zaterdag

1 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIDVidarHDev 2xvoorwedstrijd 2za 08:05[5]
Sjoerd van Loon
VIDVidar (5)HEj 4+voorwedstrijd 2za 08:20[5]
Bas Bremer
VIDVidarDEj 4+voorwedstrijd 1za 08:30[2]
Céline van der Hall
VIDVidar 2LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:00[4]
Niek Simons
VIDVidar 1LHG 1xvoorwedstrijd 3za 09:05[5]
Thomas van Tussenbroek
VIDVidarDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:30[4]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarLDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:55[5]
Ruby van Schaik
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:15[6]
Amber Raadschilders
NJONjord/VidarHE 4-voorwedstrijd 1za 12:20[4]
Sven Brinkman
VIDVidarHDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[3]
Jasper van der Gaag
VIDVidar *LHDev 4-voorwedstrijd 3za 14:05[6]
Leroy van Loopik
VIDVidarHEj 8+voorwedstrijd 3za 14:20[2]
Luc Zuijderwijk
VIDVidarHDev 2xA-finaleza 15:50[3]
Sjoerd van Loon
VIDVidarDEj 4+A-finaleza 16:05[4]
Céline van der Hall
VIDVidar 1LHG 1xA-finaleza 16:30[5]
Thomas van Tussenbroek
VIDVidarHDev 4-A-finaleza 17:55[3]
Jasper van der Gaag
VIDVidarBestuur2+A-finaleza 19:15[3]

zondag

2 juni 2019

nr.ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VID22VidarHGb 4-time-trialzo 08:06
Jasper van der Gaag
VID48VidarHB 1xtime-trialzo 08:15
Ruben van den Berg
VID131VidarLDE 1xtime-trialzo 09:04
Ruby van Schaik
VID150VidarLHGb 4-time-trialzo 09:11
Leroy van Loopik
VID161VidarDB 1xtime-trialzo 09:18
Gabrielle Rebecca Foster
VID178VidarHG 2xtime-trialzo 09:24
Sjoerd van Loon
VID191VidarLHG 2xtime-trialzo 09:30
Thomas van Tussenbroek
VID208VidarLDGb 2xtime-trialzo 10:05
Amber Raadschilders
BOR231Boreas/VidarDG 2xtime-trialzo 10:17
Jill Manders
VID283VidarHB 4+time-trialzo 10:39
Bas Bremer
TRI292Triton/Vidar/OrcaHB 4+time-trialzo 10:39
Hein Schreuder
VID304VidarHB 8+time-trialzo 10:49
Luc Zuijderwijk
VID326Vidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+time-trialzo 11:14
Steven Coevert
VID384Vidar/GyasDB 8+time-trialzo 11:35
Céline van der Hall
VIDVidarHGb 4-A-finalezo 12:55[4]
Jasper van der Gaag
VIDVidarHB 1xB-finalezo 13:05[3]
Ruben van den Berg
VIDVidarLDE 1xB-finalezo 13:55[4]
Ruby van Schaik
VIDVidarLHGb 4-A-finalezo 14:15[3]
Leroy van Loopik
VIDVidarDB 1xA-finalezo 14:30[5]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarHG 2xA-finalezo 14:40[4]
Sjoerd van Loon
VIDVidarLHG 2xA-finalezo 14:45[5]
Thomas van Tussenbroek
VIDVidarHB 4+A-finalezo 16:25[3]
Bas Bremer
VIDVidarHB 8+A-finalezo 16:30[3]
Luc Zuijderwijk
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoHE 8+A-finalezo 16:50[6]
Steven Coevert
OKEOkeanos-combiLHE 8+A-finalezo 16:55[5]
Thomas van Tussenbroek
GYAGyas/Njord/VidarLHE 8+A-finalezo 16:55[6]
Jelco Hamstra
VIDVidar/GyasDB 8+B-finalezo 17:50[4]
Céline van der Hall