Fri, 3:05 PM - Race 19C - Yr 11 B 6 minutes

lanecodecrew
stroke
[1]OPGOakwood Park Grammar School
Oliver Young
[2]HCHarewood College
Alfie Woods
[3]BCSBournemouth Collegiate School
Sebastian Evans
[4]PLYPlymouth Schools
Elliott Overnell
[5]SJCSt Johns Catholic Comprehensive School
Tom Ford
[6]TMNThe Maplesden Noakes School
Braiden Tedder
[7]GSGraveney School
Rory Gerry
[8]KRKings Rochester
Benjamin Swan
[9]SMASt Matthew Academy
Kofi Taylor-Barrocks
[10]HCHarewood College
Rees Gellender
[11]THFThe Holy Family Catholic School
Joel Jaimon
[12]RARRDA Active Row Hub
James MERREY
[13]KRKings Rochester
Harold Tuffey
[14]HCHarewood College
Bahez Abdullah
[15]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Chris Dixon
[16]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Adam Logue
[17]FRCFairlop Rowing Club
Bryn Elliott
[18]MTSMerchant Taylors School
Rizwan Hameed
[19]THFThe Holy Family Catholic School
Jezreel Copa
[20]SJCSt Johns Catholic Comprehensive School
Patrick Murray
[21]GSGraveney School
Hugo Ward
[22]PLYPlymouth Schools
Ben Foster
[23]FRCFairlop Rowing Club
Vakees Kuganesan
[24]Josh Robert Ganley
Josh Ganley
[25]BCSBournemouth Collegiate School
Finlay Holmes
[26]GSGraveney School
Thomas Jefferson
[27]COCCity of Cambridge Rowing Club
William Buchanan
[28]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Gabriel Fassenfelt
[29]BMABrampton Manor Academy
Bakar Mwawegu
[30]THFThe Holy Family Catholic School
Stephen Simon

Fri, 3:05 PM - Race 19D - Yr 11 B 6 minutes

lanecodecrew
stroke
[1]Keyan ODONNELL
Keyan O'Donnell
[2]BMABrampton Manor Academy
Balraj Lotay
[3]TMNThe Maplesden Noakes School
Keaton Vanns
[4]OPGOakwood Park Grammar School
Ben Jones
[5]THFThe Holy Family Catholic School
Pearce John - Baptiste
[6]OPGOakwood Park Grammar School
Joe Frais
[7]TMNThe Maplesden Noakes School
Solly Payne
[8]PLYPlymouth Schools
Isaac Saunders
[9]HCHarewood College
Jack Scantlebury
[10]HCHarewood College
Richard Rudzevicius
[11]TMNThe Maplesden Noakes School
Brandon Selby
[12]RARRDA Active Row Hub
James Merrey
[13]SMASt Matthew Academy
Geoffrey Gyamfi
[14]HCHarewood College
Max Rylance
[15]COCCity of Cambridge Rowing Club
Thomas Carruthers
[16]GSGraveney School
Jon Halm
[17]TMNThe Maplesden Noakes School
Thomas Rudd
[18]LASLondon Area Sea Cadets
Alex Corbett
[19]KRKings Rochester
Thomas McCarthy
[20]MRAMossbourne Rowing Academy
Lukas Berr
[21]MIRMaidstone Invicta Rowing Club
Pedro Moniz-Gomes
[22]KRKings Rochester
Richard Northridge
[23]JHSJubilee High School
Archie Hall
[24]APAArk Putney Academy
Lewis Bridger
[25]SMASt Matthew Academy
Leonardo Walter-Dabo
[26]OPGOakwood Park Grammar School
Matthew Baber
[27]KRKings Rochester
Joshua Dickin
[28]APAArk Putney Academy
Kailen Barrios Emler
[29]PLYPlymouth Schools
Owen Martin
[30]JHSJubilee High School
Blessing Chinaka

Fri, 3:20 PM - Race 20A - Yr 11 G, Yr 11 B 6 minutes

lanecodecrew
stroke
event
[1]TCSThe Cherwell SchoolYr 11 G
Carys-Anne Earl
[2]HGSHighworth Grammar School for GirlsYr 11 G
Florence Cantwell-Jones
[3]IIRItchen Imperial RCYr 11 G
Maisie Strong
[4]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G
Daisy Howarth
[5]TUAThe Ursuline Academy IlfordYr 11 G
Cindy Cidauo
[6]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G
Megan Palmer
[7]SRRShanklin Sandown Rowing ClubYr 11 G
Lottie Tapsell
[8]THSTalbot Heath SchoolYr 11 G
Olivia Perera
[9]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G
Maria Bragin
[10]OCOarsome ChanceYr 11 G
Sian Adamson
[11]KHSKew House School Boat ClubYr 11 G
Ella Nichols
[12]GSGraveney SchoolYr 11 B
Will Porter
[13]KRKings RochesterYr 11 B
Oliver Hunt
[14]TUAThe Ursuline Academy IlfordYr 11 G
Madeline Doves
[15]PERPerins SchoolYr 11 G
Abbie Durham
[16]KEHKing Edwards High School For GIrlsYr 11 G
Lauren Webb
[17]PERPerins SchoolYr 11 G
Eloise Connell
[18]FRCFairlop Rowing ClubYr 11 G
Cindy Caidou
[19]BCSBournemouth Collegiate SchoolYr 11 G
Aimee Davis
[20]PERPerins SchoolYr 11 G
Amelie Parish
[21]SJCSt Johns Catholic Comprehensive SchoolYr 11 G
Grace Cranham
[22]GRCGlobe RCYr 11 G
Jasmine Offiler
[23]SALSalisbury Sea CadetsYr 11 G
Emily-Grace Mann
[24]MIRMaidstone Invicta Rowing ClubYr 11 G
Tamara Tymczyszyn
[25]LARLymington Amateur Rowing ClubYr 11 G
Lena Mills
[26]KEHKing Edwards High School For GIrlsYr 11 G
Izzy Russell
[27]TBCThe Bay CE SchoolYr 11 G
Yasmin Wright
[28]FRCFairlop Rowing ClubYr 11 B
Dhruv TAHKUR
[29]PLYPlymouth SchoolsYr 11 G
Freya Waters
[30]PERPerins SchoolYr 11 G
Zana Assi