Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Saturday

19 June 2021

no.crew
stroke
eventracetimelane
SPS11St Pauls School Boat ClubChampionship 8oTime TrialSat, 08:00
Thomas O'Sullivan
SPS11St Pauls School Boat ClubChampionship 8oFinal BSat, 10:31[6]
Thomas O'Sullivan
SPS205St Pauls School Boat ClubSchool 2nd 8oTime TrialSat, 13:30
Oliver Onillon
SPS216St Pauls School Boat Club ASchool 3rd 8oTime TrialSat, 13:30
Benedict Harker
SPS221St Pauls School Boat Club AJ16 8oTime TrialSat, 13:30
Nicholas Martin
SPS231St Pauls School Boat Club AJ15 1st 8oTime TrialSat, 13:30
Sebastian Harker
SPS244St Pauls School Boat Club AJ15 2nd 8oTime TrialSat, 13:30
Lorenzo Paker
SPS251St Pauls School Boat Club BJ15 2nd 8oTime TrialSat, 13:30
Leon Wolfsteiner
SPS216St Pauls School Boat Club ASchool 3rd 8oFinal BSat, 16:26[7]
Benedict Harker
SPS205St Pauls School Boat ClubSchool 2nd 8oFinal ASat, 16:32[8]
Oliver Onillon
SPS231St Pauls School Boat Club AJ15 1st 8oFinal ASat, 16:56[4]
Sebastian Harker
SPS244St Pauls School Boat Club AJ15 2nd 8oFinal ASat, 17:08[4]
Lorenzo Paker

Sunday

20 June 2021

no.crew
stroke
eventracetimelane
SPS9St Pauls School Boat Club COp J15 4+Heat 1Sun, 09:00[2]
Lorenzo Paker
SPS4St Pauls School Boat Club AOp J15 4+Heat 1Sun, 09:00[4]
Sebastian Harker
SPS2St Pauls School Boat Club BOp J15 4+Heat 2Sun, 09:08[3]
Philip Bennison
SPS9St Pauls School Boat Club COp J15 4+Final ASun, 11:08[2]
Lorenzo Paker
SPS4St Pauls School Boat Club AOp J15 4+Final ASun, 11:08[4]
Sebastian Harker
SPS2St Pauls School Boat Club BOp J15 4+Final ASun, 11:08[5]
Philip Bennison
SPS79St Pauls School Boat Club AOp J14 1st 8x+Heat 3Sun, 14:51[4]
Milon Kalia
SPS85St Pauls School Boat Club COp J14 2nd 8x+Heat 1Sun, 14:59[5]
Archibald Rowland
SPS86St Pauls School Boat Club BOp J14 2nd 8x+Heat 2Sun, 15:07[2]
Lachlan Murray
SPS88St Pauls School Boat Club DOp J14 2nd 8x+Heat 3Sun, 15:15[2]
Ka Lum Chew
SPS79St Pauls School Boat Club AOp J14 1st 8x+Semi Final A/B 2Sun, 16:26[3]
Milon Kalia
SPS85St Pauls School Boat Club COp J14 2nd 8x+Semi Final A/B 1Sun, 16:42[3]
Archibald Rowland
SPS86St Pauls School Boat Club BOp J14 2nd 8x+Semi Final A/B 2Sun, 16:50[4]
Lachlan Murray
SPS88St Pauls School Boat Club DOp J14 2nd 8x+Semi Final A/B 2Sun, 16:50[5]
Ka Lum Chew
SPS79St Pauls School Boat Club AOp J14 1st 8x+Final ASun, 17:49[5]
Milon Kalia
SPS88St Pauls School Boat Club DOp J14 2nd 8x+Final BSun, 17:57[4]
Ka Lum Chew
SPS86St Pauls School Boat Club BOp J14 2nd 8x+Final ASun, 18:05[4]
Lachlan Murray
SPS85St Pauls School Boat Club COp J14 2nd 8x+Final ASun, 18:05[7]
Archibald Rowland