zaterdag

2 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
KON152Koninklijke/Willem IIIDVD 4*2500 meterza 09:30
Laurien Vermulst
WIL163Willem III/ZwolscheDVB 8+2500 meterza 09:30
Laura Posthuma
WIL166Willem IIIDVC 8+2500 meterza 09:30
Tessa Zwolle-Appeldoorn
WIL175Willem IIIDCl 8+2500 meterza 09:30
Giulia Porro
KON152Koninklijke/Willem IIIDVD 4*250 meterza 10:10
Laurien Vermulst
WIL163Willem III/ZwolscheDVB 8+250 meterza 10:10
Laura Posthuma
WIL166Willem IIIDVC 8+250 meterza 10:10
Tessa Zwolle-Appeldoorn
WIL175Willem IIIDCl 8+250 meterza 10:10
Giulia Porro
WIL137Willem III 2J16 4*2500 meterza 11:30
Karel Rietveld
WIL140Willem III 1J16 4*2500 meterza 11:30
Wallace Santen
WIL137Willem III 2J16 4*250 meterza 12:10
Karel Rietveld
WIL140Willem III 1J16 4*250 meterza 12:10
Wallace Santen
WIL109Willem III/SpaarneHVD 8+2500 meterza 13:00
Rudolf Poolman
HOO115Hoop/Willem IIIHVD 8+2500 meterza 13:00
Stephan Bon
HOO119Hoop/Willem IIIHVE 8+2500 meterza 13:00
Remco Veenbrink
WIL120Willem III/TritonHVF 8+2500 meterza 13:00
Hans Kelderman
WIL109Willem III/SpaarneHVD 8+250 meterza 14:10
Rudolf Poolman
HOO115Hoop/Willem IIIHVD 8+250 meterza 14:10
Stephan Bon
HOO119Hoop/Willem IIIHVE 8+250 meterza 14:10
Remco Veenbrink
WIL120Willem III/TritonHVF 8+250 meterza 14:10
Hans Kelderman
HOO72Hoop/Willem III/NereusDE 4*2500 meterza 15:00
Rhea van Leeuwen
HOO72Hoop/Willem III/NereusDE 4*250 meterza 15:40
Rhea van Leeuwen
SKO40Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+2500 meterza 17:00
Koen Schleijpen
SKO40Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+250 meterza 17:40
Koen Schleijpen

zondag

3 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
HOO74Hoop/Willem III/NereusDE 4*5000 meterzo 09:30
Rhea van Leeuwen
WIL106Willem III/SpaarneHVD 8+5000 meterzo 09:30
Rudolf Poolman
HOO111Hoop/Willem IIIHVD 8+5000 meterzo 09:30
Stephan Bon
WIL115Willem III/TritonHVF 8+5000 meterzo 09:30
Hans Kelderman
HOO122Hoop/Willem IIIHVE 8+5000 meterzo 09:30
Remco Veenbrink
SKO43Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+5000 meterzo 11:45
Koen Schleijpen
WIL139Willem III 1J16 4*5000 meterzo 13:30
Wallace Santen
WIL141Willem III 2J16 4*5000 meterzo 13:30
Karel Rietveld
KON150Koninklijke/Willem IIIDVD 4*5000 meterzo 13:30
Laurien Vermulst
WIL161Willem IIIDVC 8+5000 meterzo 13:30
Tessa Zwolle-Appeldoorn
WIL162Willem III/ZwolscheDVB 8+5000 meterzo 13:30
Laura Posthuma
WIL178Willem IIIDCl 8+5000 meterzo 13:30
Giulia Porro
HOO75Hoop/Willem III/NereusDE 4*750 meterzo 16:00
Rhea van Leeuwen
SKO43Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+750 meterzo 17:30
Koen Schleijpen