sam. 15:30 - série 219 - J16F, Elite F, Elite H, J18H, Elite FPL, Elite HPL 500 meter

filecodeéquipage
nage
épreuve
[1]CNRReims CNJ16F
Lou Anne MAZY
[2]AUNLLyon AUNJ16F
Vianneytte GUYOTAT
[3]CNRReims CNJ16F
Anais DEMOTIE
[4]ASCOLorient a ScorffJ16F
Salome DEGEORGES
[5]SHALe Havre SHAJ16F
Maelle RONCIN
[6]SNHSHaute Seine SNJ16F
Charlotte BARTEZ
[7]ASEYLa Seyne Sur Mer AvJ16F
Anna SCHLERNITZAUER
[8]CANNantes CAJ16F
Moïra BOULORÉ
[9]SHALe Havre SHAJ16F
Gwendoline TOUTOUX
[10]CNRReims CNJ16F
Chloe DERIEMONT
[11]Sedan AvJ16F
Lou-Anne CANIARD
[12]RREMReims RegJ16F
Jeanne SELLIER
[13]SPNCCompiegne SNJ16F
Camille GEOFFROY
[14]ASCOLorient a ScorffJ16F
Mya BOSQUET
[15]Manosque ACJ16F
Julie LEVESY
[16]RCMUMulhouse RCJ16F
Leontine FOUQUET
[17]ASETSete AVJ16F
Julie JUGE
[19]LALSaumur LalElite HPL
Maxence GUINARD
[20]ASEYLa Seyne Sur Mer AvElite HPL
Selmen NAMOUCHI
[21]Abdelaziz CHADIElite H
Abdelaziz CHADI
[22]ENOCreil ENOElite HPL
Christos DIMOPOULOS
[23]ADECDecines AvElite HPL
Antoine PAILHE BELAIR
[24]Dom CHANDLERElite HPL
Dom CHANDLER
[25]CANNantes CAElite HPL
Pierre HUBERT
[26]GUSAGravelines USAElite HPL
Adrien DECRIEM
[27]ASETSete AVElite HPL
Kim EBRI
[28]UNLILille AUNElite HPL
Julien GOSSET
[29]AUNLLyon AUNElite HPL
Zacharya ABDELLAOUI
[30]AUNLLyon AUNElite HPL
William DELOUILLE
[31]Mohamed Ghassen RAIESElite H
Mohamed Ghassen RAIES
[32]Hugo CHAMAILLARDElite HPL
Hugo CHAMAILLARD
[34]Geoffrey ROUSSEAUJ18H
Geoffrey ROUSSEAU
[35]ACPEErstein ACPJ18H
Pierre MOLINA
[36]SRMEMetz SRJ18H
Kilian CALANDRI
[37]SNEEnghien SNJ18H
Emmanuel BENAYOUN
[38]ASEYLa Seyne Sur Mer AvJ18H
Titouan GUILMIN
[39]SNLALagny SNJ18H
Axel MEROTH
[40]CNDPDieppe CNJ18H
Victorien BENOIT
[41]CNDPDieppe CNJ18H
Stephano DESJARDINS
[42]ATOMTours ATMJ18H
Teophil LEMAITRE
[43]ASETSete AVJ18H
Damien BROTHIER
[44]CANNantes CAJ18H
Henri DE BOISRIOU
[45]ENOCreil ENOJ18H
Thibaut CRAMBERT
[46]ASETSete AVJ18H
Nathan PUECH
[47]AUNLLyon AUNJ18H
Adrien HEINRICH
[48]AUNLLyon AUNJ18H
Victor EL KHOLTI
[49]ATOMTours ATMJ18H
Valentin BERTON BOUVIER
[50]AUNLLyon AUNJ18H
Leo MASSONNAT
[51]AUNLLyon AUNJ18H
Raphael FAUCON
[52]Manosque ACJ18H
Alexandros VAYAKIS
[53]Manosque ACJ18H
Yohann CHAFIK
[54]Sedan AvJ18H
Joaquim DEFACHEL
[55]Sedan AvJ18H
Marcellin CUVILLIER
[56]SNEEnghien SNJ18H
Alexandre MARTIN
[58]CNASAblon Sur Seine CNElite FPL
Laura MAGNAC
[59]SHALe Havre SHAElite FPL
Victoire GUETTIER
[60]CNBEBelbeuf CNElite FPL
Fanny CHATELET
[61]Florine CLEMENTElite FPL
Florine CLEMENT
[62]SNOSN OiseElite FPL
Mathilde SMAGGHE
[63]ASCECorbeil ASCE 91Elite F
Amélie PELISSIER
[64]ACPEErstein ACPElite FPL
Lisa STREICHER