8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:05[5]
Anna Koopmans
AEGAegir 4HEj 4+voorwedstrijd 1za 08:10[5]
Ruben Van de Ven
AEGAegir 2HEj 4+voorwedstrijd 1za 08:10[7]
Joris Pereboom
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:15[5]
Jelle Koopman
AEGAegir 1HEj 4+voorwedstrijd 2za 08:15[7]
Gerard Houwink
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2za 08:25[7]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xRace For Lanesza 09:15[2]
Luuk Adema
AEGAegirDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:55[4]
Inge Hadders
EUREuros/AegirDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:55[7]
Rosa Brouwers
AEGAegir 1DE 1xvoorwedstrijd 1za 10:20[6]
Julia Laninga
AEGAegir 2DE 1xvoorwedstrijd 2za 10:25[7]
Juliette van Beek
AEGAegirLDEj 4*voorwedstrijd 2za 10:35[2]
Betty Lahr
AEGAegirHE 2-voorwedstrijd 2za 10:45[4]
Bas Fluitman
AEGAegir/HoopLDE 2xRace For Lanesza 11:15[4]
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-voorwedstrijd 1za 11:35[6]
Brandus Adema
AEGAegir/LagaLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 12:15[6]
Wif Bronsgeest
AEGAegirHE 1xvoorwedstrijd 2za 12:30[2]
Paul Zwanikken
AEGAegirLHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:55[5]
Stijn Wijnen
AEGAegirDDev 4-voorwedstrijd 1za 13:05[7]
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:20[7]
Jordy Leusink
AEGAegirDEj 8+A-finaleza 14:20[2]
Anna Koopmans
AEGAegir 1HEj 4+A-finaleza 14:25[1]
Gerard Houwink
AEGAegir 2HEj 4+A-finaleza 14:25[6]
Joris Pereboom
AEGAegir/GyasDEj 4+A-finaleza 14:30[2]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xA-finaleza 14:45[5]
Luuk Adema
AEGAegirLDEj 4*A-finaleza 15:25[8]
Betty Lahr
AEGAegirHE 2-A-finaleza 15:45[3]
Bas Fluitman
AEGAegirLHEj 4+A-finaleza 16:15[6]
Victor Schop
AEGAegir/HoopLDE 2xA-finaleza 16:25[6]
Roos Duijn
AEGAegirHDev 4-A-finaleza 17:00[3]
Brandus Adema
AEGAegirHE 1xA-finaleza 17:15[8]
Paul Zwanikken
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusDE 4xA-finaleza 17:30[4]
Bente Paulis
AEGAegirDDev 4-A-finaleza 17:40[7]
Eline Cox
AEGAegirHDev 2xA-finaleza 17:45[3]
Jordy Leusink

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
AEGAegirHGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:50[6]
Brandus Adema
KNRKNRB-combi 2DE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[5]
Bente Paulis
AEGAegirDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[3]
Julia Laninga
AEGAegir 1LDB 1xvoorwedstrijd 1zo 10:05[6]
Roma Kloosterman
AEGAegirLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 10:15[7]
Stijn Wijnen
AEGAegir 1HB 4+voorwedstrijd 1zo 10:25[3]
Gerard Houwink
AEGAegir 2HB 4+voorwedstrijd 1zo 10:25[4]
Joris Pereboom
AEGAegir 3HB 4+voorwedstrijd 1zo 10:25[6]
Ruben Van de Ven
GYAGyas/AegirHB 4+voorwedstrijd 2zo 10:30[7]
Jelle Koopman
AEGAegirHE 2xvoorwedstrijd 2zo 10:40[5]
Jordy Leusink
SAUSaurus/Phocas/Aegir/OkeanosLDE 4xRace For Laneszo 11:15[4]
Aurianne Puts
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xRace For Laneszo 11:20[5]
Joris Kluvers
SKASkadi/AegirDE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[4]
Eline Cox
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[6]
Theis Hagemeister
AEGAegirLDGb 2xvoorwedstrijd 3zo 12:05[5]
Betty Lahr
AEGAegirDB 2xvoorwedstrijd 1zo 12:10[4]
Inge Hadders
AEGAegirHGb 4-A-finalezo 13:45[4]
Brandus Adema
LAGLaga/AegirHG 4-A-finalezo 13:50[5]
Ben Bakker
AEGAegirLHB 4+A-finalezo 14:00[5]
Victor Schop
KNRKNRB-combi 2DE 4xA-finalezo 14:05[5]
Bente Paulis
AEGAegirDB 1xA-finalezo 14:40[3]
Julia Laninga
AEGAegirDG 4-A-finalezo 14:50[4]
Eline Cox
AEGAegirLHGb 4-A-finalezo 14:55[5]
Stijn Wijnen
AEGAegirHE 2xA-finalezo 15:20[8]
Jordy Leusink
AEGAegir/GyasDB 4+A-finalezo 15:25[5]
Hilde Rixt Veldhuis
AEGAegir 2HB 4+A-finalezo 15:35[4]
Joris Pereboom
LEYLeythe-combiHE 8+A-finalezo 16:25[4]
Theis Hagemeister
SAUSaurus/Phocas/Aegir/OkeanosLDE 4xA-finalezo 16:30[7]
Aurianne Puts
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xA-finalezo 16:35[4]
Joris Kluvers
AEGAegir/ArgoLHB 8+A-finalezo 17:00[6]
Stijn Wijnen
AEGAegir/LagaLHB 2xA-finalezo 17:20[7]
Wif Bronsgeest
AEGAegir 2HE 1xA-finalezo 17:30[5]
Paul Zwanikken