zaterdag

29 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
THEThêtaHTal 8+voorwedstrijd 3za 08:14[5]
Rik de Wit
THEThêtaDTal 8+voorwedstrijd 2za 08:28[4]
Brechtje van Klaveren
THEThêtaHEj 4+voorwedstrijd 2za 09:10[6]
Jeroen Raap
SAUSaurus/ThêtaDEj 4+voorwedstrijd 2za 09:20[3]
Julia Kernkamp
THEThêtaDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:30[4]
Marleen Janssen
THEThêta 2LHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[7]
Guido Bouwmeesters
THEThêta 1LHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:20[8]
Jordi de Leeuw
THEThêtaDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:50[8]
Lisa van Heyningen
THEThêta 2LDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[5]
Deborah Walther
THEThêta 1LDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:05[7]
Els Vlooswijk
THEThêtaDG 2-voorwedstrijd 2za 13:20[3]
Claudia van Lieshout
THEThêtaLHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:30[6]
Thomas Buise
THEThêtaHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:35[6]
Samuel López Knaapen
THEThêta 3HG 1xvoorwedstrijd 1za 13:45[3]
Christiaan Rosendaal
THEThêta 1HG 1xvoorwedstrijd 1za 13:45[6]
Mark Verbeek
THEThêta 2HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:50[4]
Arnout Hilhorst
THEThêta 4HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:50[6]
Daniel Playford
THEThêtaLHEj 8+voorwedstrijd 2za 14:30[4]
Mees Fabel
THEThêtaDTal 8+A-finaleza 15:09[5]
Brechtje van Klaveren
THEThêtaHEj 4+A-finaleza 15:25[2]
Jeroen Raap
THEThêtaDG 1xA-finaleza 15:35[6]
Lisa van Heyningen
THEThêta 2LHG 1xA-finaleza 16:10[1]
Guido Bouwmeesters
THEThêta 1LDG 1xA-finaleza 16:15[5]
Els Vlooswijk
ARGArgo/ThêtaDE 2+A-finaleza 17:25[2]
Lisa van Heyningen

zondag

30 juni 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
THEThêtaHB 1xvoorwedstrijd 2zo 08:34[4]
Arnout Hilhorst
THEThêtaHE 1x NSKvoorwedstrijd 2zo 08:46[7]
Daniel Playford
THEThêta 2LHB 1xvoorwedstrijd 3zo 09:59[6]
Guido Bouwmeesters
THEThêta 1LHB 1xvoorwedstrijd 3zo 09:59[7]
Jordi de Leeuw
THEThêtaDGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:21[5]
Carlotta Kruithof
THEThêtaLHGb 4-voorwedstrijd 2zo 10:31[7]
Thomas Buise
THEThêtaLDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 11:01[6]
Els Vlooswijk
THEThêtaHG 2xvoorwedstrijd 1zo 11:16[4]
Christiaan Rosendaal
AEGAegir/ThêtaHE 2-voorwedstrijd 2zo 11:31[8]
Robert Tiemeijer
THEThêta/ArgoDG 2xvoorwedstrijd 3zo 12:16[6]
Lisa van Heyningen
THEThêtaHB 4+voorwedstrijd 2zo 13:26[7]
Jeroen Raap
THEThêtaDB 2xvoorwedstrijd 3zo 14:01[7]
Charlotte Bording
THEThêtaDB 8+voorwedstrijd 2zo 14:31[5]
Marleen Janssen
THEThêtaHB 1xA-finalezo 15:05[8]
Arnout Hilhorst
THEThêtaLHGb 4-A-finalezo 15:59[8]
Thomas Buise
THEThêtaLDGb 2xA-finalezo 16:14[8]
Els Vlooswijk
THEThêtaHG 2xA-finalezo 16:24[3]
Christiaan Rosendaal
AEGAegir/ThêtaHE 2-A-finalezo 16:29[5]
Robert Tiemeijer
THEThêta/ArgoDG 2xA-finalezo 17:04[5]
Lisa van Heyningen
THEThêtaHB 4+A-finalezo 17:34[4]
Jeroen Raap
THEThêtaHB 8+A-finalezo 17:49[8]
Samuel López Knaapen
THEThêtaLHE 8+A-finalezo 17:59[7]
Mees Fabel
THEThêtaLHB 2xA-finalezo 18:14[7]
Jordi de Leeuw
THEThêtaLHB 4+A-finalezo 18:34[6]
Niels Post