8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

nr.wedstrijdnummer
code
#opmerkingen
001HE 2x7NK
Heren elite dubbeltwee
002HE 4-9NK
Heren elite vier-zonder
007HDev 4-16Development Klassement
Heren development vier-zonder
008HDev 2x11Development Klassement
Heren development dubbeltwee
009HEj 4+13Eerstejaars Klassement
Heren eerstejaars vier-met
010HEj 8+12Eerstejaars Klassement
Heren eerstejaars acht
011LHE 2x4NK
Lichte heren elite dubbeltwee
013LHG 1x18
Lichte heren gevorderde skiff
014LHG 2-5
Lichte heren gevorderde twee-zonder
016LHDev 2x12Development Klassement
Lichte heren development dubbeltwee
017LHDev 4-12Development Klassement
Lichte heren development vier-zonder
018LHEj 4+5Eerstejaars Klassement
Lichte heren eerstejaars vier-met
019LHEj 8+12Eerstejaars Klassement
Lichte heren eerstejaars acht
021DE 4-4NK
Dames elite vier-zonder
026DDev 2x15Development Klassement
Dames development dubbeltwee
027DDev 4-10Development Klassement
Dames development vier-zonder
028DEj 4+10Eerstejaars Klassement
Dames eerstejaars vier-met
029DEj 8+14Eerstejaars Klassement
Dames eerstejaars acht
030LDE 2x4NK
Lichte dames elite dubbeltwee
031LDG 1x18
Lichte dames gevorderde skiff
033LDB 2x8
Lichte dames beginner dubbeltwee
034LDDev 2x12Development Klassement
Lichte dames development dubbeltwee
035LDEj 4*12Eerstejaars Klassement
Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
036J18 1x12
Jongens achttien skiff
037J18 4-4NK
Jongens achttien vier-zonder
038J18 4x7NK
Jongens achttien dubbelvier-zonder
040M18 2x22NK
Meisjes achttien dubbeltwee
041M18 8+3NK
Meisjes achttien acht
042J16 1x18
Jongens zestien skiff
043J16 4x8NK
Jongens zestien dubbelvier-zonder
044M16 2x16NK
Meisjes zestien dubbeltwee
046M16 8+3
Meisjes zestien acht
060HE 1x17
Heren elite skiff
061HE 2-8
Heren elite twee-zonder
063DE 1x15
Dames elite skiff
064DE 2-7
Dames elite twee-zonder
065DE 4x6
Dames elite dubbelvier-zonder
146M18 4-4NK
Meisjes achttien vier-zonder
148J16 2x22NK
Jongens zestien dubbeltwee

zondag

16 juni 2019

nr.wedstrijdnummer
code
#opmerkingen
040M18 2x22NK
Meisjes achttien dubbeltwee
101HE 1x8
Heren elite skiff
102HE 2-7
Heren elite twee-zonder
104HE 8+11NK
Heren elite acht
105HG 4-3
Heren gevorderde vier-zonder
106HGb 4-10
Heren gevorderde B vier-zonder
107HG 4+7
Heren gevorderde vier-met
109HB 1x12
Heren beginner skiff
110HB 2x8
Heren beginner dubbeltwee
111HB 4+12
Heren beginner vier-met
112HB 8+8
Heren beginner acht
115LHE 4x5NK
Lichte heren elite dubbelvier-zonder
116LHE 8+6
Lichte heren elite acht
117LHG 4-3
Lichte heren gevorderde vier-zonder
118LHGb 4-9
Lichte heren gevorderde B vier-zonder
120LHG 2x4
Lichte heren gevorderde dubbeltwee
121LHB 1x16
Lichte heren beginner skiff
122LHB 2x5
Lichte heren beginner dubbeltwee
123LHB 4+5
Lichte heren beginner vier-met
124LHB 8+8
Lichte heren beginner acht
125DE 1x8
Dames elite skiff
126DE 2-2
Dames elite twee-zonder
127DE 4x7NK
Dames elite dubbelvier-zonder
128DE 8+11NK
Dames elite acht
129DG 4-5
Dames gevorderde vier-zonder
130DGb 4-6
Dames gevorderde B vier-zonder
131DG 4+6
Dames gevorderde vier-met
133DB 1x11
Dames beginner skiff
134DB 2x13
Dames beginner dubbeltwee
135DB 4+8
Dames beginner vier-met
136DB 8+9
Dames beginner acht
137LDE 4x5NK
Lichte dames elite dubbelvier-zonder
139LDGb 2x12
Lichte dames gevorderde B dubbeltwee
140LDB 1x10
Lichte dames beginner skiff
141LDB 4*7
Lichte dames beginner dubbelvier-met
143J18 2x20NK
Jongens achttien dubbeltwee
144J18 8+3NK
Jongens achttien acht
145M18 1x8
Meisjes achttien skiff
147M18 4x7NK
Meisjes achttien dubbelvier-zonder
148J16 2x22NK
Jongens zestien dubbeltwee
149J16 4*7
Jongens zestien dubbelvier-met
150J16 8+3
Jongens zestien acht
151M16 1x11
Meisjes zestien skiff
152M16 4x11NK
Meisjes zestien dubbelvier-zonder
153LDE 1x12
Lichte dames elite skiff
160Bedr 8+5Bedrijfsroeiklassement
Bedrijfs acht
180HE 2x10
Heren elite dubbeltwee
182DE 2x8NK
Dames elite dubbeltwee

overige velden

nr.wedstrijdnummer
code
#opmerkingen
015LHG 4x
Lichte heren gevorderde dubbelvier-zonder
020DE 2x2NK
Dames elite dubbeltwee
032LDG 4x1
Lichte dames gevorderde dubbelvier-zonder
039M18 2-
Meisjes achttien twee-zonder
045M16 4*1
Meisjes zestien dubbelvier-met
050DPR1 1xNK
Dames PR1 skiff
051HPR1 1xNK
Heren PR1 skiff
052HPR2 1xNK
Heren PR2 skiff
053DPR2 1xNK
Dames PR2 skiff
054MixPR3 2xNK
Mixed PR3 dubbeltwee
055HPR3 2-NK
Heren PR3 twee-zonder
056DPR3 2-NK
Dames PR3 twee-zonder
062HE 4x
Heren elite dubbelvier-zonder
103HE 4x1NK
Heren elite dubbelvier-zonder
113LHE 1x
Lichte heren elite skiff
114LHE 2-1
Lichte heren elite twee-zonder
119LHG 4+1
Lichte heren gevorderde vier-met
138LDG 2x1
Lichte dames gevorderde dubbeltwee
142J18 2-
Jongens achttien twee-zonder
170MixPR2 2xNK
Mixed PR2 dubbeltwee
171MixPR3 4+NK
Mixed PR3 vier-met
181HE 4-2
Heren elite vier-zonder
183DE 4-
Dames elite vier-zonder