MixR4 (8x250m)

codeorigincrew
stroke
Ukraine - Danish
Tobias Bork KRISTENSEN
EGYEgyptScullnBlades Rowing
Ali HASSAN
FRAFranceAIA 5
Charles IMBERT
FRAFranceAblon sur Seine CN
Laura MAGNAC
FRAFranceAngouleme AC
Alain RENOUX
FRAFranceArmentieres CLL
Aurelien ERB
FRAFranceBIG SKY Cowboys
Nancy DIMICH-LOUVET
FRAFranceBeaucaire Av
Pierre-Edouard HOUSSET
FRAFranceDieppe CN
Geoffrey LAUDE
FRAFranceEcole Nationale des Sous-Officiers d'Active
Mickaël DUPUIS
FRAFranceEpisod - Team Ange
Kharé-Ddine BOURAOUI
FRAFranceEvian CA
Paul ROCHAT
FRAFranceFrance CN
Gabriel ALARDET
FRAFranceGrenoble Av
Lea DURET
FRAFranceHalep
Thibault HALEPIAN
FRAFranceLIFA - Ligue Île-de-France "Avengers"
Christian VANDENBERGHE
FRAFranceLyon CA
Marleen VERBURGH
FRAFranceMelun CN
Jean-David BERNARD
FRAFranceMeyzieu Av
Alban AMEYE
FRAFranceMontargis AC
Lauriane DELION
FRAFrancePlougonvelin / l'Odet
Jean-Francois VELLY
FRAFranceROANNE-LE COTEAU AV
Juline CHAMPIER
FRAFranceRennes SR
Una CLEAR
FRAFranceRoanne-le Coteau Av
Romain SERRAILLE
FRAFranceRoanne-le Coteau Av
Mathieu VADON
FRAFranceSaint-Malo Sports Loisirs
Beatrice GLINCHE
FRAFranceSedan Av
Simon AVERLANT
FRAFranceSt Jean d Illac JRI/Lagny SN/Boulogne 92
Remy COUBEL
FRAFranceStrasbourg RC
Stephanie BASTIAN
FRAFranceStrasbourg RC
Sebastien SCHIR
FRAFranceTeam
Arnaud CLAVIER
FRAFranceTeam Episod
Ennio INFANTE-MONTFORT
FRAFranceTeam Episod Squad
Marie-Soline MOUKOURI-BEMA
FRAFranceTeam Guillaume
Marie DURANTEAU
FRAFranceTeam Harold
Guillaume PASSAGLIA
FRAFranceTeam Jimmy
Sébastien BUREL
FRAFranceTeam Martin
Romain MASSIDA
FRAFranceTeam Maxime
Sarah LACOMBE
FRAFranceTeam Rachid
Thierry GOMIS
FRAFranceTeam Souley
Guillaume COCHE
FRAFranceToulouse A
Gauthier LAGARDE
FRAFranceValence Av
Houssem LAOUITI
FRAFranceVerdun CN
Thibaut VERHOEVEN
FRAFranceViticole Club de France
Hugo DUPETY
FRAFranceAIA 1
Vincent EZRATTI
FRAFranceBelfort SR 1
Emilie NANN
FRAFranceCAP Marara Tahiti 1
Agnes SAUTEL
FRAFranceCompiegne SN 1
Christian LE MOEL
FRAFranceGouet AC 1
François COATANROCH
FRAFranceLa Seyne sur Mer Av 1
Matthieu DAUSSET
FRAFrancePerreux SN 1
Cedric GENEVAISE
FRAFranceRoanne-le Coteau Av 1
Nolan LESCIEUX
FRAFranceSete Av 1
Maxime CONDEMI
FRAFranceTeam Incept 1
Richard MEZIERES
FRAFranceAIA 2
Vincent DURUPT
FRAFranceBelfort SR 2
Marie HEINRICH
FRAFranceCAP Marara Tahiti 2
Isaure SERIN
FRAFranceCompiegne SN 2
Liam BRISSON
FRAFranceGouet AC 2
Kyrill DUMERCHAT
FRAFranceLa Seyne sur Mer Av 2
Olivier EPAILLY
FRAFrancePerreux SN 2
Florence LOZACHMEUR
FRAFranceSete Av 2
Maxime DALMON
FRAFranceTeam Incept 2
Damien PIERRE
FRAFranceAIA 3
Yvan DESLAVIERE
FRAFranceLa Seyne sur Mer Av 3
Selmen NAMOUCHI
FRAFrancePerreux SN 3
Corinne SAFINIA NAINI
FRAFranceSete Av 3
Alixe COSME
FRAFranceFFAviron 4
Roland WEIL
FRAFranceLa Seyne sur Mer Av 4
Ivan ANIC
FRAFrancePerreux SN 4
Philippe NILUSMAS
FRAFranceLa Seyne sur Mer Av 5
Mike CASARUBBIA
FRAFranceLa Seyne sur Mer Av 6
Cedric SAVONA
GBRGreat BritainBritish Army
Jilly TOVEY
GBRGreat BritainRoyal Navy Mixed
Tom BLYTHE
IRLIrelandIreland
David DUGGAN
NORNorwayTeam Norway
Lillian DRAMSDAHL
SWESwedenTeam SWEDEN
Morgan BENGTSSON
USAUnited StatesSub 7 IRC - Team 1
David SCOTT
withdrawn after draw
FRAFranceFrance CN
Victor DE BLANPRE