8 naar 6 banen en verboden banen
Vanwege de weersomstandigheden is besloten om waar mogelijk races over 6 banen te varen in banen 3 t/m 8. Races for lanes over 7 of 8 banen worden 2 voorwedstrijden. Directe finales over 7 of 8 banen blijven directe finales. Banen 1 en 2 zijn - indien er de betreffende race niet in gestart wordt - verboden. Dit heeft effect op promotiecodes en starttijden. Kijk op de website en Time-Team voor meer informatie.
Finales M18 2x
M18 2x finale volgend op halve finale van gisteren: 2 laatst geplaatste ploegen A-finale schuiven door naar B-finale, laatst geplaatste ploegen B-finale schuiven door naar de C-finale.

zaterdag

15 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyasDEj 8+voorwedstrijd 2za 08:05[4]
Rosanne Fischer
GYAGyas/AegirHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:15[5]
Jelle Koopman
AEGAegir/GyasDEj 4+voorwedstrijd 2za 08:25[7]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xRace For Lanesza 09:15[2]
Luuk Adema
KNRKNRB-combiDE 4-Race For Lanesza 09:20[3]
Veronique Meester
GYAGyasDDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:55[5]
Xanthe Jeremiasse
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xRace For Lanesza 11:15[6]
Femke van de Vliet
GYAGyas 2HE 4-voorwedstrijd 1za 11:25[3]
Jorn Haverkort
GYAGyasLHDev 2xvoorwedstrijd 2za 12:20[2]
Joris Kluvers
GYAGyasHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:45[7]
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-voorwedstrijd 1za 13:05[4]
Marij Compagner
GYAGyas 2DDev 4-voorwedstrijd 2za 13:10[7]
Leonie van Zuiden
GYAGyasHDev 2xvoorwedstrijd 2za 13:20[5]
Jasper Schaap
GYAGyasLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:30[4]
Stijn Meijssen
GYAGyasDEj 8+A-finaleza 14:20[5]
Rosanne Fischer
AEGAegir/GyasDEj 4+A-finaleza 14:30[2]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas/AegirHE 2xA-finaleza 14:45[5]
Luuk Adema
KNRKNRB-combiDE 4-A-finaleza 15:00[4]
Veronique Meester
GYAGyasDDev 2xA-finaleza 15:30[6]
Xanthe Jeremiasse
GYAGyas 1LDB 2xA-finaleza 15:40[2]
Nienke Buters
GYAGyas 2LDB 2xA-finaleza 15:40[5]
Marieke Schuitemaker
KNRKNRB/Gyas/TritonLDE 2xA-finaleza 16:25[4]
Femke van de Vliet
GYAGyas 2HE 4-A-finaleza 16:50[6]
Jorn Haverkort
GYAGyasLHDev 2xA-finaleza 17:10[6]
Joris Kluvers
GYAGyasHEj 8+A-finaleza 17:25[7]
Jan Heersmink
GYAGyas 1DDev 4-A-finaleza 17:40[5]
Marij Compagner
GYAGyasLHEj 8+A-finaleza 17:55[8]
Stijn Meijssen

zondag

16 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
GYAGyasHB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:35[8]
Déan Klimp
GYAGyas/OrcaDE 4xvoorwedstrijd 1zo 09:00[7]
Lisanne van der Lelij
KNRKNRB-combi 1DE 4xvoorwedstrijd 2zo 09:05[4]
Olivia van Rooijen
GYAGyasLDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:10[5]
Johanna Bult
GYAGyas/AegirHB 4+voorwedstrijd 2zo 10:30[7]
Jelle Koopman
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xRace For Laneszo 11:15[8]
Ilse Paulis
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xRace For Laneszo 11:20[5]
Joris Kluvers
KNRKNRB-combi 1DE 8+voorwedstrijd 1zo 11:25[8]
Kirsten Wielaard
GYAGyas 2DE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[5]
Luca Bessems
GYAGyas 1DE 8+voorwedstrijd 2zo 11:30[6]
Rosanne Fischer
LEYLeythe-combiHE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[6]
Theis Hagemeister
GYAGyas 2HE 8+voorwedstrijd 1zo 11:35[7]
Jan Heersmink
GYAGyas/SkøllHE 8+voorwedstrijd 2zo 11:40[4]
Teun Oonk
GYAGyasLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 12:00[8]
Marieke Schuitemaker
GYAGyasDB 2xvoorwedstrijd 1zo 12:10[5]
Nienke Buters
GYAGyasHB 1xA-finalezo 13:30[8]
Déan Klimp
KNRKNRB-combi 1DE 4xA-finalezo 14:05[6]
Olivia van Rooijen
GYAGyasDGb 4-A-finalezo 14:45[7]
Leonie van Zuiden
GYAGyas/NjordLHG 4-A-finalezo 15:00[7]
Jelco Hamstra
GYAGyasLHG 2xA-finalezo 15:15[4]
Joris Kluvers
AEGAegir/GyasDB 4+A-finalezo 15:25[5]
Hilde Rixt Veldhuis
GYAGyas 2DE 8+A-finalezo 16:15[3]
Luca Bessems
KNRKNRB-combi 1DE 8+A-finalezo 16:15[5]
Kirsten Wielaard
GYAGyas 2HE 8+B-finalezo 16:20[8]
Jan Heersmink
LEYLeythe-combiHE 8+A-finalezo 16:25[4]
Theis Hagemeister
GYAGyas/SkøllHE 8+A-finalezo 16:25[7]
Teun Oonk
KNRKNRB/Nereus/Skadi/GyasLDE 4xA-finalezo 16:30[6]
Ilse Paulis
GYAGyas/Laga/AegirLHE 4xA-finalezo 16:35[4]
Joris Kluvers
GYAGyasHB 2xA-finalezo 16:45[4]
Jasper Schaap
GYAGyasLHB 8+A-finalezo 17:00[4]
Stijn Meijssen
GYAGyas 2HE 1xA-finalezo 17:30[3]
Damion Eigenberg
GYAGyas 1HE 1xA-finalezo 17:30[4]
Luuk Adema
GYAGyas/Proteus/TritonLHE 8+A-finalezo 17:35[8]
Matthijs Bijman