margot Leeuwenburgh
AEGAegirDEj 8+[69]
 Nora Stokvis
TRITritonDEj 8+[68]
 Cia Veendorp
ORCOrcaDEj 8+[67]
 Sarah Sedee
GYAGyas/AegirDEj 8+[66]
 Marije van Norel
OKEOkeanosDEj 8+[65]
 Sam Veen
NJONjord/TritonDEj 8+[64]
 Claire de Kok
NERNereusDEj 8+[63]
 Roos Algera
LAGLaga/Phocas/NereusDG 8+[62]
 Mayke Overweel
PROProteus 2DG 8+[61]
 Janna Zwolle
SKOSkøll/RIC 2DG 8+[60]
 Iris Neijzen
SKOSkøll/RIC 1DG 8+[59]
 Els Hertog
GYAGyasDG 8+[58]
 Vera Gommans
LAGLagaDG 8+[57]
 Saar van der Wurff
AEGAegirDG 8+[56]
 Orren Smeding
EUREurosDG 8+[55]
 Maudi Sonder
ASOAsoposDG 8+[54]
 Djoeke Lammerse
PHOPhocasDG 8+[53]
 Julie Brinkhof
NJONjordDG 8+[52]
 Sidni de Ruiter
MINMinervaDG 8+[51]
 Roos Peeters
PROProteus 1DG 8+[50]
 Marije IJpma
NERNereusDG 8+[49]
 Kailani Marchak
ORCOrca/Skøll/OkeanosDE 8+[48]
 Wia Ruiter
LAGLagaDE 8+[47]
 Dieuwertje den Besten
SKOSkøllDE 8+[46]
 Elsbeth Beeres
NERNereusDE 8+[45]
 Veronique Meester
GYAGyasLDEj 4*[]
 Karlijn Strien