zaterdag

2 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
HOO169Hoop/SkøllDVE 8+2500 meterza 09:30
Paula de Jonge
HOO169Hoop/SkøllDVE 8+250 meterza 10:10
Paula de Jonge
SKO125Skøll 1HCl 8+2500 meterza 11:30
Jip Faes
SKO133Skøll 2HCl 8+2500 meterza 11:30
Ruben Blokhuis
SKO125Skøll 1HCl 8+250 meterza 12:10
Jip Faes
SKO133Skøll 2HCl 8+250 meterza 12:10
Ruben Blokhuis
SKO45SkøllDE 8+2500 meterza 15:00
Elsbeth Beeres
ORC47Orca/Skøll/OkeanosDE 8+2500 meterza 15:00
Wia Ruiter
SKO51Skøll/RIC 2DG 8+2500 meterza 15:00
Iris Neijzen
SKO58Skøll/RIC 1DG 8+2500 meterza 15:00
Els Hertog
TRI73Triton/SkøllDE 4*2500 meterza 15:00
Lis Verouden
SKO74SkøllDE 4*2500 meterza 15:00
Anna Vos
SKO88Skøll/SaurusLDEj 4*2500 meterza 15:00
Carlijn Bouman
SKO45SkøllDE 8+250 meterza 15:40
Elsbeth Beeres
ORC47Orca/Skøll/OkeanosDE 8+250 meterza 15:40
Wia Ruiter
SKO51Skøll/RIC 2DG 8+250 meterza 15:40
Iris Neijzen
SKO58Skøll/RIC 1DG 8+250 meterza 15:40
Els Hertog
TRI73Triton/SkøllDE 4*250 meterza 15:40
Lis Verouden
SKO74SkøllDE 4*250 meterza 15:40
Anna Vos
SKO88Skøll/SaurusLDEj 4*250 meterza 15:40
Carlijn Bouman
SKO3SkøllHE 8+2500 meterza 17:00
Bjorn van den Ende
SKO11SkøllHG 8+2500 meterza 17:00
Rob Klaver
SKO35SkøllHEj 8+2500 meterza 17:00
Thomas Bredée
SKO40Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+2500 meterza 17:00
Koen Schleijpen
SKO3SkøllHE 8+250 meterza 17:40
Bjorn van den Ende
SKO11SkøllHG 8+250 meterza 17:40
Rob Klaver
SKO35SkøllHEj 8+250 meterza 17:40
Thomas Bredée
SKO40Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+250 meterza 17:40
Koen Schleijpen

zondag

3 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
SKO46SkøllDE 8+5000 meterzo 09:30
Elsbeth Beeres
ORC48Orca/Skøll/OkeanosDE 8+5000 meterzo 09:30
Wia Ruiter
SKO59Skøll/RIC 1DG 8+5000 meterzo 09:30
Els Hertog
SKO60Skøll/RIC 2DG 8+5000 meterzo 09:30
Iris Neijzen
SKO72SkøllDE 4*5000 meterzo 09:30
Anna Vos
TRI75Triton/SkøllDE 4*5000 meterzo 09:30
Lis Verouden
SKO88Skøll/SaurusLDEj 4*5000 meterzo 09:30
Carlijn Bouman
SKO3SkøllHE 8+5000 meterzo 11:45
Bjorn van den Ende
SKO19SkøllHG 8+5000 meterzo 11:45
Rob Klaver
SKO32SkøllHEj 8+5000 meterzo 11:45
Thomas Bredée
SKO43Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+5000 meterzo 11:45
Koen Schleijpen
SKO128Skøll 1HCl 8+5000 meterzo 13:30
Jip Faes
SKO132Skøll 2HCl 8+5000 meterzo 13:30
Ruben Blokhuis
HOO171Hoop/SkøllDVE 8+5000 meterzo 13:30
Paula de Jonge
SKO46SkøllDE 8+750 meterzo 16:00
Elsbeth Beeres
ORC48Orca/Skøll/OkeanosDE 8+750 meterzo 16:00
Wia Ruiter
SKO59Skøll/RIC 1DG 8+750 meterzo 16:00
Els Hertog
SKO60Skøll/RIC 2DG 8+750 meterzo 16:00
Iris Neijzen
SKO72SkøllDE 4*750 meterzo 16:00
Anna Vos
TRI74Triton/SkøllDE 4*750 meterzo 16:00
Lis Verouden
SKO88Skøll/SaurusLDEj 4*750 meterzo 16:00
Carlijn Bouman
SKO3SkøllHE 8+750 meterzo 17:30
Bjorn van den Ende
SKO19SkøllHG 8+750 meterzo 17:30
Rob Klaver
SKO31SkøllHEj 8+750 meterzo 17:30
Thomas Bredée
SKO43Skøll/Spaarne/Willem IIILHEj 8+750 meterzo 17:30
Koen Schleijpen