zaterdag

18 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøllDEj 8+voorwedstrijd 2za 09:00[4]
Kris van Velzen
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xvoorwedstrijd 1za 09:15[6]
Timo van Helvoort
PROProteus/SkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[2]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllLDDev 2xvoorwedstrijd 2za 09:30[6]
Anna Vos
SKOSkøllLHG 1xvoorwedstrijd 3za 10:00[5]
Edgar Bohte
SKOSkøllDDev 2xvoorwedstrijd 2za 10:30[5]
Annemieke Efdee
SKOSkøllDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:35[6]
Zaida Rivai
SKOSkøllLDG 1xvoorwedstrijd 1za 10:50[2]
Saskia Spruit
SKOSkøllLDEj 4*voorwedstrijd 1za 11:05[6]
Maxime Prenger
SKOSkøllDG 2-Race For Lanesza 12:10[7]
Luka van der Zwan
SKOSkøll 1HDev 4-voorwedstrijd 1za 12:15[5]
David Bordewijk
SKOSkøll/AmstelHDev 4-voorwedstrijd 1za 12:15[6]
Abel Westland
SKOSkøll 2HDev 4-voorwedstrijd 3za 12:25[3]
Michiel Moerman
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-voorwedstrijd 3za 12:40[5]
Cas Simons
SKOSkøllHEj 8+voorwedstrijd 2za 12:50[2]
Marten Steketee
SKOSkøllLHEj 8+voorwedstrijd 2za 13:25[4]
Tim Vonsée
SKOSkøllDDev 4-voorwedstrijd 2za 13:35[5]
Emma Jacobs
SKOSkøllDEj 8+B-finaleza 14:20[3]
Kris van Velzen
SKOSkøll/Willem IIILHDev 2xA-finaleza 14:45[1]
Timo van Helvoort
PROProteus/SkøllLDDev 2xA-finaleza 14:55[2]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllLDDev 2xA-finaleza 14:55[6]
Anna Vos
SKOSkøllDDev 2xB-finaleza 15:20[3]
Annemieke Efdee
SKOSkøllLDG 1xB-finaleza 15:40[1]
Saskia Spruit
SKOSkøllLDEj 4*A-finaleza 15:55[1]
Maxime Prenger
SKOSkøllDG 2-A-finaleza 16:45[6]
Luka van der Zwan
SKOSkøll/AmstelHDev 4-B-finaleza 16:55[5]
Abel Westland
SKOSkøll 2HDev 4-A-finaleza 17:00[2]
Michiel Moerman
SKOSkøll/Willem IIILHDev 4-A-finaleza 17:10[5]
Cas Simons
SKOSkøllHEj 8+B-finaleza 17:15[5]
Marten Steketee
SKOSkøllLHEj 8+B-finaleza 17:45[2]
Tim Vonsée
SKOSkøllDDev 4-B-finaleza 17:55[6]
Emma Jacobs

zondag

19 mei 2019

ploeg
slag
wedstrijdnummerracetijdbaan
SKOSkøll 1HGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:45[5]
Michiel Moerman
SKOSkøll 2HGb 4-voorwedstrijd 1zo 08:45[6]
David Bordewijk
SKOSkøllLDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:05[3]
Saskia Spruit
SKOSkøllLHB 1xvoorwedstrijd 2zo 09:30[1]
Edgar Bohte
SKOSkøllDGb 4-A-finalezo 09:35[6]
Emma Jacobs
SKOSkøllDB 1xvoorwedstrijd 1zo 09:55[6]
Zaida Rivai
SKOSkøllLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 10:20[3]
Anna Vos
PROProteus/SkøllLDGb 2xvoorwedstrijd 2zo 10:20[6]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllDE 2-A-finalezo 11:20[4]
Luka van der Zwan
SKOSkøllLDB 4*voorwedstrijd 1zo 11:25[2]
Maxime Prenger
SKOSkøllHB 8+voorwedstrijd 1zo 11:45[6]
Marten Steketee
VIDVidar/Gyas/SkøllDB 8+voorwedstrijd 1zo 12:25[7]
Céline van der Hall
SKOSkøllDB 8+voorwedstrijd 2zo 12:30[3]
Kris van Velzen
SKOSkøllDB 2xA-finalezo 12:50[3]
Annemieke Efdee
SKOSkøll 2HGb 4-B-finalezo 13:25[4]
David Bordewijk
SKOSkøll 1HGb 4-A-finalezo 13:30[6]
Michiel Moerman
SKOSkøllLDB 1xA-finalezo 13:50[8]
Saskia Spruit
SKOSkøllLHB 1xA-finalezo 14:20[7]
Edgar Bohte
PROProteus/SkøllLDGb 2xB-finalezo 15:35[3]
Lisa Keurentjes
SKOSkøllLDGb 2xA-finalezo 15:40[6]
Anna Vos
NERNereus/Skøll/SaurusLHE 8+A-finalezo 16:45[4]
Thomas Start
SKOSkøllLDB 4*A-finalezo 16:55[7]
Maxime Prenger
SKOSkøllHB 8+B-finalezo 17:10[7]
Marten Steketee
SKOSkøll 2HE 8+A-finalezo 17:30[3]
David Bordewijk
SKOSkøll-combiHE 8+A-finalezo 17:30[4]
Theis Hagemeister
SKOSkøll 1HE 8+A-finalezo 17:30[7]
Tim Vonsée
VIDVidar/Gyas/SkøllDB 8+A-finalezo 17:50[3]
Céline van der Hall
SKOSkøllDB 8+A-finalezo 17:50[8]
Kris van Velzen