Fri, 10:15 AM - Race 1C - Yr 12 B 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]THFThe Holy Family Catholic School
Noby Roys
[2]OCOarsome Chance
Luke Symonds
[3]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Brendan Pyke
[4]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Oliver Hill
[5]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Oscar Knight
[6]MRAMossbourne Rowing Academy
Cassius Burley
[7]RSBRyde School Boat Club
Will Loach
[8]RMGRainham Mark Grammar School
Sam Oliver
[9]THFThe Holy Family Catholic School
Naeel Dilloo
[10]LASLondon Area Sea Cadets
Kyle McLellan
[11]RMGRainham Mark Grammar School
Ben Blake
[12]RMGRainham Mark Grammar School
Ben Townend
[13]FRCFairlop Rowing Club
Thomas Bever
[14]FRCFairlop Rowing Club
Shamel Ahmed
[15]Rahul Luggah
Rahul Luggah
[16]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Aiden Jones
[17]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Aiden Pierre
[18]OPGOakwood Park Grammar School
Sam Polom
[19]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Ross Bain
[20]RMGRainham Mark Grammar School
Lucas Lutchford
[21]MTSMerchant Taylors School
Bert Edwards
[22]PLYPlymouth Schools
Jack Lancashire
[23]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Ben Rose
[24]KRKings Rochester
Joseph Byrne
[25]FRCFairlop Rowing Club
Jed Martindale
[26]LARLymington Amateur Rowing Club
Max Mills
[27]IASIsleworth & Syon School
Arnav Gupta
[28]THFThe Holy Family Catholic School
Andre Manansala
[29]CVMCardinal Vaughan Memorial School
Niklavs Lejietis
[30]COCCity of Cambridge Rowing Club
Harvey Porter

Fri, 10:35 AM - Race 2A - Yr 12 B, Yr 12 G, Yr 13 G 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B
Ben PRITCHETT
[2]FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B
Michael STANWAY
[3]MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B
Tom SHARPE
[4]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 B
Louis BARTON
[5]NSBNorthampton School for BoysYr 12 B
Oli DOMINIQUE
[6]PLYPlymouth SchoolsYr 12 B
Thomas HUGHES
[7]NSBNorthampton School for BoysYr 12 B
James BUSHELL
[8]MRAMossbourne Rowing AcademyYr 12 B
Zuhri JAMES
[9]CVMCardinal Vaughan Memorial SchoolYr 12 B
Nick CASTEDO
[10]Archie DrummondYr 12 B
Archie DRUMMOND
[11]FRCFairlop Rowing ClubYr 12 B
Robert EAGER
[12]Jonjo FindlayYr 12 B
Jonjo FINDLAY
[13]RSBRyde School Boat ClubYr 12 B
Matt LANE
[16]SRRShanklin Sandown Rowing ClubYr 12 G
Sophie ATKIN
[17]PLYPlymouth SchoolsYr 12 G
Ellie CHILDS
[18]PLYPlymouth SchoolsYr 12 G
Taylor WASSALL
[19]MHSMore House SchoolYr 12 G
Megan BURRELL
[20]THSTalbot Heath SchoolYr 12 G
Martha PAWSON
[21]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 12 G
Alex CROSS
[22]GRCGlobe RCYr 12 G
Emily STRANGE
[23]RSBRyde School Boat ClubYr 12 G
Teegan SKINMORE
[24]Broxbourne Rowing ClubYr 12 G
Carmen BONICH
[27]RSBRyde School Boat ClubYr 13 G
Ariela RICHARDSON
[28]RARRDA Active Row HubYr 13 G
Roberta CASEY
[29]GHSGuildford High SchoolYr 13 G
Emily MCKEOWN