Yr 13 G 2000 meter

pos.codecrew
stroke
500m1000m
interval
1500m
interval
finish
interval
difference
1.CVMCardinal Vaughan Memorial School01:46.7(1)03:34.1(1)05:20.8(1)07:06.1(1)
Vwaire Obukohwo 01:46.701:47.401:46.701:45.325.0 spm
2.MRAMossbourne Rowing Academy01:49.4(2)03:40.9(2)05:33.3(2)07:25.4(2)+19.3
Meda Laukyte 01:49.401:51.501:52.401:52.134.0 spm
3.Birmingham Rowing Club01:53.2(6)03:46.6(4)05:39.8(3)07:35.7(3)+29.6
Millicent Chapman 01:53.201:53.401:53.201:55.928.5 spm
4.MRAMossbourne Rowing Academy01:52.4(3)03:46.1(3)05:41.0(4)07:39.5(4)+33.4
Francesca Beaumont 01:52.401:53.701:54.901:58.529.5 spm
5.PLYPlymouth Schools01:56.8(8)03:55.5(8)05:54.1(7)07:50.0(5)+43.9
Esmee Law 01:56.801:58.701:58.601:55.928.0 spm
6.MGSMaidstone Grammar School for Girls01:55.5(7)03:52.5(6)05:51.0(5)07:51.7(6)+45.6
Louise Jones 01:55.501:57.001:58.502:00.727.2 spm
7.MIRMaidstone Invicta Rowing Club01:53.0(5)03:50.7(5)05:52.0(6)07:54.5(7)+48.4
Molly Gache 01:53.001:57.702:01.302:02.530.0 spm
8.GRCGlobe RC01:52.5(4)03:52.8(7)05:58.1(8)08:02.0(8)+55.9
Lydia Doye 01:52.502:00.302:05.302:03.830.9 spm
9.PLYPlymouth Schools01:57.2(9)04:01.2(9)06:11.8(9)08:17.5(9)+1:11.4
Sneha Suresh 01:57.202:04.002:10.602:05.725.5 spm
10.RSBRyde School Boat Club02:00.5(11)04:09.1(10)06:19.6(10)08:28.3(10)+1:22.2
Olivia Wright 02:00.502:08.602:10.502:08.628.5 spm
11.OCOarsome Chance02:00.6(12)04:12.8(11)06:25.5(11)08:33.2(11)+1:27.1
Kaya Larkin 02:00.602:12.202:12.702:07.734.2 spm
12.RARRDA Active Row Hub02:05.4(13)04:16.9(13)06:30.9(13)08:44.7(12)+1:38.6
Roberta CASEY 02:05.402:11.502:14.002:13.828.0 spm
13.ACSAlperton Community School01:59.3(10)04:14.3(12)06:29.7(12)08:46.0(13)+1:39.9
Hollie Walmsley 01:59.302:15.002:15.402:16.336.4 spm
14.QGSQueens Gate School02:11.1(16)04:23.1(14)06:39.2(14)08:48.7(14)+1:42.6
Ella Meltzer 02:11.102:12.002:16.102:09.428.0 spm
15.RSBRyde School Boat Club02:09.2(14)04:26.4(15)06:42.3(15)08:56.7(15)+1:50.6
Ariela RICHARDSON 02:09.102:17.202:15.902:14.526.7 spm
16.MHSMore House School02:09.8(15)04:27.0(16)06:42.3(15)08:56.8(16)+1:50.7
Cara Hawkins 02:09.802:17.202:15.302:14.429.8 spm
17.LASLondon Area Sea Cadets02:18.6(17)04:51.1(17)07:23.3(17)09:52.1(17)+2:46.0
Helena Rhodes 02:18.602:32.502:32.202:28.832.2 spm
PLYPlymouth Schools   did not start
Andrea Mistakidis 
GHSGuildford High School   did not start
Emma Mokes 
MGSMaidstone Grammar School for Girls   did not start
Hannah Read 
GHSGuildford High School   did not start
Katherine Stenning 
GHSGuildford High School   did not start
Bryony Davies 
MGSMaidstone Grammar School for Girls   did not start
Grace MacMahon 
GHSGuildford High School   did not start
Milly Hughes 
MGSMaidstone Grammar School for Girls   did not start
Rhona Logue 
GHSGuildford High School   did not start
Maria Kolyagina 
HGSHighworth Grammar School for Girls   did not start
Faye Mileham 
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Eva Knight 
GHSGuildford High School   did not start
Jasmine Young 
GHSGuildford High School   did not start
Lauren Glover 
CVMCardinal Vaughan Memorial School   did not start
Louise Knight 
BCSBournemouth Collegiate School   did not start
Harriet Lindon-Thomas 
GHSGuildford High School   did not start
Emily MCKEOWN