Fri, 10:15 AM - Race 1D - Yr 12 G 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Darcy Griffin
[2]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Georgie Acott
[3]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Amelia White
[4]MGSMaidstone Grammar School for Girls
Millie Howarth
[5]MRAMossbourne Rowing Academy
Robine Van Doorn
[6]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Rosie Cox
[7]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Izzy Oliver
[8]PLYPlymouth Schools
Phoebe Lansley
[9]Westminster School Boat Club
Emma Kohlmayer
[10]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Molly Hay
[11]LASLondon Area Sea Cadets
Yasmin Fevzi
[12]MRAMossbourne Rowing Academy
Alice de Abaitua
[13]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Evie Kickham
[14]HGSHighworth Grammar School for Girls
Hannah Parsler
[15]MGSMaidstone Grammar School for Girls
Grace Hussey
[16]RSBRyde School Boat Club
Ayesha Taylor
[17]SRRShanklin Sandown Rowing Club
Emily Faithfull
[18]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Hannah Joss
[19]SYDSydenham High School
Sophie Hudson
[20]GRCGlobe RC
Leah Atkinson
[21]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Laura Carlton
[22]RSBRyde School Boat Club
Frances Barry
[23]RSBRyde School Boat Club
Mary Lillington
[24]FRCFairlop Rowing Club
Siena Crossley
[25]RSBRyde School Boat Club
Florrie Webb
[26]GRCGlobe RC
Abby Collins
[27]FRCFairlop Rowing Club
Lucy Kerr
[28]KRKings Rochester
Pilar Alvarez Perez
[29]Beth Walpole Davis
Beth Walpole-Davis
[30]Wycliffe college
Charlotte Brown

Fri, 10:35 AM - Race 2A - Yr 12 B, Yr 12 G, Yr 13 G 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B
Ben PRITCHETT
[2]FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B
Michael STANWAY
[3]MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B
Tom SHARPE
[4]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 B
Louis BARTON
[5]NSBNorthampton School for BoysYr 12 B
Oli DOMINIQUE
[6]PLYPlymouth SchoolsYr 12 B
Thomas HUGHES
[7]NSBNorthampton School for BoysYr 12 B
James BUSHELL
[8]MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B
Zuhri JAMES
[9]CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B
Nick CASTEDO
[10]Archie DrummondYr 12 B
Archie DRUMMOND
[11]FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B
Robert EAGER
[12]Jonjo FindlayYr 12 B
Jonjo FINDLAY
[13]RSBRyde School Boat ClubYr 12 B
Matt LANE
[16]SRRShanklin Sandown Rowing ClubYr 12 G
Sophie ATKIN
[17]PLYPlymouth SchoolsYr 12 G
Ellie CHILDS
[18]PLYPlymouth SchoolsYr 12 G
Taylor WASSALL
[19]MHSMore House SchoolYr 12 G
Megan BURRELL
[20]THSTalbot Heath SchoolYr 12 G
Martha PAWSON
[21]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 G
Alex CROSS
[22]GRCGlobe RCYr 12 G
Emily STRANGE
[23]RSBRyde School Boat ClubYr 12 G
Teegan SKINMORE
[24]Broxbourne Rowing ClubYr 12 G
Carmen BONICH
[27]RSBRyde School Boat ClubYr 13 G
Ariela RICHARDSON
[28]RARRDA Active Row HubYr 13 G
Roberta CASEY
[29]GHSGuildford High SchoolYr 13 G
Emily MCKEOWN