za 09:30 - race 101 - DCl 8+, DV 8+, DV 4* 2500 meter

codeploeg
slag
veld
nummer
ORCOrca 2DCl 8+[178]
 Anna Ixkes
LEYLeytheDCl 8+[177]
 Mandy Hulst
DDSDDSDCl 8+[176]
 Pauline Verkaik
WILWillem IIIDCl 8+[175]
 Giulia Porro
LAALaakDCl 8+[174]
 Liv LivKooijmans
ORCOrca 1DCl 8+[173]
 Manouk Hoefnagel
PAMPampusDVF 8+[172]
 Elvira van Schaik
TROTrompDVE 8+[171]
 Minke Fischer
SPASpaarneDVE 8+[170]
 Marjolijn van der Vegt
HOOHoop/SkøllDVE 8+[169]
 Paula de Jonge
ALKAlkmaarscheDVD 8+[168]
 Janneke Blackstone-Eijskoot
DDSDDSDVD 8+[167]
 Seada van den Herik
WILWillem IIIDVC 8+[166]
 Tessa Zwolle-Appeldoorn
HOOHoopDVC 8+[165]
 Marjolein Morssinkhof
HOOHoopDVB 8+[164]
 Dieuwertje Kooij
WILWillem III/ZwolscheDVB 8+[163]
 Laura Posthuma
VIKVikingDVB 8+[162]
 Charley van der Sman
VIKVikingDVA 8+[161]
 Sara Seber
RIJRijnlandDVG 4*[159]
 Marianne de Jong
RIJRijnland/HoopDVG 4*[158]
 Saskia de Vlas
HOOHoopDVF 4*[157]
 Erna van den Doel
AMSAmstelDVF 4*[156]
 Florrie de Pater
NAANaardenDVE 4*[155]
 Paulien Cath
DAVDaventria/Amstel/TrompDVE 4*[154]
 Anneloes Russell-van der Zee
HOOHoopDVD 4*[153]
 Henrike Beukema
KONKoninklijke/Willem IIIDVD 4*[152]
 Laurien Vermulst
RIJRijnland/LagaDVD 4*[151]
 Lisette Elsinga
ZWOZwolscheDVD 4*[150]
 Liesbeth Boer
HOOHoopDVC 4*[149]
 Jacobien Gerbrandy
TROTromp/OrcaDVC 4*[148]
 Heleen van der Pol
BEABeatrixDVC 4*[147]
 Elien Meijer
SPASpaarneDVC 4*[146]
 Willemijn van Leeuwen
RICRIC/Amstel/DudokDVB 4*[145]
 Anne van Geemen
DDSDDSDVA 4*[144]
 Ingeborg Bot
LEYLeythe/NjordDVA 4*[143]
 Hannah de Vries

za 10:10 - race 102 - DCl 8+, DV 8+, DV 4* 250 meter

codeploeg
slag
veld
nummer
ORCOrca 2DCl 8+[178]
 Anna Ixkes
LEYLeytheDCl 8+[177]
 Mandy Hulst
DDSDDSDCl 8+[176]
 Pauline Verkaik
WILWillem IIIDCl 8+[175]
 Giulia Porro
LAALaakDCl 8+[174]
 Liv LivKooijmans
ORCOrca 1DCl 8+[173]
 Manouk Hoefnagel
PAMPampusDVF 8+[172]
 Elvira van Schaik
TROTrompDVE 8+[171]
 Minke Fischer
SPASpaarneDVE 8+[170]
 Marjolijn van der Vegt
HOOHoop/SkøllDVE 8+[169]
 Paula de Jonge
ALKAlkmaarscheDVD 8+[168]
 Janneke Blackstone-Eijskoot
DDSDDSDVD 8+[167]
 Seada van den Herik
WILWillem IIIDVC 8+[166]
 Tessa Zwolle-Appeldoorn
HOOHoopDVC 8+[165]
 Marjolein Morssinkhof
HOOHoopDVB 8+[164]
 Dieuwertje Kooij
WILWillem III/ZwolscheDVB 8+[163]
 Laura Posthuma
VIKVikingDVB 8+[162]
 Charley van der Sman
VIKVikingDVA 8+[161]
 Sara Seber
RIJRijnlandDVG 4*[159]
 Marianne de Jong
RIJRijnland/HoopDVG 4*[158]
 Saskia de Vlas
HOOHoopDVF 4*[157]
 Erna van den Doel
AMSAmstelDVF 4*[156]
 Florrie de Pater
NAANaardenDVE 4*[155]
 Paulien Cath
DAVDaventria/Amstel/TrompDVE 4*[154]
 Anneloes Russell-van der Zee
HOOHoopDVD 4*[153]
 Henrike Beukema
KONKoninklijke/Willem IIIDVD 4*[152]
 Laurien Vermulst
RIJRijnland/LagaDVD 4*[151]
 Lisette Elsinga
ZWOZwolscheDVD 4*[150]
 Liesbeth Boer
HOOHoopDVC 4*[149]
 Jacobien Gerbrandy
TROTromp/OrcaDVC 4*[148]
 Heleen van der Pol
BEABeatrixDVC 4*[147]
 Elien Meijer
SPASpaarneDVC 4*[146]
 Willemijn van Leeuwen
RICRIC/Amstel/DudokDVB 4*[145]
 Anne van Geemen
DDSDDSDVA 4*[144]
 Ingeborg Bot
LEYLeythe/NjordDVA 4*[143]
 Hannah de Vries

zo 13:30 - race 203 - DCl 8+, DV 8+, DV 4*, J16 4*, HCl 8+ 5000 meter

codeploeg
slag
veld
nummer
WILWillem IIIDCl 8+[178]
 Giulia Porro
LEYLeytheDCl 8+[177]
 Mandy Hulst
DDSDDSDCl 8+[176]
 Pauline Verkaik
LAALaakDCl 8+[175]
 Liv LivKooijmans
ORCOrca 1DCl 8+[174]
 Manouk Hoefnagel
ORCOrca 2DCl 8+[173]
 Anna Ixkes
PAMPampusDVF 8+[172]
 Elvira van Schaik
HOOHoop/SkøllDVE 8+[171]
 Paula de Jonge
SPASpaarneDVE 8+[170]
 Marjolijn van der Vegt
ALKAlkmaarscheDVD 8+[169]
 Janneke Blackstone-Eijskoot
HOOHoopDVC 8+[168]
 Marjolein Morssinkhof
TROTrompDVE 8+[167]
 Minke Fischer
VIKVikingDVA 8+[166]
 Sara Seber
DDSDDSDVD 8+[165]
 Seada van den Herik
VIKVikingDVB 8+[164]
 Charley van der Sman
HOOHoopDVB 8+[163]
 Dieuwertje Kooij
WILWillem III/ZwolscheDVB 8+[162]
 Laura Posthuma
WILWillem IIIDVC 8+[161]
 Tessa Zwolle-Appeldoorn
HOOHoopDVD 4*[159]
 Henrike Beukema
NAANaardenDVE 4*[158]
 Paulien Cath
HOOHoopDVC 4*[157]
 Jacobien Gerbrandy
RIJRijnland/HoopDVG 4*[156]
 Saskia de Vlas
DDSDDSDVA 4*[155]
 Ingeborg Bot
AMSAmstelDVF 4*[154]
 Florrie de Pater
RIJRijnlandDVG 4*[153]
 Marianne de Jong
HOOHoopDVF 4*[152]
 Erna van den Doel
DAVDaventria/Amstel/TrompDVE 4*[151]
 Anneloes Russell-van der Zee
KONKoninklijke/Willem IIIDVD 4*[150]
 Laurien Vermulst
SPASpaarneDVC 4*[149]
 Willemijn van Leeuwen
LEYLeythe/NjordDVA 4*[148]
 Hannah de Vries
RIJRijnland/LagaDVD 4*[147]
 Lisette Elsinga
TROTromp/OrcaDVC 4*[146]
 Heleen van der Pol
ZWOZwolscheDVD 4*[145]
 Liesbeth Boer
BEABeatrixDVC 4*[144]
 Elien Meijer
RICRIC/Amstel/DudokDVB 4*[143]
 Anne van Geemen
WILWillem III 2J16 4*[141]
 Karel Rietveld
HOOHoopJ16 4*[140]
 Merijn de Clercq Zubli
WILWillem III 1J16 4*[139]
 Wallace Santen
ALKAlkmaarsche/Spaarne/HoopJ16 4*[138]
 Tos Eijskoot
RICRICJ16 4*[137]
 Tristan Heeremans
ORCOrca 2HCl 8+[134]
 Matthijs Spruijt
BORBoreasHCl 8+[133]
 Nicolaas Dirkzwager
SKOSkøll 2HCl 8+[132]
 Ruben Blokhuis
HOOHoop 1HCl 8+[131]
 Dolf Grande
ORCOrca 1HCl 8+[130]
 Pjotr Zwanenburg
ARGArgoHCl 8+[129]
 Silas Hoekstra
SKOSkøll 1HCl 8+[128]
 Jip Faes
HOOHoop 2HCl 8+[127]
 Gosse Gort
PROProteusHCl 8+[126]
 Kees Olsthoorn
AEGAegirHCl 8+[125]
 sjoerd Rootliep