Yr 12 G 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.GRCGlobe RC01:51.3(1)03:43.6(1)05:37.7(1)07:31.3(1)
Abby Collins 01:51.301:52.301:54.101:53.627.0 spm
2.Westminster School Boat Club01:51.4(2)03:46.4(2)05:44.5(2)07:35.8(2)+4.5
Emma Kohlmayer 01:51.401:55.001:58.101:51.330.2 spm
3.MRAMossbourne Rowing Academy01:53.2(5)03:48.9(3)05:45.0(3)07:39.1(3)+7.8
Robine Van Doorn 01:53.201:55.701:56.101:54.227.7 spm
4.GRCGlobe RC01:52.2(3)03:49.7(4)05:48.5(4)07:44.5(4)+13.2
Emily STRANGE 01:52.201:57.501:58.801:56.028.7 spm
5.Wycliffe college01:53.4(6)03:50.6(5)05:49.7(5)07:46.6(5)+15.3
Charlotte Brown 01:53.401:57.201:59.101:56.929.0 spm
6.SRRShanklin Sandown Rowing Club01:56.2(8)03:53.2(7)05:50.7(6)07:48.9(6)+17.6
Emily Faithfull 01:56.201:57.001:57.501:58.230.7 spm
7.Broxbourne Rowing Club01:57.9(11)03:56.4(8)05:53.2(8)07:49.0(7)+17.7
Carmen BONICH 01:57.901:58.501:56.801:55.827.2 spm
8.GRCGlobe RC01:52.3(4)03:51.1(6)05:52.8(7)07:49.6(8)+18.3
Leah Atkinson 01:52.301:58.802:01.701:56.827.2 spm
9.SRRShanklin Sandown Rowing Club01:59.5(15)03:58.4(11)05:57.1(9)07:54.7(9)+23.4
Sophie ATKIN 01:59.501:58.901:58.701:57.531.7 spm
10.MRAMossbourne Rowing Academy01:57.5(9)03:59.7(12)06:02.5(11)08:02.3(10)+31.0
Alice de Abaitua 01:57.502:02.202:02.801:59.831.2 spm
11.PLYPlymouth Schools01:57.8(10)03:57.7(10)06:00.6(10)08:03.6(11)+32.3
Phoebe Lansley 01:57.801:59.902:02.902:03.129.2 spm
12.SYDSydenham High School01:59.8(16)04:03.4(14)06:05.5(12)08:09.4(12)+38.1
Sophie Hudson 01:59.802:03.602:02.102:03.927.0 spm
13.RSBRyde School Boat Club01:53.4(6)03:56.6(9)06:07.3(13)08:12.3(13)+41.0
Ayesha Taylor 01:53.402:03.202:10.602:05.027.0 spm
14.MIRMaidstone Invicta Rowing Club02:00.1(17)04:05.5(16)06:13.1(14)08:23.4(14)+52.1
Georgie Acott 02:00.102:05.402:07.602:10.331.4 spm
15.FRCFairlop Rowing Club01:59.1(14)04:05.8(17)06:16.3(16)08:24.6(15)+53.3
Lucy Kerr 01:59.102:06.702:10.502:08.129.5 spm
16.FRCFairlop Rowing Club01:58.6(13)04:03.3(13)06:14.0(15)08:27.5(16)+56.2
Siena Crossley 01:58.602:04.702:10.602:13.532.2 spm
17.MIRMaidstone Invicta Rowing Club02:03.7(19)04:09.6(18)06:20.2(18)08:28.3(17)+57.0
Evie Kickham 02:03.702:05.902:10.602:08.130.5 spm
18.RSBRyde School Boat Club01:58.1(12)04:03.4(14)06:16.7(17)08:34.1(18)+1:02.8
Florrie Webb 01:58.102:05.302:13.302:17.526.2 spm
19.MIRMaidstone Invicta Rowing Club02:09.3(24)04:19.7(21)06:29.7(20)08:37.7(19)+1:06.4
Laura Carlton 02:09.302:10.402:10.002:08.028.7 spm
20.RSBRyde School Boat Club02:05.2(20)04:15.8(20)06:29.2(19)08:41.0(20)+1:09.7
Mary Lillington 02:05.202:10.602:13.402:11.829.0 spm
21.MIRMaidstone Invicta Rowing Club02:11.2(25)04:26.7(25)06:41.8(24)08:49.7(21)+1:18.4
Molly Hay 02:11.202:15.502:15.102:07.928.5 spm
22.RSBRyde School Boat Club02:06.4(23)04:21.2(23)06:35.5(22)08:50.2(22)+1:18.9
Teegan SKINMORE 02:06.402:14.802:14.302:14.728.0 spm
22.KRKings Rochester02:05.9(21)04:20.3(22)06:35.8(23)08:50.2(22)+1:18.9
Pilar Alvarez Perez 02:05.902:14.402:15.502:14.430.2 spm
24.RSBRyde School Boat Club02:01.1(18)04:15.1(19)06:34.1(21)08:52.2(24)+1:20.9
Frances Barry 02:01.102:14.002:19.002:18.125.3 spm
25.Beth Walpole Davis02:06.0(22)04:26.5(24)06:50.9(25)09:15.3(25)+1:44.0
Beth Walpole-Davis 02:06.002:20.502:24.402:24.431.2 spm
26.MHSMore House School02:12.7(26)04:40.9(26)07:16.4(26)09:48.0(26)+2:16.7
Megan BURRELL 02:12.702:28.202:35.502:31.628.0 spm
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Darcy Griffin 
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Amelia White 
MGSMaidstone Grammar School for Girls   did not start
Millie Howarth 
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Rosie Cox 
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Izzy Oliver 
LASLondon Area Sea Cadets   did not start
Yasmin Fevzi 
HGSHighworth Grammar School for Girls   did not start
Hannah Parsler 
MGSMaidstone Grammar School for Girls   did not start
Grace Hussey 
PLYPlymouth Schools   did not start
Ellie CHILDS 
PLYPlymouth Schools   did not start
Taylor WASSALL 
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Hannah Joss 
THSTalbot Heath School   did not start
Martha PAWSON 
MIRMaidstone Invicta Rowing Club   did not start
Alex CROSS