zaterdag

2 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
NER46NereusDE 8+2500 meterza 15:00
Veronique Meester
NER59NereusDG 8+2500 meterza 15:00
Kailani Marchak
LAG60Laga/Phocas/NereusDG 8+2500 meterza 15:00
Mayke Overweel
NER67NereusDEj 8+2500 meterza 15:00
Roos Algera
HOO72Hoop/Willem III/NereusDE 4*2500 meterza 15:00
Rhea van Leeuwen
NER75NereusDE 4*2500 meterza 15:00
Marjolein Scholtens
NER87NereusLDEj 4*2500 meterza 15:00
Lissa de Jong
NER46NereusDE 8+250 meterza 15:40
Veronique Meester
NER59NereusDG 8+250 meterza 15:40
Kailani Marchak
LAG60Laga/Phocas/NereusDG 8+250 meterza 15:40
Mayke Overweel
NER67NereusDEj 8+250 meterza 15:40
Roos Algera
HOO72Hoop/Willem III/NereusDE 4*250 meterza 15:40
Rhea van Leeuwen
NER75NereusDE 4*250 meterza 15:40
Marjolein Scholtens
NER87NereusLDEj 4*250 meterza 15:40
Lissa de Jong
NER1NereusHE 8+2500 meterza 17:00
Bram Schwarz
NER5Nereus 3HG 8+2500 meterza 17:00
Youp Leeuwenburgh
NER6Nereus 2HG 8+2500 meterza 17:00
Mick Van Banning
NER15Nereus 1HG 8+2500 meterza 17:00
Isak Verkaik
NER28Nereus 1HEj 8+2500 meterza 17:00
Norbert Bolier
NER30Nereus 2HEj 8+2500 meterza 17:00
Bauke van Breukelen
NER1NereusHE 8+250 meterza 17:40
Bram Schwarz
NER5Nereus 3HG 8+250 meterza 17:40
Youp Leeuwenburgh
NER6Nereus 2HG 8+250 meterza 17:40
Mick Van Banning
NER15Nereus 1HG 8+250 meterza 17:40
Isak Verkaik
NER28Nereus 1HEj 8+250 meterza 17:40
Norbert Bolier
NER30Nereus 2HEj 8+250 meterza 17:40
Bauke van Breukelen

zondag

3 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
NER45NereusDE 8+5000 meterzo 09:30
Veronique Meester
NER49NereusDG 8+5000 meterzo 09:30
Kailani Marchak
LAG62Laga/Phocas/NereusDG 8+5000 meterzo 09:30
Mayke Overweel
NER63NereusDEj 8+5000 meterzo 09:30
Roos Algera
NER73NereusDE 4*5000 meterzo 09:30
Marjolein Scholtens
HOO74Hoop/Willem III/NereusDE 4*5000 meterzo 09:30
Rhea van Leeuwen
NER90NereusLDEj 4*5000 meterzo 09:30
Lissa de Jong
NER1NereusHE 8+5000 meterzo 11:45
Bram Schwarz
NER5Nereus 1HG 8+5000 meterzo 11:45
Isak Verkaik
NER6Nereus 2HG 8+5000 meterzo 11:45
Mick Van Banning
NER10Nereus 3HG 8+5000 meterzo 11:45
Youp Leeuwenburgh
NER27Nereus 1HEj 8+5000 meterzo 11:45
Norbert Bolier
NER30Nereus 2HEj 8+5000 meterzo 11:45
Bauke van Breukelen
NER45NereusDE 8+750 meterzo 16:00
Veronique Meester
NER49NereusDG 8+750 meterzo 16:00
Kailani Marchak
LAG62Laga/Phocas/NereusDG 8+750 meterzo 16:00
Mayke Overweel
NER63NereusDEj 8+750 meterzo 16:00
Roos Algera
NER73NereusDE 4*750 meterzo 16:00
Marjolein Scholtens
HOO75Hoop/Willem III/NereusDE 4*750 meterzo 16:00
Rhea van Leeuwen
NER91NereusLDEj 4*750 meterzo 16:00
Lissa de Jong
NER1NereusHE 8+750 meterzo 17:30
Bram Schwarz
NER5Nereus 1HG 8+750 meterzo 17:30
Isak Verkaik
NER6Nereus 2HG 8+750 meterzo 17:30
Mick Van Banning
NER11Nereus 3HG 8+750 meterzo 17:30
Youp Leeuwenburgh
NER28Nereus 1HEj 8+750 meterzo 17:30
Norbert Bolier
NER30Nereus 2HEj 8+750 meterzo 17:30
Bauke van Breukelen