Sunday Redrawn
The Sunday J14-15 Regatta has been redrawn

Sat, 09:04 - Race 105 - Tier 2 4- Time Trial

fastest 7 => FA, 8 - 14 => FB, 15 - 21 => FC, 22 - 28 => FD, other => FE

codecrew
stroke
number
TSSTideway Scullers School A[120]
 James Budenberg
CBRCity of Bristol Rowing Club A[121]
 James Diserens
RCHRoyal Chester Rowing Club[122]
 Edward Press
KRCKingston Rowing Club A[123]
 Toby Graham
VRCVesta Rowing Club A[124]
 James Lee
MINMinerva Bath Rowing Club B[125]
 Matthew Hunter
AKNAuriol Kensington Rowing Club A[126]
 Thomas Thorpe
MINMinerva Bath Rowing Club A[127]
 William England
CURCurlew Rowing Club A[128]
 Marcus Yarwood
USUUniversity of Surrey Boat Club[129]
 Conrad Forbes
MHDMaidenhead Rowing Club A[130]
 Ben Gray
BRXBroxbourne Rowing Club A[131]
 Russell Theobald
MARMarlow Rowing Club[132]
 Ross McCoriston
CAMCity of Cambridge Rowing Club A[133]
 Stuart Ladd
NEWNewcastle University Boat Club A[134]
 Stanley Cannons
WLTWalton Rowing Club A[135]
 James Pickering
PTRPutney Town Rowing Club A[136]
 Thomas Fox
YRKYork City Rowing Club[137]
 Aidan Wilson
NORNorwich Rowing Club A[138]
 Oliver Negus
UKAUK Armed Forces Rowing Club A[139]
 Edward Mace
MAVMaidstone Invicta Rowing Club[141]
 Harry Peel
RADRadley College Boat Club B[142]
 Sebastian Auld
SONSons of the Thames Rowing Club A[144]
 Peter Reynolds
NRCNottingham Rowing Club A[145]
 Harry Richardson
NOWNorthwich Rowing Club A[147]
 George Lawton
GLBGlobe Rowing Club A[148]
 Jack Davidson
RADRadley College Boat Club C[149]
 Henry Plumstead
LRCLondon Rowing Club B[150]
 Oliver Tunnard
PANPangbourne College Boat Club[151]
 Charlie McLaren
TWKTwickenham Rowing Club[152]
 Anthony Whittington
RADRadley College Boat Club A[153]
 Lawrie Van de Grift
SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club[154]
 Sebastian Powell

Sat, 12:01 - Race 123D - Tier 2 4- Final E

lanecodecrew
stroke
number
[3]TWKTwickenham Rowing Club[152]
 Anthony Whittington
[4]SONSons of the Thames Rowing Club A[144]
 Peter Reynolds
[5]PTRPutney Town Rowing Club A[136]
 Thomas Fox

Sat, 12:07 - Race 124E - Tier 2 4- Final D

lanecodecrew
stroke
number
[1]RADRadley College Boat Club A[153]
 Lawrie Van de Grift
[2]MHDMaidenhead Rowing Club A[130]
 Ben Gray
[3]YRKYork City Rowing Club[137]
 Aidan Wilson
[4]PANPangbourne College Boat Club[151]
 Charlie McLaren
[5]RADRadley College Boat Club C[149]
 Henry Plumstead
[6]WLTWalton Rowing Club A[135]
 James Pickering
[7]SHRRoyal Shrewsbury School Boat Club[154]
 Sebastian Powell

Sat, 12:13 - Race 125F - Tier 2 4- Final C

lanecodecrew
stroke
number
[2]CBRCity of Bristol Rowing Club A[121]
 James Diserens
[3]AKNAuriol Kensington Rowing Club A[126]
 Thomas Thorpe
[4]KRCKingston Rowing Club A[123]
 Toby Graham
[5]RCHRoyal Chester Rowing Club[122]
 Edward Press
[6]MINMinerva Bath Rowing Club B[125]
 Matthew Hunter
[7]NRCNottingham Rowing Club A[145]
 Harry Richardson
[8]BRXBroxbourne Rowing Club A[131]
 Russell Theobald

Sat, 12:19 - Race 126G - Tier 2 4- Final B

lanecodecrew
stroke
number
[2]USUUniversity of Surrey Boat Club[129]
 Conrad Forbes
[3]MINMinerva Bath Rowing Club A[127]
 William England
[4]GLBGlobe Rowing Club A[148]
 Jack Davidson
[5]MARMarlow Rowing Club[132]
 Ross McCoriston
[6]CURCurlew Rowing Club A[128]
 Marcus Yarwood
[7]CAMCity of Cambridge Rowing Club A[133]
 Stuart Ladd
[8]MAVMaidstone Invicta Rowing Club[141]
 Harry Peel

Sat, 12:25 - Race 127H - Tier 2 4- Final A

lanecodecrew
stroke
number
[2]VRCVesta Rowing Club A[124]
 James Lee
[3]UKAUK Armed Forces Rowing Club A[139]
 Edward Mace
[4]NOWNorthwich Rowing Club A[147]
 George Lawton
[5]NEWNewcastle University Boat Club A[134]
 Stanley Cannons
[6]TSSTideway Scullers School A[120]
 James Budenberg
[7]RADRadley College Boat Club B[142]
 Sebastian Auld
[8]NORNorwich Rowing Club A[138]
 Oliver Negus