zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SAUSaurus/ThêtaDEj 4+Race For Lanesza 08:40[6]
Julia Kernkamp
SAUSaurusHEj 4+voorwedstrijd 1za 08:45[6]
Nykle Krijgsveld
SAUSaurusLHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:00[7]
Tom van Kraaij
SAUSaurusDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:35[3]
Sophia Klerks
SAUSaurus 1LDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:50[4]
Zilla Kuiperes
SAUSaurus 2LDG 1xvoorwedstrijd 3za 11:00[1]
Linde Jacobs
SAUSaurusLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:05[7]
Lydia Schulla
SAUSaurusDG 2-Race For Lanesza 12:10[2]
Svenja Hoevelmann
SAUSaurusHDev 4-voorwedstrijd 2za 12:20[6]
Tom Lansink
SAUSaurusLHEj 8+voorwedstrijd 1za 13:20[4]
Paul Ziegler
SAUSaurusDDev 4-voorwedstrijd 1za 13:30[4]
Noortje van den Bogaert
SAUSaurus/ThêtaDEj 4+A-finaleza 14:05[1]
Julia Kernkamp
SAUSaurusHEj 4+A-finaleza 14:15[5]
Nykle Krijgsveld
SAUSaurusLHG 1xB-finaleza 15:10[3]
Tom van Kraaij
SAUSaurusDG 1xB-finaleza 15:30[5]
Sophia Klerks
SAUSaurus 1LDG 1xA-finaleza 15:45[8]
Zilla Kuiperes
SAUSaurusLDEj 4*B-finaleza 15:50[2]
Lydia Schulla
SAUSaurusDG 2-A-finaleza 16:45[2]
Svenja Hoevelmann
SAUSaurus/PhocasDE 2xA-finaleza 17:35[6]
Saskia Verhoef
SAUSaurusLHEj 8+A-finaleza 17:50[8]
Paul Ziegler
SAUSaurusDDev 4-B-finaleza 17:55[7]
Noortje van den Bogaert

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SAUSaurusHGb 4-voorwedstrijd 2zo 08:50[6]
Tom Lansink
SAUSaurus 2LDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:05[5]
Linde Jacobs
SAUSaurus 1LDB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:10[5]
Zilla Kuiperes
SAUSaurus 2LHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[1]
Luuk Wilhelm
SAUSaurus 1LHB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:25[4]
Tom van Kraaij
SAUSaurusDGb 4-A-finalezo 09:35[3]
Noortje van den Bogaert
SAUSaurusLDB 4*voorwedstrijd 1zo 11:25[4]
Lydia Schulla
SAUSaurusHB 4+voorwedstrijd 2zo 11:40[2]
Nykle Krijgsveld
SAUSaurusHGb 4-B-finalezo 13:25[6]
Tom Lansink
SAUSaurus 2LDB 1xB-finalezo 13:45[7]
Linde Jacobs
SAUSaurus 1LDB 1xA-finalezo 13:50[3]
Zilla Kuiperes
SAUSaurus 1LHB 1xA-finalezo 14:20[4]
Tom van Kraaij
SAUSaurus 2DB 4+A-finalezo 16:15[4]
Vianne Vogels
SAUSaurus 1DB 4+A-finalezo 16:15[6]
Julia Kernkamp
NERNereus/Skøll/SaurusLHE 8+A-finalezo 16:45[4]
Thomas Start
SAUSaurusLDB 4*B-finalezo 16:50[7]
Lydia Schulla
SAUSaurusHB 4+A-finalezo 17:05[6]
Nykle Krijgsveld
PHOPhocas/DDS/Saurus/OkeanosLDE 4xA-finalezo 17:35[4]
Aurianne Puts