Sat, 18:25 - Race 46 - MR4 FR, MixR4 2000 meter relay

lanecodecrew
stroke
event
[1]FRABoulogne Av 1MR4 FR
Adrien DAUSQUE
Alexandre DAUSQUE
Thimoté HERMAN
Antoine LHOMME
[2]FRAEvian CAMR4 FR
Michel VERNAZ
Clement CARMONA
Cedric ZOCOLA
Hugo ROCH
[3]FRAMelun CN 2MR4 FR
David CRETIENT
Denis CAMMAS
Sebastien MICHOT
Guillaume MEAR
[4]FRALes papa's Just rOw ItMR4 FR
Nicolas Alfred ROCHEDY
Sebastien RODRIGUEZ
Thierry GOURSOLLE
Jean-Francois JANEAU
[5]GBRRoyal Navy LWTMR4 FR
Nick HOWE
Dan CONNOR
Mark BRANSON
Richard CHARRETT
[6]FRAGravelines USA 2MR4 FR
Arnaud BLOCKLET
Quentin DUBOIS
Emilien DEROO
Adrien DECRIEM
[7]FRACrossfit ElephasMR4 FR
Pierrick PANGAUD
Antonin EXERTIER
Jolan YUNG
Florent COURT FORTUNE
[8]FRANiort ACMR4 FR
Loic PEYRES
David GONCALVES
Mathias CALEDEC
Thomas BLEUSE
[9]FRAChalon sur Saone CAMR4 FR
Constant LHERITIER
Hugo MARTIN
Axel MIRBEL
Alexandre MACIOCE
[10]FRAMelun CN 1MR4 FR
Antoine FARGES
Martin LOEILLOT-MATTEI
Gislain BOHRER
Julien DUFLOCQ
[11]FRAGravelines USA 1MR4 FR
Julien BRABANT
Olivier TANGHE
Olivier DELPLACE
Frederic LOORIUS
[12]GBRRoyal Navy HWT 2MR4 FR
Paul NASH
Sam CASS
Dave MOODY
Alex PICKETT
[13]GBRRoyal Navy Hwt1MR4 FR
Adrian LONG
Collin LEIBA
Stewart MOSS
James THOMSON
[14]FRAMeyzieu Av 1MR4 FR
Corentin CONSTANZA
Thibault REMY
Anthony SEVERIN
Guillaume KHENG
[15]DENDanish Rowing FederationMR4 FR
Christian Thor HAGEMANN
Magnus VALBIRK
Emil LENZING
Magnus ZIER
[16]FRALyon CAMR4 FR
Antoine NOUGAREDE
Romain REPPELIN
Benoit BARATIN
Jordan LEQUY
[17]GBRRoyal Air ForceMR4 FR
James SAXTON
Andy NEWCOME
Tom JACKMAN
Paul SAVAGE
[18]FRAJoinville AMJMR4 FR
Remi REVERCHON
Mathis NOTTELET-TOLLARD
Jean MAILLARD
Jean MERCIER
[19]FRAVichy CAMR4 FR
Louis DROISSART
Nicolas GILBERT
Maxime DUCRET
Guillaume TURLAN
[20]GRECoast Rowing TeMMR4 FR
Konstantinos KATSAVRIAS
Konstantinos PANTAZIS
Panagiotis VOUROS
Georgios GIOUPIS
[21]FRAFive 47MR4 FR
Baptiste CRENCA
Cedric CAROBBIO
Lloyd BOUYRELOU
David BEAUGER
[22]FRASETE AVMR4 FR
Steve JOIRET
Vincent SANTERRE
Jody DETEMMERMAN
Jean-Philippe AUGUSTO
[23]FRAMeyzieu Av 2MR4 FR
Gabriel MARCOS
Valentin ARTHAUD
Romuald FOURNIER
Rafik AMRANE
[24]FRAFIRTMR4 FR
Florian REMY
Aurelien TROPEE
Alexis CHARVERIAT
Yannick HERAT
[25]FRASt Jean d Illac JRI/Perpignan Av 66MR4 FR
Gabriel MIRALLES
Pierre MONTAGNON
Julien LOVY
Julien ADAN
[26]FRAAgen Av/Boulogne 92MR4 FR
Vincent FAUCHEUX
Guillaume CHAUBRON
Simon GRESSE
Vincent TURMO
[27]FRAJust rOw It M2MR4 FR
Pierrick MOSCATELLO
Steven VAN ROEY
Mathieu BARRAS
Olivier GOUDET
[28]FRARoanne-le Coteau AvMR4 FR
Florent APARD
Romain SERRAILLE
Pierre Olivier FASSOLETTE
Alexandre CREPEL
[29]FRABeaucaire AvMR4 FR
Gael ROUMANILLE
Mathis ROUX
Hugo FERRER-TAPIS
Angelo DURAND
[30]FRALibos-Fumel CNMR4 FR
Damien ALONSO
Valentin GOUTOULY
Antoine CALVO
Dorian GRAIN
[31]ESPTeam EspagneMR4 FR
Iván Gonzalo MARTÍNEZ
Juan César JOVER
Rubén DE DIOS
Moisé BENAVENTE
[32]FRAButry sur Oise VOAMR4 FR
Pascal MORLAAS-COURTIES
Gaetan DESBOIS
Marc SARROUY
Didier GARRAUD
[35]FRABelbeuf CN 1MR4 FR
Yann DIRLAOUEN
Eric DUCROCQ
Nicolas QUESNEL
Jean_Marc TOUTAIN
[36]FRABoulogne 92MR4 FR
Joost VAN DER MEIJ
Manuel LIMA
Pedro FERREIRA
Jonathan MICHELET
[37]GBRBritish ArmyMR4 FR
Phil WELCH
Jeremy DONE
Charlie COUSSENS
Craig MUMBY
[38]GBRBritish Army 1MR4 FR
Ben CHARLTON
Tony PURSER
Brett STEELS
Robert HARES
[39]FRASevres VSNMR4 FR
Rodolphe GUILLARD
Ulrich SOCHER
Alain TASSY
Herve LEVASSORT
[40]FRABoulogne Av 2MR4 FR
Amaury DAUSQUE
Enzo GRASSELI
Thibaut WALLE
Clement BOULOGNE
[41]FRAStrasbourg RCMR4 FR
Vincent THIRY
Bruno OSSWALD
Loukas REYNOLDS
David BENEY
[42]FRALa vraie Team LBLMR4 FR
Pierre DECLERCQ
Florian VERMEULEN
Richard VAYSSE
Florian PRUVOST
[43]FRAStrasbourg RC1 HommesMR4 FR
Nicolas MUSIAL
Xavier BERRET
Renaud USCHE
Eric BASTIAN
[44]FRALYON CA 2MR4 FR
Francis TOUSSENEL
Amaury TOUSSENEL
Pierreedouard TOUSSENEL
Thibault TOUSSENEL
[45]FRABelbeuf CN 2MR4 FR
Guillaume ALIX
Jerome RENARD
Loic LE BOUSTOULLER
Franck LATOUCHE
[46]FRAMontargis ACMR4 FR
David MARTINS
Franck MARIGNIER
William PESTY
Sylvain AUJOUANNET
[49]FRAMontargis ACMixR4
Claire-Lucie MANTEAUX
Marie Alice PESON
Jean-Baptiste HERY
Lauriane DELION
[50]FRATeam Episod SquadMixR4
Raida RUS
Emeric ANGLIONIN
Patrice PAUL
Marie-Soline MOUKOURI-BEMA
[51]FRAStrasbourg RCMixR4
Yannick GALLAND
Judith DE LA ASUNCION
Yvonne PFANNER
Stephanie BASTIAN
[52]FRASaint-Malo Sports LoisirsMixR4
Thierry FAUVEL
Patricia Le BRIQUER
Veronique DESNOS
Beatrice GLINCHE
[53]FRATeam MartinMixR4
Martin LAVERCIER
Charlotte BERRY
Pierre ROUBINET
Romain MASSIDA
[54]FRATeam RachidMixR4
Rachid HAMMOUDI
Grégory HANDLER
Charline CAZENEUVE
Thierry GOMIS
[55]FRATeam SouleyMixR4
Souleymane CAMARA
Christelle MAREIGNER
Maxime BESNARD
Guillaume COCHE
[56]FRAPlougonvelin / l'OdetMixR4
Jacques BERTHOIS
Laetitia QUERE
Marie-Noelle GUEVEL
Jean-Francois VELLY
[57]FRATeam JimmyMixR4
Jimmy LEFEUVRE
Alexis DUCROCQ
Amandine ROUSSEAU
Sébastien BUREL
[58]FRATeam HaroldMixR4
Harold DELABRE
Pierre CHEVALIER
Claire PUJOL
Guillaume PASSAGLIA
[59]FRATeam GuillaumeMixR4
Guillaume LANGLAIS
Frédéric ROULLIN
Jean-Eudes BOULET
Marie DURANTEAU
[60]FRAEpisod - Team AngeMixR4
Ange KOELF
Jérémy HELME
Jihen MANNAI
Kharé-Ddine BOURAOUI
[61]FRATeam MaximeMixR4
Maxime AUFFRET
Sébastien GUILHEMPEY
Fred SUREDA
Sarah LACOMBE
[62]FRATeam EpisodMixR4
Anastasia HAUBTMANN
Benoit MAZERAT
Alexandre VERET
Ennio INFANTE-MONTFORT

Sat, 18:45 - Race 47 - MixR4 2000 meter relay

lanecodecrew
stroke
[1]FRAHalep
Pierre Louis LEONARD
Constance DE VILLENEUVE
Jade TOURTEAUX
Thibault HALEPIAN
[2]FRARoanne-le Coteau Av
Christophe GARRIVIER
Florent APARD
Clemence LAFARGE
Romain SERRAILLE
[3]FRACompiegne SN 1
Nicolas TERISSE
Lucie VAUCHE
Laurent BROSSEAU
Christian LE MOEL
[4]FRAGouet AC 1
Kelio FLEURANT
Morgane MAHE
Guirec ANDRIEUX
François COATANROCH
[5]GBRRoyal Navy Mixed
Helen RICHARDSON
Claire DREW
Jack GREENAN
Tom BLYTHE
[6]IRLIreland
Kevin DOHERTY
Petra KLABENESOVA
Niamh HAYES
David DUGGAN
[7]Ukraine - Danish
Kateryna USTIUZHANINA
Anastasiia USTIUZHANINA
Artem ZAKHAROV
Tobias Bork KRISTENSEN
[8]FRAVerdun CN
Lina ABDELLI
Samy CORTES
Pierre-Jean PELTIER
Thibaut VERHOEVEN
[9]FRASete Av 2
Elea LE BRUCHEC
Kim EBRI
Nathan PUECH
Maxime DALMON
[10]FRAFrance CN
Megan WHITEHOUSE
Victor DE BLANPRE
Pablo LAMOTTE-PAULET
Gabriel ALARDET
[11]EGYScullnBlades Rowing
Ahmed MAGDI
Sherif ELKOMATY
Asmaa Al ZOHAIRY
Ali HASSAN
[12]FRASt Jean d Illac JRI/Lagny SN/Boulogne 92
Lucie GIRAUD
Sebastien STERN
Gael LELONG
Remy COUBEL
[13]FRAValence Av
Anne FOURNIER
Mateo FAR
Reynald THOMAS
Houssem LAOUITI
[14]FRAViticole Club de France
Valentin COLSON
Julien DESPRES
Lou LAMARQUE
Hugo DUPETY
[15]FRAGrenoble Av
Jean NOURY
Ondra ZEMAN
Pierre D'AGATA
Lea DURET
[16]USASub 7 IRC - Team 1
Ole Kristian KARLSEN
Anna MUEHLE
Ian WILDE
David SCOTT
[17]NORTeam Norway
Haavard Romstad LANDSEM
Lasse EDVARDSEN
Anders Meskestad JACOBSEN
Lillian DRAMSDAHL
[18]FRALyon CA
Benoit BARATIN
Antoine NOUGAREDE
Jordan LEQUY
Marleen VERBURGH
[19]FRAEvian CA
Rudy COIA
Simon ROUSSY
Cindy PELLEGRINO
Paul ROCHAT
[20]FRASete Av 1
Meredithe MERCIER
Antoine TAMI
Vincent MATZ
Maxime CONDEMI
[21]FRADieppe CN
Chloe VAIN
Matheo CLET FEURAY
Stephano DESJARDINS
Geoffrey LAUDE
[22]FRATeam
Raphael RUBAN
Edwige ALFRED
Frederic KOWAL
Arnaud CLAVIER
[23]FRABeaucaire Av
Manon PELLIER
Florian MOSCATELLO
Alec LEVASSEUR
Pierre-Edouard HOUSSET
[24]FRACompiegne SN 2
Camille GEOFFROY
Julien VIANDIER
Marc BRISSON
Liam BRISSON
[25]FRAMeyzieu Av
Lola HUMBERT
Patrick BRESSON LAVIGNE
Thomas MARCOS
Alban AMEYE
[26]FRASete Av 3
Laurent CHARLOT
Anthony MESLET
Damien BROTHIER
Chloé MAINGOT
[27]FRACAP Marara Tahiti 2
Kevin SCOTT
Benjamin VOIRIN
Matthieu ALBOUY
Isaure SERIN
[28]FRAMelun CN
Elise MAURIN
Caroline BERNARD
Patrick DEMARS
Jean-David BERNARD
[29]FRARennes SR
Anne Laure GUERILLON
Thomas MARCHIONINI
Hugo LETE
Una CLEAR
[30]FRALa Seyne sur Mer Av 1
Anna SCHLERNITZAUER
Alexys EVANNO
Titouan GUILMIN
Matthieu DAUSSET
[31]FRAGouet AC 2
Thecle BOURHIS CALLEC
Hugo AILLET
Paul PENVEN
Kyrill DUMERCHAT
[32]FRAToulouse A
Jean Michel LAGARDE
Caroline LAGARDE
Julie LAGARDE
Gauthier LAGARDE
[33]FRAAngouleme AC
Marielle FAUCHEUR
Claire BOUCHERON SEGUIN
Franck BINANT
Alain RENOUX
[34]FRAAIA 2
Gilles BOSQUET
Véronique LARMANDE
Marion PESTOURIE
Vincent DURUPT
[35]FRAAIA 1
Yves HOCDE
Jennifer DUCOURET
Xavier DURUPT
Vincent EZRATTI
[36]FRAPerreux SN 4
Christophe GENERAT
Olivier GORGUET
Aurelie DONVAL
Philippe NILUSMAS
[37]FRAPerreux SN 3
Fabian TENENTE
Benoit HUBERT
Benoit BACON
Corinne SAFINIA NAINI
[38]FRALIFA - Ligue Île-de-France "Avengers"
Mathieu FARELLE
Tifenn GLÉONNEC
Jean-Pierre BREMER
Christian VANDENBERGHE
[39]FRARoanne-le Coteau Av 1
Gabriel LE PAGE
Hugo ROIDOT
Ilona TORRE
Nolan LESCIEUX
[40]FRAPerreux SN 1
Stephanie HOCDE
Bertrand HUMEAU
Stephane MER-APPERE
Cedric GENEVAISE
[41]FRATeam Incept 2
Marion POTTIER
Thierry BERNOT
Michael Mveng NKOA
Damien PIERRE
[42]FRABelfort SR 2
Romaric JENNEVIN
Nicolas GREGUOR
Emmanuel LECTURE
Marie HEINRICH
[43]FRAEcole Nationale des Sous-Officiers d'Active
Audrey DESMET
Ingrid DERBY
Romuald TROUVE
Mickaël DUPUIS
[44]FRABelfort SR 1
Jose DA COSTA
Frederic OBRIST
Florian GALMICHE
Emilie NANN
[45]FRAStrasbourg RC
David ISENMANN
Elise SAPRIEL
Gaelle BOIVIN
Sebastien SCHIR
[46]FRALa Seyne sur Mer Av 2
Marie Guylaine BEGOUT
Clement PARRINELLO
Sebastien PERIER
Olivier EPAILLY
[47]FRALa Seyne sur Mer Av 3
Alice SARUCO
Christophe NGUYEN-VAN
Jules ROY
Selmen NAMOUCHI
[48]FRAArmentieres CLL
Bernard DUHOO
Lola LESCIEUX
Mathieu LASTAPIS
Aurelien ERB
[49]FRACAP Marara Tahiti 1
Jean Christophe WINTER
Carlos BALANA
Remi REDOUTÉ
Agnes SAUTEL
[50]FRALa Seyne sur Mer Av 5
Marlene LAURET
Jason LEROY
Younes AKAB
Mike CASARUBBIA
[51]FRALa Seyne sur Mer Av 4
Juliette ROLANDONE
Luca DELVAL
Remi CHATAIGNIER
Ivan ANIC
[52]FRALa Seyne sur Mer Av 6
Emmie SAVONA
Thomas BARONI
Sandrine MORNET
Cedric SAVONA
[53]FRAROANNE-LE COTEAU AV
Eliot DEWASMES
Amandine LAFARGE
Justin CHAMPIER
Juline CHAMPIER
[54]FRAAblon sur Seine CN
Matthieu BERTHEUIL
Sylvain ROUYER
Charles-Andre GOICHOT
Laura MAGNAC
[55]FRASedan Av
Lou-Anne CANIARD
Sophie GUENIOT
Iris KUKULJAN
Simon AVERLANT
[56]FRATeam Incept 1
Eva RODRIGUES
Djamel MENASRIA
Michael RATSIMBAZAFY
Richard MEZIERES
[57]GBRBritish Army
Scott POLLOCK
Scott LUCAS
Mollie DARWIN
Jilly TOVEY
[58]FRARoanne-le Coteau Av
Jean Baptiste VAZ
Tina LAROCHE
Maxime MOTHET
Mathieu VADON
[59]FRAAIA 5
Christelle FERNANDEZ-SCHULTE
Henri NOSBAUM
Anne TOLLARD
Charles IMBERT
[60]FRAPerreux SN 2
Melanie BONNEFOUX
Stephane POUSSY
Sylvain HUMBERT
Florence LOZACHMEUR
[61]FRABIG SKY Cowboys
Thierry LOUVET
Jean-Jacques LOUVET
Sophie DIMICH-LOUVET
Nancy DIMICH-LOUVET
[62]FRAAIA 3
Benjamin RONDEAU
Loïc COQUISART
Gaëlle BUNIET
Yvan DESLAVIERE
[63]FRAFFAviron 4
Denis MASSEGLIA
Isabelle DANJOU
Jean-Jacques MULOT
Roland WEIL
[64]SWETeam SWEDEN
Malin FARAASEN
Magnus VON SCHENCK
Malin SUNDSTROM
Morgan BENGTSSON