Sun, 12:15 PM - Race 10 - M U19, W U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[1]TR NYCRowan CahillM U19
TopRow NYC LLC
[2]DEMSean MorgensternM U19
DeMatha Catholic High School
[3]IRCKaden Andrew BarnhartM U19
Indianapolis Rowing Center
[4]TYRARobert SharpeM U19
Tulsa Youth Rowing Association
[5]BSBCWill BaxterM U19
Brunswick School Boat Club
[6]RCRCMiles CochranM U19
Rose City Rowing Club
[7]IRCKhaya BarnesM U19
Indianapolis Rowing Center
[8]AAHBrayden MacBrideM U19
Huron Rowing Association - Ann Arbor Huron H.S.
[9]BOSCOConnor CarrollM U19
Don Bosco Preparatory High School
[10]SJPRobert ArsenaultM U19
St. John's Preparatory School
[11]RNY-MMyer LiebmanM U19
Row New York - Manhattan
[12]ATLJRDante ScalfiM U19
Atlanta Junior Rowing Association
[13]STONHSGeorge RodgersM U19
Stonington High School Crew Team
[14]MIRHKeith LeightM U19
Miami International RowHouse
[15]WBCChristian ManjaM U19
Whitemarsh Boat Club
[16]MILRCWilliam DensmoreM U19
The Milwaukee Rowing Club
[17]YQCRKeval WagherM U19
Y Quad Cities Rowing
[18]MRCJames GillM U19
Water Sports Center, Inc. dba Maritime Rowing Club
[19]BRPHChase GehringerM U19
Brophy College Preparatory Crew
[20]CBCMassimo KofflerM U19
Cambridge Boat Club
[21]IRCWill ValentineM U19
Indianapolis Rowing Center
[22]ONRAShawn KapoorM U19
Oak Neck Rowing Academy
[23]KBCFarid Muhammad ArifM U19
Karachi Boat Club
[28]BCHAOwen KeatingM U19
1863 Boat Club
[29]KBCAbdullah FaisalM U19
Karachi Boat Club
[31]BBRDylan CarmodyM U19
Burton Beach Rowing Club
[32]PRCJordan DykemaM U19
Pocock Rowing Center
[33]OBCRXiara LemoineW U19
Oyster Bay Community Rowing
[34]Unaff.Catherine MaloneyW U19
Unaffiliated (KSA)
[35]RowLAEliana GoldsteinW U19
RowLA
[36]ONRAAndrea PanteliasW U19
Oak Neck Rowing Academy
[37]WJCrewLaura HoweW U19
Walter Johnson Crew Club Inc
[38]LSCElissa MartialW U19
Lakeside School
[39]C.I.RLindsey BrailW U19
City Island Rowing
[40]ONRAAlina KellyW U19
Oak Neck Rowing Academy
[41]LSCKatherine YueW U19
Lakeside School
[42]NRRMary Catherine HarveyW U19
Navesink River Rowing
[43]NRRMadison CataneseW U19
Navesink River Rowing
[45]STUCorryn JuetteW U19
St. Ursula Academy Crew
[46]YQCRSophia RamarajuW U19
Y Quad Cities Rowing
[47]CVCRIsabella PeycelonW U19
Coastal Virginia Community Rowing

Sun, 1:00 PM - Race 11 - [006] M U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]CBCBenjamin Bejoian
Cambridge Boat Club
[2]BRPHCharles Wszalek
Brophy College Preparatory Crew
[3]SJPAlex Flynn
St. John's Preparatory School
[4]MRCMax Savona
Water Sports Center, Inc. dba Maritime Rowing Club
[5]Unaff.Michael Bane
Unaffiliated (USA)
[6]ONRAEthan Seidner
Oak Neck Rowing Academy
[7]BCHAGeorge Lakis
1863 Boat Club
[8]LSCDaniel Kurlander
Lakeside School
[9]ACRATyler Hupart
Advanced Community Rowing Association INC.
[10]Unaff.Dylan Nickel
Unaffiliated (USA)
[11]ONRATristan Atreides
Oak Neck Rowing Academy
[12]BCHAPatrick Hurton
1863 Boat Club
[13]CRSDSpencer Capozello
Community Rowing of San Diego
[14]BRPHAustin Kerr
Brophy College Preparatory Crew
[15]NRRJack Corliss
Navesink River Rowing
[16]CVCRIsaac Kwong
Coastal Virginia Community Rowing
[17]NRJudah Benjamin Regen
Nashville Rowing
[18]CRSDAlvaro Corral
Community Rowing of San Diego
[19]SJPThomas du Four
St. John's Preparatory School
[20]CRSDAlex Gordon
Community Rowing of San Diego
[21]BSBCTheo Evans
Brunswick School Boat Club
[22]RCRCJacob Berger
Rose City Rowing Club
[23]CRSDAidan Andrzejewski
Community Rowing of San Diego
[24]NiskayunaAdam Conrad
Niskayuna Rowing
[25]RCRCIsaiah Lerma
Rocket City Rowing Crew, Inc.
[26]Unaff.Sebastian Ako
Unaffiliated (USA)
[27]EHTEthan Payne
Egg Harbor Township High School
[28]RBCNathan Pokress
Riverside Boat Club
[29]BCHAFernando Escobar
1863 Boat Club
[30]GBRMatthew Paluszek
Great Bay Rowing
[31]SJPJoshua Atkinson
St. John's Preparatory School
[32]BRPHConrad Nelson
Brophy College Preparatory Crew
[33]HHICMaximus Weitekamper
Hilton Head Island Crew
[34]CRSDMichael Muncey
Community Rowing of San Diego
[35]MHRCMax Xu
Mile High Rowing Club
[36]Unaff.Vaughn Sanders
Unaffiliated (USA)
[37]BC HighMartin J Connolly
Boston College High School
[38]ACRAAntony Klar
Advanced Community Rowing Association INC.
[39]OBCRMichael Meneshian
Oyster Bay Community Rowing
[40]CVCRJamison Ringvelski
Coastal Virginia Community Rowing
[41]SMSDavid Ma
St. Mark's School
[42]Unaff.Mason Fairfield
Unaffiliated (USA)
[43]USRACharlie Gosk
USRowing
[44]Unaff.Ian Doctor
Unaffiliated (USA)
[45]ACRAWarren Schindler
Advanced Community Rowing Association INC.

Sun, 1:15 PM - Race 12 - [006] M U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]YQCRTristan Wakefield
Y Quad Cities Rowing
[2]TEXRCJacob Rizzo
Texas Rowing Center
[3]IRCCooper Hovda
Indianapolis Rowing Center
[4]BRPHJohn Lomax
Brophy College Preparatory Crew
[5]IRCWilliam Woodhouse
Indianapolis Rowing Center
[6]TRCCole Nordby
Triangle Rowing Club
[7]PEAWeiyi Huang
Phillips Exeter Academy
[8]BRPHBryce Blair
Brophy College Preparatory Crew
[9]IRCRicardo Campos
Indianapolis Rowing Center
[10]BRPHAlexander Chen
Brophy College Preparatory Crew
[11]IRCColten Seiler
Indianapolis Rowing Center
[12]PRCGavin Anderson
Pegasus Rowing Club
[13]NRSDarling Preston
Niagara Rowing School
[14]ABCMartin O Grady
Athlone Boat Club
[15]IRCVincent Mann
Indianapolis Rowing Center
[16]Unaff.Angus Crafter
Unaffiliated (USA)
[17]BRPHChristian Quartermain
Brophy College Preparatory Crew
[18]RCRCJoshua Li
Rose City Rowing Club
[19]IonaPAidan Ionescu
Iona Preparatory School
[20]ONRAPeter Racanello
Oak Neck Rowing Academy
[21]MohawkIan Nygaard
Mohawk Homeschool Rowing Association
[22]STONHSOwen Phelan
Stonington High School Crew Team
[23]UNVLSam Duncan
Unionville High School
[24]CYRHenry LePage
Charlotte Youth Rowing
[25]BRPHJack Boschee
Brophy College Preparatory Crew
[26]BRPHTj Munks
Brophy College Preparatory Crew
[27]BCHAKieran Dunn
1863 Boat Club
[28]SAUGSamuel Kleiner
Saugatuck Rowing Club, LLC
[29]Unaff.Ryan Warmbier
Unaffiliated (USA)
[30]FHSCNicholas Duncan
Farmington High School Crew
[31]BRPHCole Woods
Brophy College Preparatory Crew
[32]BRPHHaydon Evenson
Brophy College Preparatory Crew
[33]BC HighHenry Quackenbush
Boston College High School
[34]Unaff.Ted Mccormack
Unaffiliated (USA)
[35]MPrepPatrick Martineau
Marianapolis Preparatory School Crew
[36]KBCRaaed Moosa Sattar
Karachi Boat Club
[37]BOSCONate Harris
Don Bosco Preparatory High School
[38]SBPSNestor Martinez
St. Benedict's Preparatory School
[39]BOSCOGarrett Van Blarcom-DeLuise
Don Bosco Preparatory High School
[40]TYRAThomas Sharpe
Tulsa Youth Rowing Association
[41]BRCArtem Zakharov
Burevisnyk Rowing Club
[42]IRCSamuel Grogan
Indianapolis Rowing Center
[43]BOSLASamuel Sullivan
Boston Latin School Crew
[44]SBPSAlvaro Paulin
St. Benedict's Preparatory School
[45]MRCCort McNichol
Water Sports Center, Inc. dba Maritime Rowing Club
[46]IRCJacob Spolyar
Indianapolis Rowing Center

Sun, 1:30 PM - Race 13 - [006] M U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[1]NRRChristopher Morale
Navesink River Rowing
[2]MHRCAlexander Dawallu
Mile High Rowing Club
[3]WHSGrant Gwadz
Woodrow Wilson Sr. High School Crew
[4]OARRyan McCabe
Olympia Area Rowing Association (O.A.R.)
[5]TYRALuke Brightmire
Tulsa Youth Rowing Association
[6]NRRAMatthew Farago
Norwalk River Rowing Association
[7]BRPHJoseph Slaybaugh
Brophy College Preparatory Crew
[8]OBCRMichael Forte
Oyster Bay Community Rowing
[9]LSCWilliam Fang
Lakeside School
[10]NPBRCFinnegan Yorty
North Palm Beach Rowing Club
[11]LMHSMatthew Lexa
Lower Merion High School Crew (Ardmore)
[12]NRRStanley Zolek
Navesink River Rowing
[13]TEXRCRory Taylor
Texas Rowing Center
[14]Unaff.Kyle Taylor
Unaffiliated (USA)
[15]RFHRMatthew Cruz
RFH Rowing
[16]SBPSJaydenD Dasher
St. Benedict's Preparatory School
[17]DEMOwen O'Connor
DeMatha Catholic High School
[18]BRPHLochlan Marquis
Brophy College Preparatory Crew
[19]PJRCRyan Matheson
The Port Jefferson Rowing Club
[20]BBRDavis Kelly
Burton Beach Rowing Club
[21]MPrepDominic Penny
Marianapolis Preparatory School Crew
[22]CVCRJoel Wilson
Coastal Virginia Community Rowing
[23]LSCArin Jaff
Lakeside School
[24]BRPHTynan Schwartz
Brophy College Preparatory Crew
[25]NACZachary Vorrath
Newport Aquatic Center
[26]BSBCRobert Jacobson
Brunswick School Boat Club
[27]TYRAWallace Tucker
Tulsa Youth Rowing Association
[28]YQCRNikhil Ramaraju
Y Quad Cities Rowing
[29]RCRCDevin Peters
Rose City Rowing Club
[30]NiskayunaDaniel Kelly
Niskayuna Rowing
[31]BRPHTristan Stearns
Brophy College Preparatory Crew
[32]ONRABrett Beaman
Oak Neck Rowing Academy
[33]BCCMatthew Marks
Bedford Crew Club
[34]LMHSIsaac Berman