Sun., 1:15 p.m. - Race 17 - M U19, ML U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[2]ML U19
Anthony Stile
[3]RCRidley CollegeML U19
Lucas Wiley
[4]ARGNArgonaut Rowing ClubML U19
Rowan Rockley
[5]UCCUpper Canada CollegeML U19
Carter MacLean
[6]UCCUpper Canada CollegeML U19
Danjiro Turner
[7]RCRidley CollegeML U19
Matthew Hopkins
[8]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Campbell Veld
[9]RCRidley CollegeML U19
Nikolas Schramm
[10]DONDon Rowing ClubML U19
John-Wesley Appleton
[11]CHSCanisius High SchoolML U19
Zachary Porter
[12]RCRidley CollegeML U19
Diego Rubio
[13]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Owen Darling
[14]UCCUpper Canada CollegeML U19
Adam Steiner
[15]GLPHGuelph Rowing ClubML U19
Stephen Harris
[16]ARGNArgonaut Rowing ClubML U19
Sam Zimbel
[17]CHSCanisius High SchoolML U19
Nathaniel Sass
[18]STFRSt. Francis High SchoolML U19
David Picard
[19]ARGNArgonaut Rowing ClubML U19
Parker Janes
[20]ARGNArgonaut Rowing ClubM U19
Liam Vukasinovic
[21]RCRidley CollegeML U19
Andreas Gomez
[22]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Andrew Suthons
[23]UCCUpper Canada CollegeML U19
Matthew Thompson
[24]DONDon Rowing ClubML U19
Kyle Nummi
[25]CHSCanisius High SchoolML U19
Zachary Mecca
[26]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Andrew Learn
[27]TRINBlessed Trinity High SchoolML U19
Lucas Celia
[28]RCRidley CollegeML U19
Jack Petrunick
[29]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Keithan Woodhouse
[30]CHSCanisius High SchoolML U19
Maxwell Battaglia

Sun., 1:30 p.m. - Race 18 - M U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[7]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Max Caruso
[8]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Cameron Estabrooks
[9]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Alex Hoffer
[10]KRCKingston Rowing Club
Owen Newbigging
[11]HNLNBCHanlan Boat Club
Bjorn Viebrock
[12]ARGNArgonaut Rowing Club
Sean Harker
[13]STMSt Marys School
Rory MacPherson
[14]ORCOttawa Rowing Club
Erik Watkins
[15]CHSCanisius High School
William Ezquerro
[16]RCRidley College
Ridley Mohammed
[17]DONDon Rowing Club
William Pirie
[18]RCRidley College
Garrett Todd
[19]DONDon Rowing Club
Oren Zernov
[20]ORCOttawa Rowing Club
Dave Johnson
[21]STMSt Marys School
Augustus Murphy
[22]STMSt Marys School
Adam Ellison
[23]STMSt Marys School
Nicholas Scetta
[24]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Max Urban
[25]ARGNArgonaut Rowing Club
Thomas Lacheur
[26]ARGNArgonaut Rowing Club
Laurier Summers

Sun., 1:45 p.m. - Race 19 - M U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[7]ORCOttawa Rowing Club
Liam Louttit
[8]DONDon Rowing Club
Shrey Jain
[9]RCRidley College
Garrett Bowley
[10]CHSCanisius High School
Christian Fohrd
[11]ANMA.N. Myer High School
Evan MacRae
[12]WELLCWelland Centennial Secondary School
David Law
[13]ARGNArgonaut Rowing Club
Michael Ciepiela
[14]RCRidley College
Vlad Nechytailo
[15]ORCOttawa Rowing Club
Aidan Hembruff
[16]UCCUpper Canada College
Dane Halkiw
[17]DONDon Rowing Club
Adam Krol
[18]ARGNArgonaut Rowing Club
William Simpson
[20]ARGNArgonaut Rowing Club
Alex Pejovic
[21]UCCUpper Canada College
Luka Pusic
[22]CHSCanisius High School
James Eagan
[23]ARGNArgonaut Rowing Club
Ryan Trottier
[24]ORCOttawa Rowing Club
Andrew Lokhonia
[25]NDCSNotre Dame College School
Cameron Hunt
[26]PTRBPeterborough Rowing Club
Kevin Holmquist