Sun., 1:00 p.m. - Race 16 - ML U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
[3]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Jared Boles
[4]EHSEden High School
Kai Bartel
[5]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Christian McAlpine
[6]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Michael Bourdeau
[7]ARGNArgonaut Rowing Club
Benjamin Banh
[8]DONDon Rowing Club
Andrew Tano
[9]UCCUpper Canada College
Chengxi Li
[10]RCRidley College
Guilherme Martins
[11]DONDon Rowing Club
Kieran Bovingdon
[12]TRINBlessed Trinity High School
Justin Felker
[13]DONDon Rowing Club
Maksim Navrota
[14]STASt. Thomas Aquinas CSS
Victor Malaiu
[15]ARGNArgonaut Rowing Club
Boris Zupancic
[16]ORCOttawa Rowing Club
Declan McCoy
[17]RCRidley College
Adin DeWit
[18]RCRidley College
Conner Vorias
[19]ELCSE.L.Crossley Secondary School
William Hansler
[20]UCCUpper Canada College
Bill Chan
[21]RCRidley College
Davide Bonifacio-Proietto
[22]ISLLKIsland Lake Rowing Club
Chris Gomez
[23]RCRidley College
Chengkai Xue
[24]UCCUpper Canada College
Yun Fei Jiang
[25]UCCUpper Canada College
Ajay Monga
[26]ARGNArgonaut Rowing Club
Francis Shein
[27]ARGNArgonaut Rowing Club
Ferguson Walker
[28]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Aaron Krick
[29]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Justin Peters
[30]GRMSBYGrimsby Secondary School Rowing Team
Ryan Holland

Sun., 1:15 p.m. - Race 17 - M U19, ML U19 2000 meter

lanecodecrew
stroke
event
[2]ML U19
Anthony Stile
[3]RCRidley CollegeML U19
Lucas Wiley
[4]ARGNArgonaut Rowing ClubML U19
Rowan Rockley
[5]UCCUpper Canada CollegeML U19
Carter MacLean
[6]UCCUpper Canada CollegeML U19
Danjiro Turner
[7]RCRidley CollegeML U19
Matthew Hopkins
[8]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Campbell Veld
[9]RCRidley CollegeML U19
Nikolas Schramm
[10]DONDon Rowing ClubML U19
John-Wesley Appleton
[11]CHSCanisius High SchoolML U19
Zachary Porter
[12]RCRidley CollegeML U19
Diego Rubio
[13]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Owen Darling
[14]UCCUpper Canada CollegeML U19
Adam Steiner
[15]GLPHGuelph Rowing ClubML U19
Stephen Harris
[16]ARGNArgonaut Rowing ClubML U19
Sam Zimbel
[17]CHSCanisius High SchoolML U19
Nathaniel Sass
[18]STFRSt. Francis High SchoolML U19
David Picard
[19]ARGNArgonaut Rowing ClubML U19
Parker Janes
[20]ARGNArgonaut Rowing ClubM U19
Liam Vukasinovic
[21]RCRidley CollegeML U19
Andreas Gomez
[22]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Andrew Suthons
[23]UCCUpper Canada CollegeML U19
Matthew Thompson
[24]DONDon Rowing ClubML U19
Kyle Nummi
[25]CHSCanisius High SchoolML U19
Zachary Mecca
[26]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Andrew Learn
[27]TRINBlessed Trinity High SchoolML U19
Lucas Celia
[28]RCRidley CollegeML U19
Jack Petrunick
[29]ELCSE.L.Crossley Secondary SchoolML U19
Keithan Woodhouse
[30]CHSCanisius High SchoolML U19
Maxwell Battaglia