Fri, 10:15 AM - Race 1B - Yr 13 G 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]PLYPlymouth Schools
Andrea Mistakidis
[2]GRCGlobe RC
Lydia Doye
[3]GHSGuildford High School
Emma Mokes
[4]MGSMaidstone Grammar School for Girls
Hannah Read
[5]GHSGuildford High School
Katherine Stenning
[6]PLYPlymouth Schools
Esmee Law
[7]GHSGuildford High School
Bryony Davies
[8]OCOarsome Chance
Kaya Larkin
[9]MGSMaidstone Grammar School for Girls
Grace MacMahon
[10]GHSGuildford High School
Milly Hughes
[11]MGSMaidstone Grammar School for Girls
Rhona Logue
[12]GHSGuildford High School
Maria Kolyagina
[13]HGSHighworth Grammar School for Girls
Faye Mileham
[14]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Eva Knight
[15]RSBRyde School Boat Club
Olivia Wright
[16]MGSMaidstone Grammar School for Girls
Louise Jones
[17]GHSGuildford High School
Jasmine Young
[18]GHSGuildford High School
Lauren Glover
[19]MRAMossbourne Rowing Academy
Meda Laukyte
[20]ACSAlperton Community School
Hollie Walmsley
[21]PLYPlymouth Schools
Sneha Suresh
[22]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Louise Knight
[23]QGSQueens Gate School
Ella Meltzer
[24]BCSBournemouth Collegiate School
Harriet Lindon-Thomas
[25]MRAMossbourne Rowing Academy
Francesca Beaumont
[26]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Molly Gache
[27]Birmingham Rowing Club
Millicent Chapman
[28]MHSMore House School
Cara Hawkins
[29]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Vwaire Obukohwo
[30]LASLondon Area Sea Cadets
Helena Rhodes

Fri, 10:35 AM - Race 2A - Yr 12 B, Yr 12 G, Yr 13 G 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B
Ben PRITCHETT
[2]FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B
Michael STANWAY
[3]MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B
Tom SHARPE
[4]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 B
Louis BARTON
[5]NSBNorthampton School for BoysYr 12 B
Oli DOMINIQUE
[6]PLYPlymouth SchoolsYr 12 B
Thomas HUGHES
[7]NSBNorthampton School for BoysYr 12 B
James BUSHELL
[8]MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B
Zuhri JAMES
[9]CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B
Nick CASTEDO
[10]Archie DrummondYr 12 B
Archie DRUMMOND
[11]FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B
Robert EAGER
[12]Jonjo FindlayYr 12 B
Jonjo FINDLAY
[13]RSBRyde School Boat ClubYr 12 B
Matt LANE
[16]SRRShanklin Sandown Rowing ClubYr 12 G
Sophie ATKIN
[17]PLYPlymouth SchoolsYr 12 G
Ellie CHILDS
[18]PLYPlymouth SchoolsYr 12 G
Taylor WASSALL
[19]MHSMore House SchoolYr 12 G
Megan BURRELL
[20]THSTalbot Heath SchoolYr 12 G
Martha PAWSON
[21]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 G
Alex CROSS
[22]GRCGlobe RCYr 12 G
Emily STRANGE
[23]RSBRyde School Boat ClubYr 12 G
Teegan SKINMORE
[24]Broxbourne Rowing ClubYr 12 G
Carmen BONICH
[27]RSBRyde School Boat ClubYr 13 G
Ariela RICHARDSON
[28]RARRDA Active Row HubYr 13 G
Roberta CASEY
[29]GHSGuildford High SchoolYr 13 G
Emily MCKEOWN