zaterdag

2 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
RIJ151Rijnland/LagaDVD 4*2500 meterza 09:30
Lisette Elsinga
RIJ151Rijnland/LagaDVD 4*250 meterza 10:10
Lisette Elsinga
RIJ123Rijnland/LagaHVG 8+2500 meterza 13:00
Jan Willem Boissevain
RIJ123Rijnland/LagaHVG 8+250 meterza 14:10
Jan Willem Boissevain
LAG48LagaDE 8+2500 meterza 15:00
Dieuwertje den Besten
LAG49LagaDG 8+2500 meterza 15:00
Saar van der Wurff
LAG60Laga/Phocas/NereusDG 8+2500 meterza 15:00
Mayke Overweel
LAG84LagaLDG 4*2500 meterza 15:00
Maaike Spreeuw
LAG48LagaDE 8+250 meterza 15:40
Dieuwertje den Besten
LAG49LagaDG 8+250 meterza 15:40
Saar van der Wurff
LAG60Laga/Phocas/NereusDG 8+250 meterza 15:40
Mayke Overweel
LAG84LagaLDG 4*250 meterza 15:40
Maaike Spreeuw
LAG4LagaHE 8+2500 meterza 17:00
Menno Bezema
LAG9Laga 1HG 8+2500 meterza 17:00
Paolo Pantano
LAG18Laga 2HG 8+2500 meterza 17:00
Bas In 't Velt
LAG26LagaLHG 8+2500 meterza 17:00
Nikolai van den Dungen
LAG44Laga/ProteusLHEj 8+2500 meterza 17:00
Jules Bodegom
LAG4LagaHE 8+250 meterza 17:40
Menno Bezema
LAG9Laga 1HG 8+250 meterza 17:40
Paolo Pantano
LAG18Laga 2HG 8+250 meterza 17:40
Bas In 't Velt
LAG26LagaLHG 8+250 meterza 17:40
Nikolai van den Dungen
LAG44Laga/ProteusLHEj 8+250 meterza 17:40
Jules Bodegom

zondag

3 oktober 2021

nr.ploeg
slag
veldracetijd
LAG47LagaDE 8+5000 meterzo 09:30
Dieuwertje den Besten
LAG57LagaDG 8+5000 meterzo 09:30
Saar van der Wurff
LAG62Laga/Phocas/NereusDG 8+5000 meterzo 09:30
Mayke Overweel
LAG83LagaLDG 4*5000 meterzo 09:30
Maaike Spreeuw
RIJ114Rijnland/LagaHVG 8+5000 meterzo 09:30
Jan Willem Boissevain
LAG4LagaHE 8+5000 meterzo 11:45
Menno Bezema
LAG9Laga 1HG 8+5000 meterzo 11:45
Paolo Pantano
LAG18Laga 2HG 8+5000 meterzo 11:45
Bas In 't Velt
LAG21LagaLHG 8+5000 meterzo 11:45
Nikolai van den Dungen
LAG39Laga/ProteusLHEj 8+5000 meterzo 11:45
Jules Bodegom
RIJ147Rijnland/LagaDVD 4*5000 meterzo 13:30
Lisette Elsinga
LAG47LagaDE 8+750 meterzo 16:00
Dieuwertje den Besten
LAG57LagaDG 8+750 meterzo 16:00
Saar van der Wurff
LAG62Laga/Phocas/NereusDG 8+750 meterzo 16:00
Mayke Overweel
LAG83LagaLDG 4*750 meterzo 16:00
Maaike Spreeuw
LAG4LagaHE 8+750 meterzo 17:30
Menno Bezema
LAG9Laga 1HG 8+750 meterzo 17:30
Paolo Pantano
LAG18Laga 2HG 8+750 meterzo 17:30
Bas In 't Velt
LAG21LagaLHG 8+750 meterzo 17:30
Nikolai van den Dungen
LAG39Laga/ProteusLHEj 8+750 meterzo 17:30
Jules Bodegom