zaterdag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIDVidarDEj 4+Race For Lanesza 08:40[1]
Céline van der Hall
VIDVidarHEj 4+voorwedstrijd 2za 08:50[5]
Bas Bremer
VIDVidarHDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:10[2]
Sjoerd van Loon
VIDVidar 1LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:55[3]
Niek Simons
VIDVidar 2LHG 1xvoorwedstrijd 2za 09:55[6]
Thomas van Tussenbroek
VIDVidarDG 1xvoorwedstrijd 2za 10:40[7]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarLDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:00[6]
Ruby van Schaik
VIDVidar/LagaLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:05[2]
Amber Raadschilders
VIDVidarHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:20[4]
Jasper van der Gaag
VIDVidarLHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:35[4]
Leroy van Loopik
VIDVidarHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[6]
Luc Zuijderwijk
VIDVidar 2HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[2]
Ruben van den Berg
VIDVidar 1HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[3]
Jochem Hoekstra
VIDVidarDEj 4+A-finaleza 14:05[4]
Céline van der Hall
VIDVidarHEj 4+B-finaleza 14:10[5]
Bas Bremer
VIDVidarHDev 2xA-finaleza 14:35[5]
Sjoerd van Loon
VIDVidar 1LHG 1xB-finaleza 15:10[5]
Niek Simons
VIDVidar 2LHG 1xA-finaleza 15:15[6]
Thomas van Tussenbroek
VIDVidarDG 1xB-finaleza 15:30[3]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarLDG 1xB-finaleza 15:40[7]
Ruby van Schaik
VIDVidar/LagaLDEj 4*A-finaleza 15:55[3]
Amber Raadschilders
VIDVidarHDev 4-A-finaleza 17:00[3]
Jasper van der Gaag
VIDVidarHEj 8+A-finaleza 17:20[6]
Luc Zuijderwijk
VIDVidar 2HG 1xB-finaleza 17:25[8]
Ruben van den Berg
VIDVidar 1HG 1xA-finaleza 17:30[7]
Jochem Hoekstra

zondag

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
VIDVidarHB 1xvoorwedstrijd 1zo 08:35[6]
Ruben van den Berg
VIDVidarLHGb 4-voorwedstrijd 1zo 09:45[5]
Leroy van Loopik
VIDVidarDB 1xvoorwedstrijd 2zo 10:00[4]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarHE 2-voorwedstrijd 1zo 10:05[6]
Stan Dings
VIDVidarHB 4+voorwedstrijd 1zo 11:35[5]
Bas Bremer
VIDVidarHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:45[5]
Luc Zuijderwijk
VIDVidar/Gyas/SkøllDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[7]
Céline van der Hall
VIDVidarLDE 1xA-finalezo 12:35[6]
Ruby van Schaik
VIDVidarHB 2xA-finalezo 12:45[6]
Sjoerd van Loon
VIDVidar 2HE 1xA-finalezo 13:20[3]
Niek van Limbergen
VIDVidar 1HE 1xA-finalezo 13:20[6]
Dogus Koker
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiHG 4-A-finalezo 13:35[5]
Sander Boelens
VIDVidar 2LHE 1xA-finalezo 14:10[3]
Niek Simons
VIDVidar 1LHE 1xA-finalezo 14:10[6]
Thomas van Tussenbroek
VIDVidarLHGb 4-A-finalezo 14:40[8]
Leroy van Loopik
VIDVidarDB 1xA-finalezo 14:50[3]
Gabrielle Rebecca Foster
VIDVidarHE 2-A-finalezo 15:20[4]
Stan Dings
VIDVidar/Njord/ArgoLHE 8+A-finalezo 16:45[5]
Joris Bergman
VIDVidarHB 4+A-finalezo 17:05[4]
Bas Bremer
VIDVidarHB 8+A-finalezo 17:15[3]
Luc Zuijderwijk
PROProteus-combiHE 8+A-finalezo 17:30[6]
Sander Boelens
VIDVidar/Gyas/SkøllDB 8+A-finalezo 17:50[3]
Céline van der Hall