8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
NERNereusDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:05[2]
Kelly Hazejager
NERNereusHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:15[2]
Nando Slijkerman
KNRKNRB-combiDE 4-Race For Lanesza 09:20[3]
Veronique Meester
KNRKNRB/Nereus/OkeanosDE 4-Race For Lanesza 09:20[4]
Miriam Visser
NERNereusLDEj 4*voorwedstrijd 1za 10:30[7]
Bess van den Brink
NERNereus 2HE 2-voorwedstrijd 2za 10:45[3]
Willem Buist
NERNereus 1HE 2-voorwedstrijd 2za 10:45[6]
Raymond Huisman
NERNereusLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:55[5]
ilse Feenstra
NERNereus/Thêta/LagaHE 4-voorwedstrijd 1za 11:25[4]
Rik Rienks
NERNereus/LagaHE 4-voorwedstrijd 2za 11:30[5]
Mick Makker
RICRIC/NereusDE 2-voorwedstrijd 2za 12:10[5]
Jessy Vermeer
NERNereus/SkøllLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 12:20[6]
Nando Schröder
VIDVidar/NereusHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:40[4]
Luc Zuijderwijk
NERNereusHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:40[6]
Lars Kreiter
NERNereusLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:25[2]
Victor van Meer
NERNereusDEj 8+A-finaleza 14:20[8]
Kelly Hazejager
NERNereusHEj 4+A-finaleza 14:25[3]
Nando Slijkerman
KNRKNRB-combiDE 4-A-finaleza 15:00[4]
Veronique Meester
KNRKNRB/Nereus/OkeanosDE 4-A-finaleza 15:00[5]
Miriam Visser
NERNereusLDEj 4*A-finaleza 15:25[1]
Bess van den Brink
NERNereusLHG 2-A-finaleza 15:35[6]
Thomas Start
NERNereus 1HE 2-A-finaleza 15:45[5]
Raymond Huisman
NERNereus 2HE 2-A-finaleza 15:45[7]
Willem Buist
NERNereusLDDev 2xA-finaleza 16:10[6]
ilse Feenstra
NERNereus/LagaHE 4-A-finaleza 16:50[4]
Mick Makker
NERNereus/Thêta/LagaHE 4-A-finaleza 16:50[5]
Rik Rienks
RICRIC/NereusDE 2-A-finaleza 17:05[5]
Jessy Vermeer
NERNereusHEj 8+A-finaleza 17:25[6]
Lars Kreiter
VIDVidar/NereusHEj 8+A-finaleza 17:25[8]
Luc Zuijderwijk
EUREuros/Nereus/Orca/NjordDE 4xA-finaleza 17:30[2]
Mieke Wilms
SKOSkøll/Laga/Aegir/NereusDE 4xA-finaleza 17:30[4]
Bente Paulis
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finaleza 17:30[6]
Mette Beugelsdijk
NERNereusLHEj 8+A-finaleza 17:55[7]
Victor van Meer

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
KNRKNRB-combi 2DE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[5]
Bente Paulis
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[6]
Mette Beugelsdijk
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2zo 09:05[4]
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 2zo 09:05[5]
Mieke Wilms
NERNereus/TritonLDE 4xRace For Laneszo 11:15[6]
ilse Feenstra
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xRace For Laneszo 11:15[8]
Ilse Paulis
NERNereus/TritonDE 8+voorwedstrijd 1zo 11:25[6]
Marjolein Scholtens
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1zo 11:25[8]
Kirsten Wielaard
KNRKNRB-combi 2DE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[3]
Anne-Eva Petersen
NERNereus-combiDE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[8]
Miriam Visser
NERNereus-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[4]
Jasper Joordens
NERNereusHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[5]
Koen van den Herik
WILWillem III/Nereus/TritonDE 4xA-finalezo 14:05[4]
Mette Beugelsdijk
KNRKNRB-combi 2DE 4xA-finalezo 14:05[5]
Bente Paulis
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finalezo 14:05[6]
Olivia van Rooijen
NJONjord/Nereus/Euros/OrcaDE 4xA-finalezo 14:05[7]
Mieke Wilms
NERNereus-combiDE 8+A-finalezo 16:15[4]
Miriam Visser
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finalezo 16:15[5]
Kirsten Wielaard
KNRKNRB-combi 2DE 8+A-finalezo 16:15[6]
Anne-Eva Petersen
NERNereus/TritonDE 8+A-finalezo 16:15[8]
Marjolein Scholtens
NERNereusHE 8+A-finalezo 16:25[5]
Koen van den Herik
NERNereus-combiHE 8+A-finalezo 16:25[8]
Jasper Joordens
NERNereus/TritonLDE 4xA-finalezo 16:30[5]
ilse Feenstra
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xA-finalezo 16:30[6]
Ilse Paulis
NERNereus 2HG 4+A-finalezo 17:10[2]
Nando Slijkerman
NERNereus 1HG 4+A-finalezo 17:10[5]
Niels Euser
NERNereusLDB 4*A-finalezo 17:15[4]
Bess van den Brink
NERNereus/SkøllLHB 2xA-finalezo 17:20[6]
Nando Schröder
NERNereus/Skøll/Willem IIILHE 8+A-finalezo 17:35[7]
Cas Simons