zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SAUSaurus/ThêtaDEj 4+Race For Lanesza 08:40[6]
Julia Kernkamp
THEThêtaHEj 4+voorwedstrijd 1za 08:45[4]
Tom van der Velden
PROProteus/ThêtaDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[2]
Mieke van der Mispel
THEThêtaDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[3]
Marleen Janssen
THEThêtaLHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:15[7]
Sjoerd Aker
THEThêtaLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[4]
Els Vlooswijk
THEThêtaLHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:00[4]
Daniel Playford
THEThêtaLHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:30[5]
Thomas Buise
THEThêtaHEj 8+voorwedstrijd 1za 12:45[7]
Ruben Vreugdenhil
THEThêta 2HG 1xvoorwedstrijd 1za 12:55[6]
Guido de Ruiter
THEThêta 1HG 1xvoorwedstrijd 2za 13:00[4]
Christiaan Rosendaal
THEThêtaLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:25[1]
Gijs Leemrijse
THEThêtaDDev 4-voorwedstrijd 3za 13:40[4]
Carlotta Kruithof
SAUSaurus/ThêtaDEj 4+A-finaleza 14:05[1]
Julia Kernkamp
THEThêtaHEj 4+A-finaleza 14:15[3]
Tom van der Velden
THEThêtaDEj 8+B-finaleza 14:20[1]
Marleen Janssen
PROProteus/ThêtaDEj 8+B-finaleza 14:20[4]
Mieke van der Mispel
THEThêtaLHDev 2xB-finaleza 14:40[3]
Sjoerd Aker
THEThêtaLDDev 2xB-finaleza 14:50[4]
Els Vlooswijk
THEThêtaLHG 1xA-finaleza 15:15[1]
Daniel Playford
THEThêtaLHDev 4-A-finaleza 17:10[6]
Thomas Buise
THEThêtaHEj 8+B-finaleza 17:15[3]
Ruben Vreugdenhil
THEThêta 1HG 1xB-finaleza 17:25[3]
Christiaan Rosendaal
THEThêta 2HG 1xA-finaleza 17:30[5]
Guido de Ruiter
THEThêta/ArgoDE 2xA-finaleza 17:35[3]
Lisa van Heyningen
THEThêtaLHEj 8+A-finaleza 17:50[5]
Gijs Leemrijse

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
THEThêtaHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:50[3]
Christiaan Rosendaal
THEThêtaDGb 4-A-finalezo 09:35[8]
Carlotta Kruithof
THEThêtaLHGb 4-voorwedstrijd 2zo 09:50[5]
Thomas Buise
THEThêtaDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:55[4]
Lisa van Heyningen
THEThêtaLDGb 2xvoorwedstrijd 1zo 10:15[7]
Els Vlooswijk
THEThêtaHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:40[6]
Tom van der Velden
THEThêtaHB 8+voorwedstrijd 2zo 11:50[3]
Ruben Vreugdenhil
THEThêtaLHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:55[3]
Gijs Leemrijse
THEThêtaLHB 2xA-finalezo 12:05[2]
Sjoerd Aker
THEThêtaDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[2]
Marleen Janssen
PROProteus/ThêtaDB 8+voorwedstrijd 2zo 12:30[2]
Mieke van der Mispel
THEThêtaHE 1xA-finalezo 13:20[4]
Guido de Ruiter
THEThêtaHGb 4-A-finalezo 13:30[7]
Christiaan Rosendaal
THEThêtaLHGb 4-A-finalezo 14:40[3]
Thomas Buise
THEThêtaDB 1xA-finalezo 14:50[6]
Lisa van Heyningen
THEThêtaLDGb 2xA-finalezo 15:40[7]
Els Vlooswijk
THEThêtaHB 4+B-finalezo 17:00[5]
Tom van der Velden
THEThêtaHB 8+A-finalezo 17:15[6]
Ruben Vreugdenhil
THEThêtaLHB 8+A-finalezo 17:25[5]
Gijs Leemrijse
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister
THEThêtaDB 8+B-finalezo 17:45[3]
Marleen Janssen